Jump to content

Reorganizacja włączania stref ograniczonych prędkością 60km/h


Sugestia  

6 members have voted

  1. 1. Co o tym sądzisz?

    • Dobra myśl. Myślę, że to dobry pomysł.
    • Nie chcę tego.
      0
    • Ta sugestia jest lepszym rozwiązaniem. ---> https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/86213-korekta-stref-z-limitem-prędkości-60kmh/


Recommended Posts

Nazwa Sugestii

Reorganizacja włączania stref ograniczonych prędkością 60km/h

Opis Sugestii

Aktualnie "strefa miastowa" aktywuje strefę ograniczenia prędkości 60km/h. Jako że jest ona (wg. mnie) zrobiona w taki sposób, żeby gracz przejeżdżając niedaleko danego miasta mógł je odkryć bez obowiązku wjazdu w samo centrum to często przeciąga się ona na tereny na przykład autostrad (częste zjawisko na DLC Italia). Moja sugestia obejmuje zmianę aktualnego sposobu załączania strefy 60km/h i uruchamianie jej tak, aby obejmowała tereny tylko i wyłącznie te, które w zamyśle twórcy stref 60km/h powinny być takim ograniczeniem objęte.

 

Aktualnie:

Jeśli wykryto miasto = max 60km/h

 

Sugestia:

Jeśli wykryto ograniczenie prędkości mniejsze lub równe 60km/h & wykryto miasto = max 60km/h

 

 

Przykładowe obrazki

Nie potrzebne.

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?

Myślę, iż moja sugestia całkowicie wyeliminuje miejsca na autostradach i innych drogach, gdzie frustrujące było łapanie ograniczenia do 60km/h. Uważam także, że będzie mniej pracochłonna niż aktualnie otwarta do dyskusji sugestia o poprawie każdej z osobna nieprawidłowej strefy ograniczającej prędkość, którą załączam poniżej.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.