Jump to content

Jak przywrócić ogranicznik 110 po zamówieniach zewnętrznych


oxis2010

Recommended Posts

Witam. Mój problem polega na tym, że gdy parę tygodni temu założyłem swój profil mogłem jeździć na serwerach multi-player 110km/h a po kilku dniach ograniczenie zmieniło się na 90km/h. Już przy wybieraniu pomiędzy serwerem 1 a 2 w czerwonym kółeczku znak pokazuje 90 a kiedyś był 110.  

 

Odkryłem źródło problemu którym jest: "każde z zleceń zewnętrznych ma inne ograniczenia czasowe (..) oraz każdy kto się ich podejmuje otrzymuje ograniczenie prędkości maksymalnej do 90km/h, także na serwerach bez ograniczeń szybkości."

Źródło: https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1291&PART=44

 

Proszę o pomoc jak przywrócić ograniczenie 110km/h na serwerach mulit-player. Już nie robię zamówień zewnętrznych a ogranicznik pozostaje 90km/h.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Aby wyłączyć ogranicznik w tabulatorze należy:

  • Włączyć tabulator
  • Kliknąć PPM
  • Odznaczyć opcję "Speed limiter", która znajduje się w zakładce General

Powyższa opcja znajduje się w zakładce General. Zakładka ta pojawia się jako główna po włączeniu tabulatora. Kursorem przełączasz się między poszczególnymi zakładkami, ale ciebie interesuje tylko ta jedna.

Ogranicznik prędkości można również wyłączyć w ustawieniach gry.

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

W związku z tym, że wątek był nieaktywny przed 3 dni zmuszony jestem zamknąć, oraz przenieść wątek do Nieaktywnych tematów.

Pamiętaj, że możemy przywrócić wątek na Twoją prośbę. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie w prywatnej wiadomości na forum.

Jeśli masz do mnie pytania śmiało pisz w prywatnej wiadomości. Na ten moment zamykam wątek z powodu wymienionego powyżej.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support


 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych tematów

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic
  • 2 weeks later...

Witam,

 

Od czasu mojej ostatniej wiadomości minął tydzień.

Wątki, które są w Nieaktywnych tematach po tygodniu nieaktywności zostają przeniesione do Nierozwiązanych tematów.

Tak samo jak w innych przypadkach zmuszony jestem umieścić Twój wątek w Nierozwiązanych tematach.

 

Jeśli będziesz miał do mnie pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

Również chciałbym wspomnieć, że jeżeli w przyszłości natkniesz się na problem, którego nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie możesz skontaktować się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support/tickets

W powyższym odnośniku utwórz bilet, w którym opisz występujący problem.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Przenoszę do Nierozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.