Jump to content

Terminy rozpatrywania skarg


RadaR

Recommended Posts

Hmmm... Czy jest jeszcze sens męczyć się i wstawiać skargi na graczy? Widzę, że terminy rozpatrywania skarg w zasadzie nie istnieją. Czyżby ten system umierał? Nawet jak ktoś dostanie bana po nastu dniach to będzie pamiętać za co?

Ponadto zauważyłem,iż w niektórych przypadkach wręcz prosi się gracza o wytłumaczenie.. Trąci stronniczością.

Widzę dowody obecności adminów w dziale tylko dlaczego jest wykazywany kompletny brak zainteresowania niektórymi przypadkami? Czy to takie skomplikowane obejrzeć 20 sekund filmiku i wydać werdykt?

A może lepiej skargi kierować na ogólne forum a nie na polską jego część..... Skoro skargi nie są rozpatrywane to może po prostu zamknąć ten dział forum.

I cała masa refleksji w tym temacie o których już nie chce mi się nawet pisać.....

 

Panowie Admini: bycie adminem to przywilej ale też i obowiązki. Proszę nie traktować tego posta jako próbę rozliczania Was z czegokolwiek, to tylko taka luźna refleksja.

 

pozdrawiam i szerokości

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Polskim działem skarg zajmuje się erykmoz jednak nie zawsze ma na to czas. W najbliższym czasie powinno to być jednak zmienione.

 

Jeśli chcesz złożyć skargę, polecam zrobić to na razie w angielskiej części forum. Skargi są rozpatrywane w ciągu max. 24 godzin. 

 

Pozdrawiam :)

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

 

 

 Nawet jak ktoś dostanie bana po nastu dniach to będzie pamiętać za co?

Tak, poniewaz bany sa przyznawane na podstawie filmiku/screenshota, ktory jest wklejany w powod bana. Przypomni sobie o co chodzilo poprzez ogladniecie dowodow :).

Link to comment
Share on other sites

A takie pytanko co sie stalo z WASYLem? Kiedys i on to robil. Przeszedl na emerytyre czy co :P

Jeszcze na emeryturę mnie nie wysłano :3 Moderacja działu skargi/reportowanie polega na rozpatrywaniu skarg poprzez Admina, który ma w danym momencie czas na zaglądnięcie tutaj i zrobienie z tym porządku. Należy jednak pamiętać, że większość czasu spędzamy w grze stąd też brak płynności w tym dziale. Trzeba również wziąć pod uwagę fakt, że na dzień dzisiejszy jest niewielka ilość Adminów polskojęzycznych: erykmoz, Szermann, Tomasz PL, WASYL. Jak widać jest nas niewiele wobec tego proszę o wyrozumiałość.

  • Upvote 2

zY8Ts56.png1    J%2BWXcfLHQsq2jP3McV5AQIjSN9k%3D.png

Dzc3JgQ.png  0ii4fOH.png status.png Retired TRUCKERSMP Game Administrator

Link to comment
Share on other sites

System reportowania w grze swoją drogą również pozostawia wiele do życzenia. Jeden troll potrafi zepsuć konwój i żaden z Adminów nie jest w stanie zareagować na czas. A podwojenie prośby o pomoc przy pomocy reportu może się skończyć banem za "spamming report" dla osoby wzywającej pomocy. Dlatego też od jakiegoś czasu zaprzestałem reportowania poprzez chat.

Ale to już też OT

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze na emeryturę mnie nie wysłano :3 Moderacja działu skargi/reportowanie polega na rozpatrywaniu skarg poprzez Admina, który ma w danym momencie czas na zaglądnięcie tutaj i zrobienie z tym porządku. Należy jednak pamiętać, że większość czasu spędzamy w grze stąd też brak płynności w tym dziale. Trzeba również wziąć pod uwagę fakt, że na dzień dzisiejszy jest niewielka ilość Adminów polskojęzycznych: erykmoz, Szermann, Tomasz PL, WASYL. Jak widać jest nas niewiele wobec tego proszę o wyrozumiałość.

Poza tym @Erykmoz miał problemy z komputerem.

Link to comment
Share on other sites

Z tego, co mi wiadomo, to na początku Admini byli z łapanki, he he :D Poważnie mówię, nie śmieje się :D

Mozliwe :) Ale duzo adminow zostalo wyrzuconych z roznych powodow ;).

 

PS: Co to ma wspolnego z tematem?

Link to comment
Share on other sites

Co do terminu rozpatrywania skarg to będę starał się rozpatrywać jak najszybciej ;).

Po prostu ostatnio miałem dużo problemów i ważnych spraw więc nie miałem czasu żeby siedzieć na forum lub w grze, sytuacja już się unormowała więc skargi będę rozpatrywał na bieżąco i będę się starał być w grze jak najczęściej.

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.