Jump to content

[ÇEVİRİ] World of Trucks Yılbaşı Etkinliği


AxeRider

Recommended Posts

Vermek, almaktan daha iyidir. Bu tecrübe ile öğrenilir ve katılan herkese fayda sağlar. Bu nedenle bu sene ETS2 ve ATS için yeni ve çok özel bir yılbaşı etkinliği oluşturduk.

 

Bu nedenle topluluğumuzun yeni yıl ruhunu her bölgeye yaymasını istiyoruz. Dorseler dolusu dağıtılacak hediyelerimiz var ve her şehre gönderdiği hediyelere göre yıldızlar vereceğiz. Bir şehir daha fazla hediye dağıttıkça, daha fazla yıldız kazanacak. Çok güzel ödüller sizleri bekliyor.

 

Haydi tüm dünya şehirlerinin bir olup en güzel hediyeleri dağıtabileceğini gösterelim. Topluluk ilerlemesini World of Truck üzerinden ya da oyun içerisindeki güncellenmiş harici sözleşmeler arayüzünü kullanarak takip edebilirsiniz.

 

Bu festivalin başlangıcını kutlamak için özel bir yayın yapacağız. Bir yandan hediyeleri taşırken, diğer yandan da etkinlikle ilgili çekiliş hakkında bilgi vereceğiz. Tişörtler, Steam kodları, bilgisayar aksesuarları ve daha fazlası sizi bekliyor. 19 Aralık Perşembe akşamı saat 19:00’da gerçekleşecek, özel konuklu, bol eğlenceli, bol ödüllü ve belki de geleceğe ufak bir bakış atacağımız yayınımızı Steam veya Twitch üzerinden izleyebilirsiniz. Bunu kaçırmak istemezsiniz!

 

Etkinlik Kuralları:

World of Trucks’a bağlı bir profilden harici sözleşmeleri kullanarak ETS2, ATS veya her ikisinde olabildiğince fazla yıldız toplamaya çalışın. Her şehir 5 yıldıza kadar kazanabilir! Herhangi bir şehrin yıldız alabilmesi için, topluluğun etkinlik dorselerini kullanarak o şehirden başlayan 1000 teslimat yapması gerekir. Kazanılan her 200 yıldız, bir topluluk ödülünü açacaktır. 1000 yıldıza  ulaşılırsa özel bir ödül olacaktır. Bireysel hedefinizi tamamlamak için ise ETS2’de veya ATS’de 12 tane hediye teslimatı tamamlamanız gerekir.

 

Ödüller:

 

Bireysel Ödül:

·       World of Trucks başarımı

·       İçi hediye dolu, asılan yılbaşı çorabı

·       Yeni yıl temalı metalik bir boya

 

Topluluk Ödülü:

·       Her 200 yıldızda benzersiz bir ödül

·       1000 yıldıza ulaşılınca özel 2 ödül daha

 

Not: Topluluk ödüllerini alabilmek için öncelikle bireysel hedefinize ulaşmanız gerekmektedir. Ödüller Steam envanter eşyası olarak verilecektir.

 

Etkinlik 16 Ocak Çarşamba 03:00 itibariyle sonlanacaktır.

 

Kaynak: https://blog.scssoft.com/2019/12/christmas-grand-giving-event-2019.html

 

Çeviri: [ÖZ DOSTLAR] ONAT - 24

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Woah! 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.