Jump to content

راهنمای سیستم پشتیبانی وبسایت، ترفندها و سئوالات متداول

Shayrin

Recommended Posts

سلام به همه

به سیستم پشتیبانی تراکرز ام پی خوش امدید؛ در پایین، راهنمایی هایی در رابطه با سیستم پشتیبانی جدید ما آورده شده است و همچنین سئوالات متداولی که ممکن است پرسیده شود

ایجاد یک تیکت جدید

الف) برای ایجاد یک تیکت پشتیبانی جدید به لینک زیر رفته و یا در پایین صفحه سایت بر روی متن ساپورت (پشتیبانی) کلیک کنید

https://truckersmp.com/support

ب)  سپس بر روی متن زیر کلیک کنید

"Create a ticket"

Y4DGOTo.png

ج) سپس تمامی اطلاعات مربوطه را پر کنید. در پایین اطلاعات مختصری در رابطه با اینکه هر کتگوری مربوط به چه چیزی می باشد آورده شده است. لطفاً از این بابت اطمینان حاصل کنید که تمامی اطلاعات مورد نیاز را پر می کنید و همچنین اطلاعات درست را در آنها می نویسید

Category: What is your issue regarding?

دسته بندی: مشکل شما در چه رابطه ای است؟

Account issues: 

هرگونه مشکلی در رابطه با حساب کاربری تراکرز ام پی می باشد. این مشکل می تواند شامل مشکلاتی نظیر ایمیل، پسورد، ورود 2 مرحله ای و یا مشکلات نظیر آن باشد

Technical issues:

هرگونه مشکلی در رابطه با بازی شما می باشد. این مشکل می تواند شامل مشکلاتی نظیر لانچر بازی، و یا مشکلات درون بازی (تکست چت/ ویس چت، مشکل سرور و غیره) باشد

Questions:

هرگونه سئوالی که ممکن است شما در رابطه با تراکرز ام پی داشته باشید. این سئوالات می تواند شامل سئوالاتی نظیر وبسایت، لانچر و یا سئوالات مربوط به درون بازی و یا سئوالات نظیر آن باشد

Language: What language is the support ticket in?

زبان: به چه زبانی تیکت پشتیبانی ارسال می گردد؟

قسمت انتخاب زبان برای این است که این اجازه را بدهد که تیکت ارسالی به زبانی که شما در آن برای صحبت کردن راحت تر هستید پاسخ داده شود. در صورتی که زبان مورد نظر شما در لیست وجود ندارد، زبان انگلیسی را انتخاب کنید و ما تلاش می کنیم به بهترین نحو به تیکت شما پاسخ دهیم

Windows: What Windows version is your PC running?

سیستم عامل ویندوز: چه ورژنی از سیستم عامل ویندوز بر روی کامپیوتر شما در حال اجرا می باشد؟

لطفاً توجه داشته باشید که لانچر ما تنها بر روی سیستم های 64 بیت اجرا می شود. در صورتی که سیستم شما 32 بیت می باشد، لطفاً ان را به روزرسانی کنید، در غیر اینصورت قادر به اجرای تراکرز ام پی نخواهید بود. بخش ویندوز برای این است که بخش پشتیبانی ما به مدل و مشخصات ویندوز و سیستم شما آگاهی پیدا کنند. تا شاید بتوانند از مشکلات مربوطه بکاهد. در صورتیکه شما از ورژن ویندوز خود مطمئن نیستید؛ ابتدا به کنترل پنل ویندوز خود رفته، سپس بر روی گزینه زیر کلیک کنید

"System and Security"

پس از رفتن به صفحه جدید بر روی "سیستم" کلیک کرده؛ جایی که در آن ورژن و ادیت ویندوز شما در آن همانند تصویر زیر لیست شده است

"System"

zLF5CsG.png

Game: What game is the issue regarding?

بازی: مشکل مربوطه در رابطه با کدام بازی است؟

قسمت مربوط به انتخاب بازی برای این است که نشان دهد مشکل مربوطه شما برای بازی آمریکن تراک سیمولیتر، یورو تراک سیمولیتر 2 و یا هر دوی آنها است. در صورتی که مطمئن نیستید کدام را باید انتخاب کنید، بازی یورو تراک سیمولیتر2 را انتخاب کنید

Priority: How urgent is your problem? 

اولویت: مشکل شما چقدر اضطراری می باشد؟

Low:

من با یک مشکل مواجه شدم/برای من یک سئوال پیش آمده است؛ ولی نیازی نیست که به تیکت من در اولین فرصت پاسخ داده شود

Medium: 

من مایلم تا به زودی کمک دریافت کنم؛ ولی هرکسی که مشکلات مهم تر از من دارد می تواند زودتر از من بررسی شود

High:

من در کمترین زمان ممکن نیازمند دریافت کمک هستم

Subject: A summary of your issue.

موضوع: خلاصه ای از مشکل شما

در زیر قسمت مربوطه به سابجکت (موضوع)، می توانید به صورت خلاصه در رابطه با مشکلی که به آن برخوردید بنویسید. این میتواند همانند متن های زیر خلاصه ای باشد تحت عنوان "مشکل وارد شدن" و یا "کرش شدن بازی"ء

"login issue" , "game crash"

Description: A detailed version of your issue.

توضیحات: نسخه با توضیحات مشکل پیش آمده برای شما

اینجا محلی است که شما در آن به کارمندان پشتیبان ما می گویید که مشکلتان چه چیزی می باشد. شامل هرگونه اطلاعات مرتبط، و یا اسکرین شات و تصویر مرتبطی که می تواند به شناسایی و حل مشکل کمک کند. بسیار مهم است که توضیح شما بسیار دقیق و جزئی باشد تا کارمندان ما بتوانند اطلاعات دقیقی در رابطه با شرایط و مشکل شما بدست بیاورند

زمانی که شما تمامی این اطلاعات مرتبط را پر کردید؛ از این اطمینان حاصل کنید که جعبه آبی رنگ را مطالعه کرده اید؛ از آنجایی که این قسمت شامل ارائه اطلاعات بسیار حیاتی در رابطه با اطلاعات حریم شخصی شما  و همچنین اطلاعات مربوط به انطباق با جی دی پی آر می شود. پس از آنکه شما متن را مطالعه کردید و محتوی مربوط به آن را متوجه شدید، تیک زیر آن را بزنید و در نهایت شما آماده اید تا تیکت خود را ثبت کنید

مشاهده/ویرایش تیکت ارسال شده

برای مشاهده تیکتی که شما ارسال کرده اید و یا ویرایش آن و تغییر اطلاعات آن، به لینک زیر مراجعه کنید

https://truckersmp.com/support

سپس در آنجا برای این کار بر روی متن زیر کلیک کنید

"View your existing tickets"

JXthWYt.png

در اینجا تمامی تیکت هایی باز و بسته شده ای که در حساب کاربری تان ایجاد شده لیست شده می باشد. شما قادر هستید تا در هر زمانی که مایل هستید این تیکت ها را مشاهد کنید و برای جواب های کارمندان پشتیبانی ما در هر تیکت فعالی نظر و کامنت خود را ارسال کنید؛ دقیقاً مشابه با سیستم تیکت فیدبک و همچنین اعتراض به بن

سئوالات متدوال

در زیر سئوالاتی وجود دارد که شما ممکن است از خود در رابطه با سیستم پشتیبانی ما بپرسید

الف) چه زمانی طول میکشد تا تیکت من مورد بررسی قرار گیرد؟

پاسخ: این به آن بستگی دارد که زمانی که تیکت شما ارسال گردید؛ تیم پشتیبانی ما چقدر مشغول به کار می باشد. اما ما تلاشمان را می کنیم تا به تیکت پشتیبانی شما در کمترین زمان ممکن پاسخ دهیم

ب) چرا شما سیستم جدید پشتیبانی را ایجاد کردید؟ مشکل سیستم قدیمی چه بود؟

پاسخ: ما همیشه دنبال راه حل هایی هستیم که سیستم خود را برای رضایت کاربران ارتقا دهیم؛ و با سیستم جدید یکپارچه سازی شده با وبسایت ما، این به کارمندان پشتیبان ما این اجازه را می دهد تا به اطلاعات مهمی در رابطه با مشکل شما دست یابند و بتوانند هر مشکلی که شما دارید را بهتر مرتفع سازند

ج) چرا تیکت من پس از گذشت 14 روز از اتمام آن حذف گردید؟

پاسخ: برای امن نگه داشتن اطلاعات هر شخصی، تمامی اطلاعات شخصی افراد پس از اتمام بررسی تیکت ها بعد از 14 روز از به پایان رسیدن پشتیبانی از سیستم حذف میگردند. تیکت ها هنوز برای کارمندان قابل مشاهده هستند؛ ولی هیچگونه اطلاعات شخصی کاربری پس از حذف آن قابل نمایش نخواهد بود

در صورتی که هرگونه سئوال دیگری در رابطه با سیستم پشتیبانی جدید ما دارید؛ لطفاً با کارمندان پشتیبان ما مکاتبه کنید و یا آن را در قسمت هلپ (کمک) در انجمن ارسال کنید

با احترام

تراکرز ام پی

Edited by Shayrin
  • Like 1

Languages: ?? | ??

انجمن فارسی

قوانین استخدام | پشتیبانی | بازخورد | مشاهده اعضای تیم | راهنما | سیستم پایگاه دانش | پیشنهادات

Rules | Recruitment | Support | Feedback | Meet the Team | Guides Suggestions
———————————————————————————————————————————————————————————————

Personal contact info:

YouTube | Twitch | Discord |
“You must expect great things of yourself before you can do them.” —Michael Jordan