Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

w launcherze nie wyświetlają mi się promodsy


Borówczak

Question

chodzi o to że jak odpalam launcher to nie wyświetlają mi się wogóle promodsy mimo że mam wszystkie dlc. tak na prawde to się zaczęło od tego jak zainstalowałem aktualizacje 1.36.2.2 ktora jest normalnie niedostępna ale mi launcher kazał ją zainstalować i teraz nie dosć ze nie moge odpalić promodsów to moj ets2 nie multiplayer tez sie zle wczytuje przez co nie moge grać ;( . pomocy nie mam pojęcia co z tym zrobić. jak wchodze w mody na offline to mi pokazuje że promodsy są niekompatybilne 

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witaj @Borówczak

 

Z tego co mi wiadomo ostatnia wersja ProMods jest wspierana TYLKO na wersję 1.35 więc zapewne dlatego ich nie widzisz. Dodatkowo, TruckersMP na ten moment nie obsługuje ProMods na multiplayer ze względu na aktualizację do 1.36 i braku gotowej mapy i plików ze strony Teamu PM. 

Natomiast błąd z wersją 1.36.2.2 jest już w trakcie naprawy i niedługo powinno być dostępne na MP.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witam,

 

Cieszymy się, że Twój problem został rozwiązany.

Pamiętaj, że w przypadku pojawienia się innych problemów zawsze możesz utworzyć nowy wątek.

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Zamykam i przenoszę do Rozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.