Jump to content

Uluslararası LoneStar Geldi


xGustav

Recommended Posts

Bu kamyonu yolda gördüğünüzde, ne olabileceği konusunda hiçbir yanlışlık yoktur. Başka bir şeye benzemeyen ve sektörde ünü olan bir kamyon. Bugün, International LoneStar’ın şu anda American Truck Simulator’da mevcut olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

 

 

Uluslar arası tarafından sağlanan yüksek hassasiyetli 3D CAD referanslarına dayanarak, LoneStar’ın oyunumuzdaki kalitesi ve detayı her araç meraklılarını memnun edecektir. Bu yeni varışa göz atmak için en yakın International Trucks bayi oyununu ziyaret et. 3 kabin tipi, 6 şasi çeşidi, 10 motor çeşidi, 12 şanzıman ve 2 renk seçeneğiyle 3 iç seçenek dahil olmak üzere çok çeşitli konfigürasyonlarda mevcuttur.

International LoneStar, Amerikan Kamyon Simülatörü’nün her sahibi için ücretsiz bir DLC eklentisi olarak geliyor. Bu yeni eklentiyi kütüphanenize almak için Steam İstemcinizde (bazı kullanıcılar için yeniden başlatma gerektirebilecek) en son güncellemeyi bulun.

İlk seyahatinizi bizimle #ATSLoneStar etiketini kullanarak Sosyal Medya’da paylaşın

 

Steam üzerinden American Truck Simulator satın almak için tıklayın.

Blog üzerinden okumak için tıklayın!

:tmp: Member Since 6 Dec 2014 ?? / ??

Best Regards

xGustav

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.