Jump to content
Snap Dragon

Plays.tv Duyurusu

Recommended Posts

Selamlar, Kamyoncular!

 

Bu durumdan etkilenenler zaten farkında olabilirsiniz. Popüler yayın sitesi Plays.tv, 15 Aralık 2019'da kapılarını kapatacak ve videolarınıza 15/12/2019 tarihinden itibaren erişim olmayacak. Üyelerimizin birçoğu rapor kanıtlarını barındırmak için Plays.tv kullandığından, bu durum sizi ve TruckersMP'yi doğrudan etkileyecektir. Aşağıda kanıtlarınızı barındırmak için Plays.tv kullanıyorsanız ne yapmanız gerektiğini okuyabilirsiniz.

 

Bu duyuru ve süreçten itibaren, rapor sırasındaki TÜM Plays.tv raporları reddedilecektir. Raporunuzu değerlendirmemizi isterseniz, lütfen kanıtlarınızı başka bir yayın sitesine yeniden yüklemenizi rica ederiz. Bu raporların reddedilme nedenine yansıyacak.

 

Daha önce Plays.tv'den raporları kabul edilenler için, kanıtlarınızı indirmek ve yeniden yüklemek zorunda değilsiniz. Oyunculardan yasağın sona erdiği tarihten itibaren en az 30 gün kanıtlarını hazır bulundurmalarını isterken, bu mevcut Plays.tv kanıtları için geçerli olmayacaktır.

 

Profilinizde Plays.tv kanıtı içeren bir yasaklama varsa, 15/12/2019 tarihinden sonra kanıtlar artık mevcut olmadığından, yasağınız kaldırılmaz.

 

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bunları yorumlayabilmemiz için aşağıdan yorum yapın.

 

Güvenli seyahatler,

 

TruckersMP Takımı

 

Orijinal blog postu

Edited by Snap Dragon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...