Jump to content

Ogłoszenie o Plays.tv


szykaro23

Recommended Posts

Witajcie kierowcy. Świąteczne pozdrawiania!

 

Niektórzy z was mogą już o tym wiedzieć, że popularna witryna streamingowa Plays.tv z dniem 15 grudnia zostanie zamknięta. Twoje filmy będą niedostępne od 15.12.2019r, ponieważ wielu naszych użytkowników korzysta z Plays.tv do przechowywania dowodów, będzie to miało wpływ na Ciebie oraz TruckersMP. Poniżej możesz przeczytać, co zrobić, jeśli używasz Plays.tv do przechowywania dowodów.

 

Od momentu ogłoszenia i kontynuacji wszystkie reporty z dowodami przesłanymi na Plays.tv, które oczekają na sprawdzenie zostaną odrzucane. Prosimy o ponowne przesłanie dowodów na inną stronę, jeśli chcesz, abyśmy sprawdzili Twoje zgłoszenie. Zostanie to uwzględnione w przyczynie odrzucenia.

 

Dla osób, których reporty z dowodami na Plays.tv zostały już zaakceptowane, NIE muszą pobierać i ponownie wstawiać dowodów. Chociaż prosimy graczy o zachowanie dowodów przez co najmniej 30 dni od daty wygaśnięcia bana, nie będzie to miało zastosowania do aktualnych dowodów przesłanych na Plays.tv.

 

Jeśli masz na swoim profilu bana, który zawiera dowody przesłane na Plays.tv, ban ten NIE ZOSTANIE usunięty, gdy film nie będzie już dostępny po 15.12.

 

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, prosimy o komentarz poniżej, abyśmy mogli Ci pomóc.

 

Życzymy szerokości i bezpieczniej drogi

 

- Zespół TruckersMP

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.