Jump to content
  • 0

MP F1 Hatası

Maxipower

Question

merhabalar herşeyi deneneme rağmen bir çözüm bulamadım destek bileti açtım 3 gün oldu kimse bakmıyor buraya yazayım dedim mp de oyun normalde hata vermiyor ama f7 çekince  oyun duraklatıldı f1 hatası alıyorum çok defa denedim bekledim regedit veri yolu gösterdim ama olmadı bu sorunun dip çözümü nedir acaba yardımınız için şimdiden teşekkür ederim 

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • Translation Manager

Merhaba @Maxipower

Servise gitmeden önce F1’e basarsanız, bu sorunu geçici olarak önleyebilirsiniz. 

-Servise gitmek için F7’ye basın,

-F1’e basarak oyunu duraklatın,

-Fare yoluyla servise gidin kısmına tıklayınız. 

Bu videoda detaylı bir şekilde gösterilmiştir:

saygılarımla,

next7 

• Thanks 1

• 0

Merhaba :) 

Bir kullanıcı bu problemin çözüm yolunu video lu bir şekilde anlatmış, ve kendi kendi dediğini yapınca problemi çözmüş, sizde aşağıdaki video ya bir kaç dakikanızı ayırarak probleminizi çözebileceğinizi tahmin ediyorum

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

• 0

Selamlar ?

TruckersMP Destek Twitter hesabı üzerinden yapılan bir paylaşıma göre bu hatanın bilindiğinden ve geliştiricilerimizi tarafından düzeltilmeye çalışıldığından bahsetmiştir. Bu durumla ilgili olası çözüm(ler) için üyelerin bilgilerine bakabilirsiniz:

Saygılarımla, XFMaster9666 

Topluluk Moderatörü 

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0
On 12/24/2019 at 6:04 PM, [VIVA] ismail [TR] said:

Merhaba :) 

Bir kullanıcı bu problemin çözüm yolunu video lu bir şekilde anlatmış, ve kendi kendi dediğini yapınca problemi çözmüş, sizde aşağıdaki video ya bir kaç dakikanızı ayırarak probleminizi çözebileceğinizi tahmin ediyorum

Merhaba bunu defalarca denedim maalesef sonuç alamadım ve hala hata aynısı devam ediyor.

• 0
On 12/24/2019 at 6:40 PM, XFMaster9666 said:

Selamlar ?

TruckersMP Destek Twitter hesabı üzerinden yapılan bir paylaşıma göre bu hatanın bilindiğinden ve geliştiricilerimizi tarafından düzeltilmeye çalışıldığından bahsetmiştir. Bu durumla ilgili olası çözüm(ler) için üyelerin bilgilerine bakabilirsiniz:

Saygılarımla, XFMaster9666 

Topluluk Moderatörü 

Merhaba bunu defalarca denedim maalesef sonuç alamadım ve hala hata aynısı devam ediyor.

• 0
On 12/24/2019 at 6:03 PM, next7 said:

Merhaba @Maxipower

Servise gitmeden önce F1’e basarsanız, bu sorunu geçici olarak önleyebilirsiniz. 

-Servise gitmek için F7’ye basın,

-F1’e basarak oyunu duraklatın,

-Fare yoluyla servise gidin kısmına tıklayınız. 

Bu videoda detaylı bir şekilde gösterilmiştir:

saygılarımla,

next7 

evet önce F1 yaptım Sonra F7 yapınca geçici çözüm oldu teşekkür ederim ilginiz için saygılarımla maxipower..

• 0
7 hours ago, Maxipower said:

evet önce F1 yaptım Sonra F7 yapınca geçici çözüm oldu teşekkür ederim ilginiz için saygılarımla maxipower..

Sorununuzun çözüldüğüne sevindim, tekrardan bir sorunla karşılaşırsanız bu bölümde konu oluşturabilirsiniz. Kullanıcının sözlü ifadesi doğrultusunda bu konuyu Çözüldü'ye taşıyorum.

XFMaster, Topluluk Moderatörü

//Kilitendi ve Çözüldü'ye taşındı.

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.