Jump to content
Sign in to follow this  
next7

3 Milyon Üye

Recommended Posts

Posted (edited)

Sevgili Tırcılar,
Oldukça büyük yolculuk gerçekleştirdik. 21 Ocak 2018 tarihinde 2 milyon üyeye ulaştığımızı duyurmuştuk. İnanılması güç, fakat şimdi bir başka milyon barajını da aştık ve 3 milyon kayıtlı üyeye ulaştık. Sitemize kayıt olup, üyelik açan bu 3 milyon kişi, oyun modumuzu deneyimledi ve üye olan bu 3 milyon kişi, bu güzel topluluğumuza çeşitli şekillerde katkıda bulundu. Bütün TruckersMP takımı adına, bu güzel yolculuğumuza katıldığınız ve tarihimizde rol aldığınız için teşekkür ederiz. Bu çalışmamızın aydınlık geleceğini korumak için çalışmaya devam edeceğiz. Nerelere, nasıl geldiğimizi ve neleri başardığımızı unutmamak oldukça önemlidir. Hadi biraz geriye dönüp son dönüm noktasından itibaren yaptığımız geliştirmeleri ve başarıları inceleyelim.

 

Geçen yılda…

 

 • 29 Ocak 2018: Topluluk Katkıcısı Programı’nı başlatmak - Bu program, topluluğumuza katkıda bulunanların tanıtıldığı programdır. Twitch’te yayın yapmak, YouTube video içeriği oluşturmak, yarışmalar düzenlemek ya da sadece forumlarda yardımcı olmak gibi topluluğumuza katkıda bulunanların ve topluluğumuzu daha heyecan verici bir yer haline getiren katılımcıların olduğu programdır. Başlangıçtan itibaren, Topluluk Katkıcısı programımız 5’ten fazla katılımcısıyla, topluluğumuza katkıda bulunmaya ve zenginleştirmeye devam etmektedir.
 • 20 Mart 2018: Etkinlik isteyen? (Events anyone?) - Sonunda Event Team (Etkinlik Ekibi) adında yeni bir rütbeyi personel ekibimize dahil ettik. Resmi etkinliklerimizin yönetiminden ve etkinlik desteğinden sorumludurlar. Real Operations 7 sürümünü, sivil konvoyları, yarışları, özel etkinlik desteğini, yıl dönümü ve dönüm noktası kutlama etkinliklerini başarıyla gerçekleştirdiler. Bu harika adamlar takımımız için büyük bir değerdir.
 • 29 Nisan 2018: Add-On Team (Eklenti Ekibi) Tanıtımı - Bu küçük ama değerli ekibimiz tasarımlardan, çevrimiçi oyun oynama deneyimini geliştirmek için yeni özellikleri oluşturma ve değiştirme konularından sorumludurlar. Kuruluşlarından itibaren, projemize birçok yeni ve güzel şeyler kattılar. Her zaman sahne arkasında çalışan birileri vardır.
 • 21 Mayıs 2018: Merhaba CMT! - Çok fazla görüşmelerin ardından, yönetimimizin topluluk için olan birçok çabasını bir araya getiren yeni bir rütbe oluşturmaya karar verdik. Bu yeni rütbeye sahip olanlara, oyun dışı platformlardaki yöneticiliği yani Forum, Dil ve Discord yöneticiliği sorumluluklarını verdik. Bu değişiklik ile beraber, takım üyelerimiz topluluğumuz için daha verimli bir kapasite ile çalışmaya başladı. Bu ekibin muhteşem bir şekilde çalıştığını bildirmekten memnuniyet duyuyoruz ve bu değişikliğin yapılmasından çok memnunuz.
 • 23 Eylül 2018: Destek Mi Lazım? Asla Çekinme! - Muhteşem geliştiricilerimiz sayesinde web sayfamıza tamamen entegre edilmiş, destek sistemimizi resmen başlattık. Üyelerin, destek ve yardıma aynı yerden, kolaylıkla erişebileceği sistemi kurduk. Bizim tarafımızda, harika destek personelimiz, oluşturulan biletleri verimlilikle takip edebilmesi ve önceliği daha yüksek sorunlara hızlıca yanıt vermesi gibi şeyleri ekledik. Bu mükemmel eklemenin ardından topluluğumuzdan olumlu geri bildirimler aldık.
 • 3 Kasım 2018: Human Resources (İnsan Kaynakları) - Bu takım, ekip içi operasyonlarımıza yardımcı olmak için oluşturuldu. Takıma alma, takım içi davranış ve yaklaşımdan sorumlu olan bu ekip takım için değerli olmuştur. Başlangıçta sert bir girişin ardından, bu ekip çeşitli iç sorunları etkin ve sorunsuz şekilde çözdüler. 

 

Bu yılda…

 

 • 1 Mayıs 2019: TruckersMP 5 Yaşında! - Beşinci yıldönümümüzü kutladık. Bu projeyi bugünlere getirmek için inanılmaz, muhteşem ve ilgili çekici 5 yıl çalıştık. Destekçilerimize, oyunculara ve ekibimize bunu mümkün kıldıkları için teşekkür ederiz. Kolay değil, fakat perde arkasında çalışan bir grup süper insanlar var.
 • 2 Temmuz 2019: Road to Simulation (Simülasyon’a Giden Yol) - Tekrardan gerçek simülasyon köklerimize dönmeye odaklanmaya karar verdik. Bununla beraber, herkesin istediğini yapabilmesi için sunucu ayarlarımızı değiştirerek, simulation ve arcade sunucularını oluşturduk. Başlangıç genel olarak karışık olsa da olumlu geri bildirimler aldığımızı gördük. Bunun geri bildirimlerinize dayanarak bunun önemli olduğunu gördük. Emin olun, TruckersMP için doğru yönde gitmesini sağlamak için değişiklikler yapıyoruz.
 • 13 Temmuz 2019: VTC Sistemi - Sanal Kamyon Şirketlerinin topluluğumuzda önemli bir rol oynadığı düşünüldüğünde, VTC’lerin hepsini bir araya getirip bunu onlar için özel bir içerik eklemek istedik. Bu tam entegre sistemde bulunan, özelleştirilebilir roller, rütbeler, VTC bilgileri, sosyal medya bağlantıları, duyuru açıklama özelliği, haberler ve daha birçok şeye web sayfasından ulaşabilirsiniz. Bunun hakkında harika geri bildirimler aldık ve şirket sahiplerinin keyif aldığından dolayı memnunuz.
 • 25 Eylül 2019: Biz geliyoruz Promods! - Yıllardır kullanıcılardan gelen sorular ve istekler neticesinde sonunda ProMods modunu çok oyunculu sistemimize dahil etmeyi kabul ettik. Bunun için çok heyecanlıydık, Yıllardır bu gelen yoğun istek vardı ve biz bunun için yüksek oranda çalıştık. Bu yeni özelliği bizim kadar seveceğinizi umuyoruz! Bunu gerçekleştiren ProMods’daki ortaklarımız ve geliştirici ekibimize bunun için özel bir teşekkürü hak ediyorlar.
 • Ekim 2019: Resmi Ortaklıklar! - Bunun, topluluğun bir özelliği olmasından memnuniyet duyuyoruz. Gün geçtikçe topluluğumuza çok şey kazandıran bu özel projeleri kabul etmek, TruckersMP topluluğu için daha etkileşimli ve daha aktif bir topluluk oluşturmaya katkıda bulunmaktadır. Bu özellik gelecekte birçok güzel eklentinin gelmesini sağlayacaktır.

 

İşte bu kadar. Yaklaşık olarak iki yılda bir milyon yeni kullanıcı bu muhteşem topluluğun parçası oldu. TruckersMP olarak, gelecekte daha da heyecan verici özellikler ve yeni geliştirmeler ile birlikte gelecekte büyümeye, gelişmeye ve eğlenceli olmaya devam edeceğimize inanıyoruz. Özel teşekkürü hak eden, ekibimiz olmasaydı, bunları gerçekleştiremezdik. Sizler, bu projenin devam etmesini sağlayan muhteşem bir ekipsiniz. Bu ekibe dahil olduğunuz ve topluluğa ettiğiniz hizmet için gurur duymalısınız. Sizlere, bizimle birlikte bu yolda yürüdüğünüz ve bizlere sağladığınız destekler için tekrardan teşekkür ederiz. Gerçekten, sizsiz bunları yapamazdık.
Bu başarıyı ve son ProMods desteğini kutlamak için, sizlere bir hediyemiz var! Tüm ETS2 haritasını kapsayan DLC paketini hediye olarak veriyoruz. Katılabilmek için, herhangi bir ETS2 Harita DLC’sine sahip OLMAMANIZ gerekiyor. Nasıl mı katılacaksınız? Forum konusuna girip, #3milliongiveaway hashtag’i içeren konu ile alakalı bir mesaj göndermeniz gerekiyor.

Buna dikkat çekmek için, haftasonu, özel freeroam sunucusu yapacağız. Daha fazla ayrıntı için takipte kalın.

4 Milyon’a!

TruckersMP Takımı

->Anasayfa'da görüntüleyin.

 

Tarafımdan Türkçe diline çevrilmiştir.

 

Orijinal Konu:

 

Edited by next7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
 • Create New...