Jump to content

Christmas Grand Giving 2019 Etkinliği


BloodHaven

Recommended Posts

Vermek, almaktan daha iyidir. Tecrübe ile öğrenilen bir gerçektir ve herekse fayda sağlar. Bu nedenle Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator'daki Christmas Grand Giving 2019 Etkinliğimiz için bu yıl çok yeni ve çok özel bir şey yapıyoruz.

 

Bu yüzden topluluktan Noel Ruhunu tüm nakliye bölgelerine yaymasını istiyoruz! Büyük hediyelerle dolu römorklarımız var ve yapılan teslimat sayısına göre her şehre yıldız vereceğiz. Bir şehre ne kadar teslimat yapılırsa o kadar yıldız alır. Harika bir ödül listesi sizi bekliyor.

 

Güncellenmiş Harici Sözleşmeler arayüzünü kullanarak topluluğun ilerleyişini World of Trucks'ta veya doğrudan oyunda izleyebilirsiniz.

 

Bu festival etkinliğinin başlangıcını kutlamak için özel bir Christmas Grand Giving yayını yapacağız. Etkinlikte yer almanın, teslimat yapmanın ve eğlenmenin yanı sıra #XmasGrandGiving paylaşım hediyemiz hakkında topluluğa daha fazla bilgi sağlayacağız.

 

Bir sürü harika ödül bekliyor, T-shirtler, Steam oyun kodları, bilgisayar aksesuarları ve çok daha fazlası dahil. 19 Aralık Perşembe 19:00'da (Türkiye Saati) özel konuklar, festival eğlencesi, sürpriz ödüller ve belkide geleceğe bakış yapacağımız canlı yayını izlediğinizden emin olun. Bizi Steam veya Twitch üzerinden izleyin, kaçırmak istemeyeceksiniz!

 

Grand Giving Etkinlik Kuralları:

Topluluğun amacı, Euro Truck Simulator ve/veya American Truck Simulator'de World of Trucks bağlı bir profille yapılan harici sözleşmeleri kullanarak tüm nakliye bölgelerinden mümkün olduğunca çok şehre mümkün olduğunca çok yıldız kazandırmaktır. Her şehir en fazla 5 yıldıza ulaşabilir!

Bir şehirn bir yıldız kazanması için topluluk verilen Noel Hediyesi römorkunu kullanarak o şehre 1000 hediye teslim etmelidir. Elde edilen her 200 yıldız, 1000 yıldız işaretinde özel bir ödül ile benzersiz bir topluluk ödülünün kilidini açacaktır.

Kişisel hedefinize ulaşmak için, Euro Truck Simulator 2 ve/veya American Truck Simulator'da en az 12 Hediye teslimi tamamlayın.

 

Ödüller:

12 veya daha fazla hediye teslimatına katkınız için şunları kazanacaksınız;

  • World of Trucks Başarımı
  • işlemeli Noel Çorabı Aksesuarı
  • Noel Temalı Metalik Boya paketi, etkinlik sırasında daha fazla hediye teslimatı gerçekleştirmenize yardımcı olur.

 

Topluluk Hedefleri:

  • Her 200 yıldız aşaması için benzersiz topluluk ödüllerini açacaktır.
  • 1000 yıldız kilometre taşında topluluk 2 özel ödül daha kazanacak.

 

 

Not: Herhangi bir topluluk ödülüne hak kazanmak için en azından Euro Truck Simulator 2 ve/veya American Truck Simulator'da kişisel hedefinizi tamamlamanız gerekir. Her ödül, hem Euro Truck Simulator 2 hem de American Truck Simulator için Steam envanterinize eklenecektir.

 

Bu etkinlik 15 Ocak Çarşamba 02.59'da (Türkiye Saati) bitecektir.

 

Orijinal İçerik: 

 

 

 

  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.