Jump to content

Systém nahlašování na fóru


Guest QF_Giulia
 Share

Recommended Posts

Guest QF_Giulia

truckersmp-logo.png

Ahoj, truckeři!


Dnes se na našem fóru naučíme, jak nahlásit obsah, který neodpovídá pravidlům, která máme nastavena. Systém nahlašování zpráv (tzv. Report System) na našem fóru je vaším nejlepším přítelem v boji proti těm, kteří nedodržují pravidla, která máme nastavena a která respektujeme. Mějte na paměti, že pokud nám chcete pomoci bojovat proti těm, kteří porušují naše pravidla, je to vaše jediná účinná zbraň!

 

Nejprve mějte na paměti a zeptejte se sami sebe: "Je to opravdu něco, co porušuje pravidla?" Někdy tomu, co si myslíte, že porušuje pravidla, tak není.


Kroky, které musíte podniknout, jsou následující:


Pokud čelíte uživateli, který vytváří témata, statusy, zveřejňování příspěvků nebo odpovědí v diskuzi, něčím, co není vhodné, nebo porušuje pravidla, která máme, zobrazí se tlačítko "Report" (Nahlásit).

 

Př. 1 - Téma/Odpověď
uYlDkZM.png


Př. 2 - Status
fuRQrFf.png


Kliknutím na toto tlačítko se otevře nová karta, kde vyplníte informace, o kterých se domníváte, že jsou nesprávné.
z7V7wi4.png


Hotovo, vše, co musíte nyní udělat, je odeslat report!
dhGnGo6.png

 

Není to žádná velká věda. Toto je rychlý návod, jak používat náš tzv. Forum Report System a jak se s ním lépe seznámit, dříve nebo později budete čelit těmto situacím, a tohle je způsob, díky kterému můžeme naše fórum udělat pěkným a čistým místem.

 

Pokud máte jakékoli pochybnosti, neváhejte kontaktovat tým komunitního moderování (Community Moderation Team) nebo manažery komunitního moderování.


*****

Originální příspěvek zde:

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.