Jump to content

Nejlepší stránky pro nahrání evidence [CZ]


Recommended Posts

Video Evidence

Existuje mnoho webů, které můžete využít, nicméně některé země nemají na všechny stránky přístup. Takže jsem se rozhodla vám představit několik nejlepších stránek, které jsem našla.

 

Youtube.com
Youtube se používá velmi často, nicméně pro někoho je velmi snadné video nahlásit z jakéhokoliv důvodu, na základě toho vaše video může být stažené. Pokud vaše důkazy obsahují hudbu, která je v rozporu s autorskými právy nebo obsahují nevhodná a vulgární slova v CB(ve vysílačce), mohou být na základě toho ztlumena.

 

Steamable.com
Steamable je opravdu dobrý  web pro nahrávání video důkazů, který uchovává vaše soubory, dokud se je nerozhodnete sami odstranit. Hudba na pozadí důkazů zde nehraje roli a je přístupná ve všech zemích. Existuje zde však jedno omezení, a to na délku souboru. Užitečnější je nahrát klipy/ krátké videa než cele video.

 

Vimeo.com

Vimeo není nejlepší, ale může být použito pro nahrávání vašich důkazů. Někteří lidé měli problémy s tím, že jejich video v některých zemích bylo ztlumené na základě autorských práv na základě hudby, která hrála v pozadí, podobně jak to dělá youtube.

 

 

Foto evidence

Existuje mnoho webů, které můžete využít, nicméně některé země nemají na všechny stránky přístup. Takže jsem se rozhodla vám představit několik nejlepších stránek, které jsem našla.

 

Imgur.com
Imgur se používá velmi často a je to jeden z nejlepších míst pro umisťování obrázků.

 

PhotoBucket.com
PhotoBucket není nejlepší platforma pro umisťování obrázků, nicméně dělá práci, kterou po této platformě požadujete, což je zobrazení fotek jiné osobě.

 

Pamatujte si tyto věci
Stránky, které vyžadují stahování videí nebo obrázků, nebudou akceptovány, protože poskytnuté důkazy musí být dostupné oběma stranám a moderátoři nechtějí nic stahovat, protože to nemusí být bezpečné. Takže se ujistěte, že vaše důkazy bude možné prohlížet pomocí linku na webu.

 

Znáte i jiné stránky? Napište je do komentářů!

 

Originální příspěvek vytvořil @Midnight Trucker.

https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/86031-best-sites-to-use-for-keeping-evidence-available/

Původní znění je volně přeloženo. 

Stránka Plays.tv, která je zmíněná v původním příspěvku bude dne 15.12.2019 zrušena.

Děkuji za případné přečtení a reakci.

Follow your dreams, transform your life.

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.