Jump to content

Christmas Event Wrap Up


xGustav

Recommended Posts

Aynı şekilde, Yılbaşı Büyük Hediye Verme etkinliği sona erdi, zaman nereye gitti? Hem Euro Truck Simulator 2 hem de American Truck Simulator‘a katılan dünyanın dört bir yanındaki sürücülerle, toplulukların kamyon evrenindeki şehirler için hediyeler sunmak ve yıldız kazanmak için birleştiklerini gördük.

 

M2J7xI.jpg

 

Parlak bir şekilde dekore edilmiş Noel hediye römorkları ve şenlikli boyalı kamyonlarla, 17 Aralık’ta Noel yıldızı teslim etmek için yola çıktınız ve şehirdeki yıldız takipçimiz ve WorldofTrucks.com‘un yardımıyla kilometre taşlarına ulaştınız. 48 saatten kısa bir sürede, 200 yıldızın ilk kilometre taşına (200.000 teslimat) ve ilk topluluk ödülüne ulaştınız!

O andan itibaren #BestCommunityEver’ımızın festival sezonunda çok çalışmaya başladığı ve harita üzerinde yıldız kazandığı açıktı. 28 Aralık’a kadar 1000 yıldız (1.000.000 teslimat) kazandınız ve özel bir topluluk ödülüne ulaştınız! Tamamlanan teslimatların miktarı ve daha az yıldıza sahip şehirlerin maksimum potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için sürücülerin bir araya gelmesinden daha fazla etkilenemezdik.

 

Ub483M.jpg

 

Ayrıca sosyal medya kanallarımızı birçok fotoğraf ve video ile sulandırarak Twitter ve Instagram’da yüzlerce gönderi ve #XmasGrandGiving hashtag’i ile yayınladınız. Bu etkinliğe dünyanın her yerinden kamyoncuların katılması çok güzeldi. Teslimat ilerlemelerini bizimle paylaşan herkese teşekkür ederiz!

Şehirler için yıldız kazanmak için fazladan yol kat edenlere, işiniz fark edilmedi. Adanmışlığınız sayesinde, 13’ten fazla teslimat yapan herkese son ödüllerden biri olan Diamond Star; All-out’a giden ve teslimat sayısını (24+) iki katına çıkaranlara Diamond ve son Grand Star hediye edilecek!

 

82G2S2.png

 

Bu etkinlikte yollara çıkan ve hediyeler teslim eden her şoföre teşekkür ederim! Bu etkinliklerden ne kadar hoşlandığınızı bilmek ekibimize büyük bir sevinç getiriyor ve gelecekte bunlardan daha fazlasını size getirmeyi umuyoruz. Gelecek Noel’e kadar!

 

Blog Üzerinden Okumak İçin Tıklayın!

:tmp: Member Since 6 Dec 2014 ?? / ??

Best Regards

xGustav

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.