Jump to content

Karadeniz’e Giden Yol: Topluluk Vitrini


xGustav

Recommended Posts

Euro Truck Simulator 2 için Karadeniz’e Giden Yolun son sürümüyle birlikte, sosyal medya kanallarımız fotoğraflarınız, videolarınız, GIF’leriniz ve diğer içeriklerinizle dolup taşıyor. Çalışma günümüzde bunlara göz atmayı seviyoruz ve ilham almak ve pozitif olmak için iç ekip kanallarımızda paylaşıyoruz.

Bu güzel ekran görüntüleri gibi #BestCommunityEver sayfamızdan yalnızca bir avuç içeriği sizinle paylaşmayı çok isteriz.

YouTube’da, Twitch, Mixer ve diğerlerinde, çok yetenekli bazı topluluk üyeleri tarafından hazırlanan bir avuç video içeriği bulabilirsiniz!

 

 

Bize gönderdiğiniz tüm resim ve videoları seviyoruz ve onları oluştururken gösterdiğiniz sıkı çalışma için teşekkür ederiz; Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’yi daha çok keşfederken daha fazlasını görmek için sabırsızlanıyorum.

Yukarıda belirtilenler gibi daha birçok ekran görüntüsü ve video görmek isterseniz, Twitter, Instagram ve Facebook’ta paylaşılanların çoğunu bulabilir veya #RoadtotheBlackSea etiketini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Road The Black SEA DLC’ Paketine gitmek için tıklayın!

Blog üzerinden okumak için tıklayın!

:tmp: Member Since 6 Dec 2014 ?? / ??

Best Regards

xGustav

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.