Jump to content

Recommended Posts

Truckers mp ATS ye de etkinlikler getirin oyunu canlandırın ats nin mp i bom boş single da daha fazla araçla karşılaşıyorum. Bu oyunu neden bu kadar boşladınız anlamıyorum .
ne ümitlerle aldığım ats kütüphanede küfleniyor :( .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selamlar 👋

 

Öncelikle, bu konuyu oluşturduğunuz için teşekkür ederim. Sorunuz için gerekli cevapları verebileceğimi umuyorum. Konunuzu öneri olarak göremiyorum, bu nedenle şimdilik Tartışma bölümüne taşıyorum.

  • ATS'nin ETS2'ye göre az popüler olmamasının nedeni muhtemelen, ETS2'nin çok daha erken yayınlanmasıdır ve topluluğumuza katılan üyelerin çoğunlukla sosyal medya vb. platformlarda gördükleri ilk oyun ETS2'dir. Buna ayrıca olarak daha fazla tır veya oyun için içerik (harita vb.) bulunması ve ETS2'nin sunucuları çok daha popüler olduğu için, insanlar diğer kullanıcılarla karşılaşmak için bu sunuculara girmeleri eklenebilir.
    •  
  • Diğer sorunuz; etkinlikler. ATS veya ETS2'nin yapımcıları TruckersMP değildir ve bu etkinlikleri onlar yönetmemektedirler, bunun için oyunun asıl geliştiricileri olan SCS Software'nin resmi hesaplarını takip ederek bu etkinliklerden haberini olabilir. Mesela bir Yılbaşı etkinliği bulunmaktadır, bilgileri burada bulabilirsiniz:

 

Umarım bunlar yeterli olmuştur.

 

Saygılarımla, XFMaster9666

Topluluk Moderatörü

 

Türkçe Tartışma bölümüne taşındı.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...