Jump to content
  • 0

TruckersMP Launcher Açılmıyor

catutigernos

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba @catutigernos :) 

Çoğunlukla, oyun klasörünün yanlış belirtilmesinden dolayı bu sorun yaşanır. İşletim sistemini veya steami yeniden yükledikten sonra da olabilir. Her şeyden önce, soruna bunun sebep olduğunundan emin olmalısınız. Bundan emin olmak için, aşağıdakileri yapmalısınız:

AŞAMA 1

1-Steam > Kütüphane > Oyunları açın

2-Euro Truck Simulator 2'ye sağ tıklayın ve özellikleri açın.

3-Özellikler penceresi açıldığında YEREL DOSYALAR sekmesine girin ve YEREL DOSYALARA GÖZ AT'ı tıklayın

4-Oyun dosyalarını içeren bir klasör açılır. Bu klasörün konumunu not edin.

AŞAMA 2

1-Klavyenizden Windows+R tuşları ile "Çalıştır"ı açın

2-regedit yazıp enterlayın.

3-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\TruckersMP konumunu bulun.

4-"InstallLocationETS2" parametre değerini açın.

Eğer farklılık varsa:

> 1.Aşamadaki klasörün adresini kopyalayın.

>"InstallLocationETS2" parametre değerine çift tıklayıp oradaki adres ile değiştirin.

Şimdi oyun sürümü multiplayer gereksinimlerini karşıladığı takdirde problem çözülmelidir.
Unutmayın, launcher'ı her zaman yönetici olarak çalıştırın.!

Eğer sorununuzu çözmezse, her zaman destek talebi oluşturabilirsiniz:https://truckersmp.com/support

Ve umarım bu sorununuzu çözer.

Saygılarımla

Drexy

• 0

Merhabalar!

Öncelikle Dosyanızı 32Bit Veya 64Bİt Olduğuna Bakın Eğer Yanlış İndirmişseniz Veya 1.36 Güncellemesi 64x Bilgisayarları Destekliyorsa Windows 10 İşletim sisteminizi Yükseltmek Zorunda Kalırsınız.

Eğer Bunları Yapmışsanız Euro Truck Simulator Dosyasının Belgelerde Olup Olmadığını Kontrol Etmenizi Tavsiye Ederiz

Eğer Hiçbiri Olmuyorsa Foorumdan Gene Bizlere ScreenShot Yardımlarıyla Başvurabilirsiniz.

Sağlıcakla Kalın                                                                                                                                                                 ItsMoruq

• 0
21 hours ago, [BAR] Drexyy said:

Merhaba @catutigernos :) 

Çoğunlukla, oyun klasörünün yanlış belirtilmesinden dolayı bu sorun yaşanır. İşletim sistemini veya steami yeniden yükledikten sonra da olabilir. Her şeyden önce, soruna bunun sebep olduğunundan emin olmalısınız. Bundan emin olmak için, aşağıdakileri yapmalısınız:

AŞAMA 1

1-Steam > Kütüphane > Oyunları açın

2-Euro Truck Simulator 2'ye sağ tıklayın ve özellikleri açın.

3-Özellikler penceresi açıldığında YEREL DOSYALAR sekmesine girin ve YEREL DOSYALARA GÖZ AT'ı tıklayın

4-Oyun dosyalarını içeren bir klasör açılır. Bu klasörün konumunu not edin.

AŞAMA 2

1-Klavyenizden Windows+R tuşları ile "Çalıştır"ı açın

2-regedit yazıp enterlayın.

3-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\TruckersMP konumunu bulun.

4-"InstallLocationETS2" parametre değerini açın.

Eğer farklılık varsa:

> 1.Aşamadaki klasörün adresini kopyalayın.

>"InstallLocationETS2" parametre değerine çift tıklayıp oradaki adres ile değiştirin.

Şimdi oyun sürümü multiplayer gereksinimlerini karşıladığı takdirde problem çözülmelidir.
Unutmayın, launcher'ı her zaman yönetici olarak çalıştırın.!

Eğer sorununuzu çözmezse, her zaman destek talebi oluşturabilirsiniz:https://truckersmp.com/support

Ve umarım bu sorununuzu çözer.

Saygılarımla

Drexy

Merhaba, Bu çözümü denedim fakat sorunum çözülmedi.

20 hours ago, Wolves of Game said:

Selam!

Üstteki cevaba rağmen sorun devam ederse

C:\ProgramData\TruckersMP konumuna gidip ''core_ets2mp.dll'' silmeyi deneyebilirsin 

launchere bas ve yükleme isteyecek bunu yap bu işlemden sonra girebilir :)) 

Launcher'ı komple kaldırma işlemiyle %programdata% bölümünü de silmiştim. Şuanda mevcutta böyle bir klasörüm yok.

5 hours ago, ItsMoruq said:

Merhabalar!

Öncelikle Dosyanızı 32Bit Veya 64Bİt Olduğuna Bakın Eğer Yanlış İndirmişseniz Veya 1.36 Güncellemesi 64x Bilgisayarları Destekliyorsa Windows 10 İşletim sisteminizi Yükseltmek Zorunda Kalırsınız.

Eğer Bunları Yapmışsanız Euro Truck Simulator Dosyasının Belgelerde Olup Olmadığını Kontrol Etmenizi Tavsiye Ederiz

Eğer Hiçbiri Olmuyorsa Foorumdan Gene Bizlere ScreenShot Yardımlarıyla Başvurabilirsiniz.

Sağlıcakla Kalın                                                                                                                                                                 ItsMoruq

İşletim sistemim win10 pro 64 bit. sistem bilgilerim : i3 7100 - nvidia 1050ti - 16gb ram - 240gb ssd . sistem gereksinimlerim yeterli diye düşünüyorum. 

Belgelerimde ets2 mevcut. http://prntscr.com/qqum94

Malesef sorun devam etmekte.

Teşekkür ederim.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.