Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ATS

MR-RAW-

Recommended Posts

Selamlar ?

Öncelikle, bu konuyu oluşturduğunuz için teşekkür ederim. Sorunuz için gerekli cevapları verebileceğimi umuyorum. Konunuzu öneri olarak göremiyorum, bu nedenle şimdilik Tartışma bölümüne taşıyorum.

• ATS'nin ETS2'ye göre az popüler olmamasının nedeni muhtemelen, ETS2'nin çok daha erken yayınlanmasıdır ve topluluğumuza katılan üyelerin çoğunlukla sosyal medya vb. platformlarda gördükleri ilk oyun ETS2'dir. Buna ayrıca olarak daha fazla tır veya oyun için içerik (harita vb.) bulunması ve ETS2'nin sunucuları çok daha popüler olduğu için, insanlar diğer kullanıcılarla karşılaşmak için bu sunuculara girmeleri eklenebilir.
    •  
  • Diğer sorunuz; etkinlikler. ATS veya ETS2'nin yapımcıları TruckersMP değildir ve bu etkinlikleri onlar yönetmemektedirler, bunun için oyunun asıl geliştiricileri olan SCS Software'nin resmi hesaplarını takip ederek bu etkinliklerden haberini olabilir. Mesela bir Yılbaşı etkinliği bulunmaktadır, bilgileri burada bulabilirsiniz:

Umarım bunlar yeterli olmuştur.

Saygılarımla, XFMaster9666

Topluluk Moderatörü

Türkçe Tartışma bölümüne taşındı.

• Like 1

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 2 weeks later...
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.