Jump to content
  • 0

Game Crashed Hatası

YusufAkbulut00

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

.Net Framework (4.6.2), DirectX ve Microsoft Visual C++ 2015 son sürümlerine sahip olup olmadığınızı kontrol ediniz. Dosya doğrulaması yaptığınızdan emin olunuz. Launcher ya da oyundan aldığınız genel hata ve çökmeler için CCleaneri kullanarak geçici dosyaları ve eski kayıt defteri yollarını kaldırabilirsiniz.

image.png.d049308c8bcf6dd071cc7d2408dd6854.png           image.png.32da796d10c219b0a47787cc673278b9.png   

Bunları yaptıktan sonra devam ederse şunları deneyebilirsiniz;

1. Arama kısmına komut istemi yazıp yönetici olarak çalıştırın. (CMD)

2. sfc /scannow Komutunu çalıştırın.

3. Bekleyin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

4. Oyunu x64 DirectX modunda SinglePlayer olarak başlatın. (ATS için DirectX ile çalıştırın)

5. Tırı kısa bir mesafe sürün.

6. oyundan çıkın.

7. Multiplayer'i çalıştırın.

• 0

Merhaba @YusufAkbulut00 umarım bu çözümler yardımcı olur;

>Ekran kartı sürücünüzü güncellemeyi deneyin.

>Oyun dosyalarınızı doğrulayın. Steam>Kütüphane>Ets2'ye sağ tıklayın>Özellikler>Yerel dosyalar>Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrulayın.

>Config dosyasıyla oynama yaptıysanız,mümkünse eski haline getirin veya yeni birtanesini edinin. Belgelerim/Euro Truck Simulator 2/config.cfg

>Desteklenmeyen modlardan sakının.

>Profil dosyanızla alakalı olabilir,yeni birtane açın.

>Eğer bu hatayı kalabalık alanlarda alıyorsanız,gelen güncellemeyle veya bilgisayarınızla alakalıdır.

>Dosya eksikliğinden kaynaklanan bir sorunda olabilir oyunu silip tekrar yükleyin.

>Hatayı Singleplayer'da alıp almadığınızı kontrol edin.

Saygılarımla

Drexy

• 0

Maleseft hiç bir çözüm olmadı .Net Framework (4.6.2), DirectX ve Microsoft Visual C++ 2015 in son sürümlerini yükledim gine olmadı. Ekran kartını güncelledim, yeni profil açtım, oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladım, cmd ye sfc /scannow yapıp yeniden başlatım olmadı, Oyunu x64 DirectX 11 ile çalıştırdım ve tırı biraz sürdüm oyunu kapattım mp yi açtım gine olmadı. Hatayı oyunun içinde almıyorum launch ETS 2 ye basınca alıyorum (mp ye girerken).

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından gerekli süre içerisinde dönüş olmadığı için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum.
Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. 

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?:

Saygılarımla,
SkortiL [TR]
TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

Saygılarımla,
SkortiL [TR]
TruckersMP Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.