Jump to content
  • 0

İnvalid Email or Password Sorunu

Guest

Question

merhaba bilgisayarıma format attırdıktan sonra ets 2 mp yi indirdim ama oyuna girince invalid email or password hatası veriyor '@' olayını biliyorum herşeyi denedim ticket attım cevap vermediler yani oyuna girilmiyor tüm konulara baktım herşeyi yaptım ama düzelmedi

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

1. Yanlış e-posta veya şifre kullanıyorsunuz , şifrenizi sıfırlamayı deneyin.

2. \win_x64 folder from C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2\bin\ silin ve oyun dosyalarının bütünlüğünü Steam'den doğrulayın ve tekrar deneyin.

3.Doğru e-posta ve şifreyi kullanıyorsunuz ve ancak yine de giriş yapmanıza izin vermiyor ise. Doğru Steam hesabını kullandığınızdan emin olun ve Steam aile paylaşımının kapalı olduğundan emin olunuz.TruckersMP'ye kayıt olduğunuz steam hesabı başka benzersiz bir steam hesabı ile eşleşiyor olabilir.

• 0
3 hours ago, EmreBy* said:

deediğiniz herşeyi yaptım ama hala olmuyor Ne yapmalıyım

Selamlar. TruckersMP.com sitesine giriş bilgilerinizi kullanarak giriş yapabiliyor musunuz? Eğer bu olamıyorsa, göndermiş olduğunuz destek biletinden cevap beklemenizi öneririz, bu sorun belki kullanmış olduğunuz e-posta'dan alakalı olabilir veya daha fazla çözüm yöntemi alabilirsiniz. Destek sisteminin nasıl kullanılacağına dair bilgiyi burada bulabilirsiniz: 

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0

Merhaba @EmreBy*;

Hesabınızı incelediğimde TruckersMP profiliniz bağlı olduğu steam hesabına uzun bir süredir girmediğiniz gözlemledim.Lütfen TruckersMP profilinize giriş yaparken aşağıdaki linkte bulunan steam adresi ile giriş yapınız.

https://steamcommunity.com/id/0_YunusEmreKara_0/

Saygılarımla,

Phonyang

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından herhangi bir dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif Konular bölümüne taşıyorum.

Sorununuz devam ediyor ise Destek Sistemi üzerinden bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?: https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/74635-rehber-yeni-destek-sistemi-nasıl-kullanılır/

İyi eğlenceler!

Sevgiler,

POPTOYS

TruckersMP - Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular bölümüne taşındı.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

Saygılarımla,
SkortiL [TR]
TruckersMP Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.