Jump to content
  • 0

Connection Error-Retry ? Hatası

By OxyGeN

Question

Merhaba arkadaşlar tmp 1.36.1 sürümünü desteklerken oyuna giriş yapabileceğim ekran açılıyordu ancak 1.36.2 desteği getirilince resimdeki hatayı vermeyi başladı internet ve forumdan biraz  araştırma yapıp düzeltmeye çalıştım ancak sonuç alamadım tamam tuşuna basınca hata tekrarlanıyor iptal tuşuna bastığımda tmp nin online modunu indirdiğimiz adrese yönlendirmekte 2 kez kaldırıp tekrar  indirdim ancak sonuç yine aynı çözümünü bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim

Adsız.png

6 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Merhaba,

Hatanın devam edip etmediğini kontrol eder misin? Belki geçici bir sunucu sorunu veya senin bağlantınla alakalı bir sorun yaşanmıştır. Özellikle daha önce oynadıysan bunun geçici ve kolayca çözülebilir bir şey olduğunu düşünüyorum. Tekrar bağlanmayı deneyip varsa VPN, DNS ve benzeri işlev gören programlar olmadan dener misin aynı işlemi?

Age: 19                                              IRL Occupation: ELT Student

Country: Turkey                                Programming Languages: NodeJS, Vue, Nuxt, TypeScript my website

It's easy to contact with me! Just send me a message on TruckersMP forum, leave a comment to my Steam profile or send me a direct message on Discord! You can find a lot more about me on my website! I'd love to help and assist you out!

• 0
5 hours ago, EGGSY_DEV said:

Merhaba,

Hatanın devam edip etmediğini kontrol eder misin? Belki geçici bir sunucu sorunu veya senin bağlantınla alakalı bir sorun yaşanmıştır. Özellikle daha önce oynadıysan bunun geçici ve kolayca çözülebilir bir şey olduğunu düşünüyorum. Tekrar bağlanmayı deneyip varsa VPN, DNS ve benzeri işlev gören programlar olmadan dener misin aynı işlemi?

tekrar denedim ancak hala devam etmekte ilk defa karşılaşıyorum vpn tarzı programlar yok güncellmeden sonra kaynaklandı.

• 0

Merhaba, @By OxyGeN denetim masasına girin ardından program ekle kaldır'dan truckersmp yi kaldırın ve bilgisayarı yeniden başlatın.Truckers Mp'yi tekrardan indirip kurun sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir.Birde şu yöntem var tmp'yi uyumluluktan (Bu programı yönetici olarak çalıştır) diyip tekrardan başlatın.Eğer çözülmezse bu durum yeni gelen dlc ile alakalıda olabilir.Umarım yardımcı olmuşumdur.İyi akşamlar dilerim...

Saygılarımla,

Drexy

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından gerekli süre içerisinde dönüş olmadığı için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum.

Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?:

Saygılarımla,

SkortiL [TR]

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif Konulardan Çözülemeyen Konulara taşıyorum.

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizim ile iletişime geçmekten çekinmeyin!

İyi eğlenceler! ^^

Sevgiler,

POPTOYS

TruckersMP - Support

//Çözülemeyen Konulara taşındı.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.