Jump to content
[Anadolu] Mustafa [20]

αɴαdolυ™ lojιѕтιcѕ

Recommended Posts

ZZ0m13.png.548387a0efa1c76801c837bab7282297.png

 

 

 

 

 

αɴαdolυ™️ loɢιѕтιcѕ  Sanal bir şirket olmaktadır. 02/01/2020 Tarihinde Kurulduk Amacımız oyunda aile tarzı ekip kurup eğlenceli hep birlikte bir oyu oynamak 

 

 

Ekibimizin Katılım Şartlar

 

Discord kullanımı zorunludur. Yaşınızın minimum +14 olması gerekmektedir eğer ki 16 yaşında veya 16'dan küçük iseniz Genç ekibe alınacaksınız. Discord profil resminiz Anadolu Lojistik logosu olması zorunludur. TruckersMP isminize [Anadolu] tagı eklemek zorunludur. Katılım Formunu https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzDmKvW43_iJhRzTG4LZ5KQNHdRZBGcF7oNfab696NsiI3iQ/viewform doğru şekilde doldurmanız gerekir.

 

 

Kurallarımız Konvoy günü konvoya katılamayacaksanız sunucumuzdaki izinliler bölümüne nedeniniz ile beraber konvoya katılamayacağınızı belirtin. Eğer üst üste konvoya katılmayıp izinliler bölümünde açıklama yapmazsanız ekibimiz ile ilişiğiniz kesilecektir. Discorddan belirtme şansınız yoksa whatsapp grubumuzda belirtiniz. Konvoy günleri belirtilen konvoy saatinden en az 30 dk önce hazırlığınızı tamamlayıp sunucuda olmaya gayret edin. Konvoy esnasında kesinlikle sollama yapmak yasaktır(Yayıncılar ve video çekenler hariç). Konvoy esnasında pinginiz veya lagınız var ise size konvoyun en arkasına geçin talimatı verilecektir,talimat dışına çıkmayınız. Konvoy esnasında kaza yapmanız durumunda direkt olarak emniyet şeridine çekiniz ve konvoya konvoyun en arkasından dahil olunuz. Konvoyun esnasında konvoyun akışını bozan,dikkatsizce ve tehlikeli süren,kurallara uymayan arkadaşlarımız ilk olarak cezalandırılır aynı tutumun tekrarı halinde ise ekibimiz ile ilişiği kesilir. Konvoy save dosyamızı save odasından bulabilirsiniz. save dosyası -save odasına atılacaktır. Konvoy esnasında önünüzdeki araçta ping-lag vs durum varsa lütfen belirtiniz. Konvoy esnasında ani fren yapmadan hemen önce dörtlülerinizi yakınız.Gereksiz dörtlü kullanmayınız.

Google Docs

Anadolu Lojistik Sürücü Alım Formu

Lojistiğe katılmak için ve sizleri daha iyi tanıyabilmemiz için bu formu doldurmanız gerekmektedir. Unutmayınız Discord zorunludur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...