Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Jak stworzyć własną ciężarówke


DragonEssence

Recommended Posts

W skrócie, potrzebna jest wiedza jak działa edycja zapisu gry.

Tą wiedzę możesz użyć w wszelaki sposób, między innymi do odpicowana swojego trucka w sposób schludny albo zrobienia z niego totalnego dziwadła.

Na dzień dzisiejszy przepisy dotyczące takich właśnie modyfikacji ciężarówek są dużo bardziej restrykcyjne niż kiedyś, tworzenie ulepa w którym nic nie pasuje mija się z celem i podlega karze.

Jeżeli chcesz się nauczyć edycji save'a to jest trochę poradników w internecie na ten temat, między innymi ja swego czasu nagrałem ich trochę gdzie na przykład prezentuję zmianę treści tablicy rejestracyjnej czy mnożenie dodatków na ciężarówce, oraz przede wszystkim od czego zacząć przygodę z edytowaniem. Dla niektórych może być tego mało, ale generalnie z tych filmów powinieneś być w stanie jak wygląda schemat działania, poszczególne korelacje między danymi zmianami w manipulowaniu zawartością pliku zapisu gry i tak dalej. Po ogarnięciu tych podstaw jesteś własnoręcznie zrobić bardzo wiele rzeczy które oczywiście będą widoczne na multiplayerze (Manipulujesz domyślną zawartością gry, nie jest to nic dodatkowego z zewnątrz)

Pomijając to że można samemu sobie coś sklecić, powstało już trochę narzędzi które mogą ciebie wyręczyć. Takim najbardziej rozpoznawalnym było to autorstwa Add-on Team developera, Forerunnera

Nie wiem czy projekt upadł czy co, w każdym razie chyba było więcej podobnych rzeczy.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.