Jump to content
  • 0

ATS MP BAĞLANMIYOR

Guest

Question

Ats yi tmp ye bağlamak istiyorum ama bağlanmıyor. tmp nin web sitesinden bağla diyorum ''şu anda kontrol ediyoruz daha sonra tekrar gel'' diyo 1 saat 2 saat sonra bakıyom yok. bağlanmıyor.

6 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Selamlar. Bahsedilen oyunu hesabınıza bağlamanız için steam hesabınızın herkese açık durumda olması gerekmektedir. Bunun için lütfen aşağıdaki yöntemleri sırasıyla takip ediniz. 

• Steam'e giriş yapın ve profilinizi açın
  • Profili Düzenle --> Gizlilik Ayarlarım
  • Buluna bütün seçenekleri "Herkese açık" olarak değiştirin ve "Kullanıcılar oyun detaylarımı görüntüleyebilse bile oynama süremi her zaman gizli tut." seçeneğindeki tiki kaldırın.

Böyle bir görüntü alacaktır:

2VzgqjL

Umarım bu sorununuzu çözer.

Saygılarımla, XFMaster9666

Topluluk Moderatörü

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0
31 minutes ago, usta_bey_6059 said:

gizlilik ayarlanı gönderdiğiniz resimdeki gibi yaptım olmadı

Tekrardan merhaba, doğrulayabilmem için: yaptığınız ayarların resmini buraya gönderebilir misiniz lütfen? Bunu düzgün olarak yaptığınızı varsayarsak, tekrardan kontrol etme işlemini tekrarlayın ve 5-10 dk içerisinde oyunun gözükmesi lazım. Yada lütfen oyunu 2 saatin biraz daha üstünde oynamaya çalışın. 5 yada 10 saat mesela.

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0

Merhaba,

Sorun ile ilişkili gerekli cevabın verilmesi ve konu sahibi tarafından gelen onay doğrultusunda bu konuyu kilitliyor ve çözülen konular bölümüne taşıyorum. Herhangi bir sorunuz veya probleminiz olduğunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Sevgiler,

POPTOYS

TruckersMP - Support

//Kilitlendi ve Çözülen Konular'a taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.