Jump to content

معرفی - اعضای ارشد تراکرز ام پی

Shayrin

Recommended Posts

image.png

سلام به همه

شاید به این فکر کرده اید که "چه کسانی به تیکت های فیدبک پاسخ می دهند؟" و یا اینکه "چه کسانی برای اینده تراکرز ام پی تصمیم گیری می کنند؟" کارمندان ارشد ما در اینجا به معرفی خود و همچنین وظایف و همچنین زندگی شخصی خودشان صحبت میکنند 

Developers

_JM

سلام به همه، از آنجایی که ممکن است بدانید، اسم من 

Jean-Mathieu

می باشد و برای 5 سال گذشته برنامه نویس تراکرز ام پی بوده ام. من در حال حاضر 26 سالم است و زمانی که تراکرز ام پی اولین آگهی استخدام خود را اعلام کرد، به تیم ملحق شدم. زمانی که به تیم وارد شدم تحت عنوان گیم مادریتور بودم. من در این تیم ماندم تا زمانی که 

Rootkiller 

از تیم اس سی اس پیشنهاد دریافت کرد؛ از آنجایی که این تیم همیشه به دنبال برنامه نویسان جدید می باشد. زمانی که او این پیشنهاد را دید آن را پذیرفت و در همان زمان از من و 

Kat_pw

برای ارتقاع درجه به برنامه نویسی سئوال پرسید. زمانی که به این مرتبه و رنک ارتقا پیدا کردم، کارهای بسیار زیادی انجام دادم. بیشتر کدها در زبان برنامه نویسی پی اچ پی نوشته شده بود  و اکثر دستور ها بر روی یک فایل اصلی بود. زمانی که من کار را آغاز کردم، فایل حدود 3000 خط کد داشت و بعد از نوشتن قسمت اعتراض به بن و همچنین سیستم گزارش بازیکنان خاطی حداقل به 10 الی 12 هزار خط کد رسید. تمامی آن کدهای بسیار زیاد به صورت تنها در یک فایل باعث کند شدن سیستم و همچنین کرش شدن برنامه ادیتور من شد که باعث شد دیگر این کار را نکنم. مقدار بسیار کمی بعد از آن

Tuxy 

به تیم ما ملحق شد و به ما گفت که بایستی به برنامه 

Laravel

به منظور خوانا تر شدن و همچنین سریع تر کد نوشتن و خیلی مسائل دیگر مهاجرت کنیم. این مهاجر از سایت قدیم به سایت جدید و منتقل کردن تمامی آن کدها حدود یک سال زمان برد. به عنوان یادداشت هایی شخصی تر، فکر می کنم غذای مورد علاقه من پوتین است. این غذا شامل مخلوطی از پنیر، سیب زمینی سرخ کرده و همچنین گندم می باشد. من همچنین از اینکه به بازی بروم و پلیرها را به انجام و اطلاعت قوانین الزام کنم نیز لذت می برم. به نظر می رسد که همه از این شرایط راضی و خوشحال هستند. از تراکینگ لذت ببرید

ShawnCZek

سلام به همه، اسم من

Jan

است و من اهل جمهوری چک هستم. من تنها 18 سال سن دارم و هنوز محصل هستم.  با تشکر از اولین استخدام تراکرز ام پی برای پست گیم مادریتور، من در تاریخ آوریل 2018 به تیم تراکرز ام پی به عنوان گیم مادریتور ملحق شدم. و سپس تنها پس از گذشت 15 هفته از تلاش بسیار زیاد و یاد گرفتن نیازمندی های لازم، به تیم برنامه نویسان ملحق شدم. من هیچوقت از این تصمیم خودم پشیمان نبودم. به عنوان یک برنامه نویس، من این شانس را دارا بودم که بر روی یک پروژه بسیار بزرگ کار کنم. پروژه ای که دوست دارم به همراه افرادی بسیار عالی. از زمانی که من در این رنک بودم، من بر روی قسمت های بزرگتری از وبسایت کار کردم (برای مثال، سیستم پایگاه دانش، سیسنم پشتیبانی و یا شرکت های حمل و نقل مجازی). من دیسکورد عمومی تراکرز ام پی را به طور کامل بازسازی کردم و به طور کامل بات های دیسکورد را نوشتم. همچنین بر روی پیشنهاد های کوچک و همچنین رفع باگ ها نیز کار کرده ام. از آنجایی که تا جای ممکن من وقت خودم را صرف تراکرز ام پی کرده ام؛ زمان بسیار زیادی به عنوان وقت ازاد ندارم. اگر چه زمان استراحت نیز وجود دارد که در آن به نوشتن مقاله در رابطه با برنامه نویسی، بازی کردن در بازی که از آن پشتیبانی میکنیم و همچنین دیدن ویدئو از کارهایی هست که باعث آرام کردم من خواهند شد. و همچنین در تراکرز ام پی تا به حال چلنجی وجود نداشته که من پذیرفتن آن را قبول نکرده باشم

Project Manager

Smoky_TMP

سلام به همه، اسم من

Joni

است و 22 سال سن دارم و اهل بلژیک هستم. من به تراکرز ام پی تحت عنوان مادریتور انجمن ملحق شدم و تنها پس از 28 روز تبدیل به گیم مادریتور شدم و در آن تیم با تلاش های بسیار زیاد به تیم لیدر منصوب شدم. پس از آن در نهایت به کامیونیتی منیجر ارتقا یافتم و پس از آن به رنک گیم منیجر منصوب شدم. در اکتبر 2018، من این شانس را داشتم که به عنوان جانشین پروجکت منیجر تبدیل گردم. بله قطعاً من این موقعیت را قبول کردم؛ چیزی که حتی برای یک ثانیه هم از آن پشیمان نیستم. پراجکت منیجر بودن یکی از موقعیت های بسیار خاص و ویژه می باشد.  جایی که شما در آن باید بسیار مسئولیت پذیر باشید و همچنین در بعضی مواقع تصمیم های بسیار مهمی را اتخاذ کنید. این برای من بسیار مهم است که دیگران به هم احترام بگذارند و بسیار مناسب با هم برخورد کنند. این تنها همین مسئله نیست، شما می توانید آن را در بخش های روزانه  در حالی که به فیدبک ها پاسخ می دهیم و یا حتی بازیکنان عصبانی که در دیسکورد، فیسبوک و یا انجمن به ما پیام می دهند مشاهده کرد. زمانی که من نیاز به کمی آرامش دارم؛ معمولاً بازی های بتل رویال، فیفا 19، راکت لیگ و یا بازی های سبک اف پی اس را انجاام میدهم. از آنجایی که من به صورته نیمه وقت پنج روز در هفته مشغول به کار هستم، معمولاً بعد از ظهرها در دسترس هستم. ولی تنها در طول روز نیز می توانید به من دسترسی داشته باشید؛ چرا که من در یک شرکت مربوط به ای تی کار می کنم و لپ تاپ نیز همراه من است

Project Coordinator

Zirox

سلام، من 

Zirox

هستم. 23 سال سن دارم و در شهر

Staffordshire

انگلستان زندگی می کنم. در ابتدا من به عنوان مادریتور انجمن در سال 2015 به تراکرز ام پی پیوستم و پس از گذشت شش هفته به ادمینی درون بازی ارتقا پیدا کردم. پس از آن، من خوش شانسبودم تا در چند تیم دیگر شامل تیم مدیا و همچنین تیم پشتیبانی نیز به خدمت بپردازم.. من دانش بسیار گسترده ای در رابطه با سرویس ها و همچنین پلتفرم تراکرز ام پی دارم. سال 2019  برای من سال تغییرات بود. پس  از تلاش های بسیار زیاد من  به عنوان گیم مادریتور، سرانجام به رنگ گیم مادریتور ترینر ارتقا پیدا کردم. رنکی که در آن بسیار لذت بردم. جایی که قادر بودم دانش بسیار زیاد خودم را به گیم مادریتور های جدید ارائه دهم. پس از گذراندن یک دوره بسیار موفق به عنوان گیم مادریتور ترینر، من در ششم زانویه 2020 به عنوان کامیونیتی منیجیر انتخاب شدم. شروعی بسیار عالی در سال 2020.  از آنجایی که تمام کارهایی که ما انجام می دهیم برای جامعه می باشد، من به عنوان کامیونیتی منیجر شروع به رونق دادن شرایط برای شما کردم. در 14 فوریه 2020، من به عنوان پراجکت کوردینیتور جدید تراکرز ام پی در نظر گرفته شدم. این موقعیت بسیار خوبی برای من به منظور کمک کردن برای پیشبرد پروژه های و همچنین کمک به چالش های عملیاتی روزانه که می توانند بوجود بیایند می باشد. من حامی بزرگ ارتباطات می باشم؛ حال چه این ارتباط بر پایه پلتفرم شبکه های اجتماعی، استریم و یا کانال شخصی باشد. در خارج از تراکرز ام پی من به صورت تمام وقت مشغول به کار کردن هستم. من از بازی کردم بازی هایی نظیر کال آو دیوتی، سیستی اسکایلاین  در اوقات فراغت خودم بسیار لذت می برم. در صورتی که هرگونه کنجکاوی/پرسشی دارید، می توانید آزادانه به من پیام داده و آن را بپرسید

Human Resources

Nathan - Senior HR

سلام به همه. اسم من

Nathan

است و من بخشی از نیریوی انسانی تراکرز ام پی هستم. من در حال حاضر در ولز در انگلستان زندگی می کنم. من تقریباً از زمان شروع تراکرز ام پی در آن حساب کاربری داشتم و در این سالها چند بار فعال و غیر فعال بوده ام. من مجدداً در سال 2017 فعالیت خودم را اغاز کردم و در سال 2018 به عنوان ابزرور گیم مادریتور آزمایشی در تاریخ 24 ژولای 2018 استخدام شدم. پس از سپری کردن زمان آموزش در این رنک، من وظیفه خودم را به عنوان گیم مادریتور آغاز کردم. موقعیت در تیم تازه تاسیس نیروی انسانی برای من به وجود آمد و من خوشبختانه توانستم تا آن پوزیشن را برای خودم بدست آورم. کار اصلی من در این تیم بررسی و رسیدگی به سیستم استخدام و همچنین جابجایی های کارکنان درون تیم است. خارج از تراکرز ام پی، من یک شخصی با مشغله بسیار زیاد هستم. من یک کار تمام وقت دارم که بیشتر زمان من را در بر میگیرد. ولی در زمان بیکاری من بسیار علاقه مند به بازی کردن در بازی های شوتر اول شخص هستم. بازی مورد علاقه من در حال حاضر کانتر استرایک است (بازی که برای مدت زمانی بسیار طولانی نیز بازی مورد علاقه من بوده است). در صورت نیاز به کمک، لطفاً به من پیام دهید

Armonk

سلام، من 

Wilhelmus 

هستم و همچنین در جامعه با اسم

Armonk 

شناخته می شوم. من اهل کانادا هستم و حدود 10 ماه پیش عضو تیم شدم. من تلاش بسیار زیادی در تیم کردم تا این که مسیر خودم را پیش بردم و تا جایی که الآن در تیم منابع انسانی به بررسی کارهای استخدامی، شکایات علیه کارمندان، و همچنین خیلی کارهای دیگر می پردازم. قبل از این، من عضو تیم پشتیبانی بوده ام و بعد از آن هم به تیم گیم مادریتور ملحق شده بودم. من به جامعه ای که سرتاسر تراکرز ام پی را احاطه کرده بسیار علاقه مند هستم همچنین از چت کردن با سایر بازیکنان و همچنین از رانندگی در کنار دوستان و همچنین آشنایی با شاخاص جدید بسیار خوشنود هستم. کار فعلی من در ارتباط با شبیه سازی کامیون می باشد و از آنجایی که من راننده کامیون هستم به حمل و نقل بار نفت خام در محلی که در آن زندگی می کنم می پردازم. بعضی از علاقه مندی های من عبارتند از: مسابقات درگ/دریفت، بازیابی وسایل نقلیه کلاسیک و همچنین مربیگری ویژه برای المپیک 

NeonLeon

سلام به همه، اسم من 

NeonLeon

است و 17 سال سن دارم و در یک شهر کوچکی در آلمان زندگی میکنم. کاملاً بدون هدف، از دو سال پیش من شروع به بازی کردن در بازی های شبیه سازی کردم و این نوع بازی ها را با بازی هایی نظیر 

Microsoft Flight Simulator X

شروع کردم. سپس در سال 2016 من برای اولین بار در رابطه با ترارز ام پی شنیدم، آن هم از یکی از دوستانم که به من پیشنهاد داد تا چند بار را با همدیگر به مقصد برسانیم. من در 14 ژانویه 2017 در تراکرز ام پی ثبت نام کردم و پس از آن زمان بسیار کمی گذشت تا با دوستان دیگری با همان هدف من در این بازی آشنا شدم - هدف ساخت یک شرکت حمل و نقل مجازی. من زمان بسیار زیادی را در این شرکت حمل و نقل مجازی سپری کردم؛ زمانی که من هنوز هم از آن خاطرات بسیار زیادی دارم و در آن تجربیات و همچنین دانش بسیار زیادی کسب کردم. من به شرکت های زیادی ملحق شدم و تقریباً تمامی گوشه های نقشه را مشاهده کرده ام و در نهایت در می 2018، یک روز پس از روز تولدم، کادو تولد بزرگی از تراکرز ام پی دریافت کردم و آن موقعیت ملحق شدن به تیم تحت عنوان پشتیبان بود. در این رنک و به عنوان پشتیبان من حدود 4 ماه در این تیم کار کردم. سپس به یک گیم مادریتور تبدیل شدم و در نهایت در ابتدای امسال به تیم نیروی انسانی ارتقا یافتم. همانطور که مشاهده می کنید من تا بحال در تیم های زیادی بوده ام؛ و به همین دلیل اشخاص بسیار زیادی را میشناسم. ولی هر رنکی و جایگاهی در تراکرز ام پی چیز مشترکی با خود دارد: روحیه تیمی، احترام، و وفاداری. در همان ابتدا تراکرز ام پی به من نشان داد که پیوستن به تیم کار ساده ای نیست و اینجا محلی برای استراحت کردن نیست. موفق بودن هیچ ربطی به شانس آوردن نیست و نتیجه تلاش و سخت کوشی های من، من را به اینجایی که الآن هستم رساند. برای اینکه من یک هدفی داشتم: " هر کاری برای کمک به جامعه انجام بده و در هر روز از هر راهی که می توانی برای پیشرفت تراکرز ام پی تلاش کن". من در حال حاضر مسئول  و استخدام و همچنین رسیدگی به مشکلات کارمندان هستم؛ من در این تیم به درخواست ها، استخدام، شکایات، وهمچنین خیلی کارهای ریز دیگر می پردازم. در صورتی که می خواهید با من در تماس باشید، قسمت پیام خصوصی من همیشه برای شما ازاد می باشد

Slushbro

سلام، اسم من 

Richard 

است و من عضوی از تیم منابع انسانی در تراکرز ام پی هستم. من 20 سال سن دارم و در حال درس خواندن برای معلمی دوره ابتدایی هستم. من در مارچ 2018 به عنوان پشتیبان به تیم تراکرز ام پی ملحق شدم و در جولای 2018  به تیم گیم مادریتور منتقل شدم. و در ژانویه 2019 به رنک منابع انسانی ارتقا پیدا کردم، جایی که الآن در ان حضور دارم. سرگرمی های من بسکتبال بازی کردن و همچنین مطالعه کردن در هر رابطه ای است. من در آلمان زندگی می کنم و همچنین طرفدار شدید بازی های سبک استراتژی و شبیه سازی هستم. به عنوان منابع انسانی در این رنک، من تلاش می کنم تا جایی که می توان به تمامی اشخاص تیم کمک کنم و همچنین مسئول بخش استخدام هستم. پس در صورتی که شما به عضویت تیم در آمده اید، احتمالاً من یا یکی دیگر از اعضای تیم منابع انسانی را می شناسید. در صورتی که شما سئوالات عمومی دارید هر وقت که تمایل داشتید می توانید آن را برای من ارسال کنید و من سعی می کنم تا آنها را حل کنم. در صورتی که مشکلی در رابطه با یکی از اعضای تیم دارید، لطفاً از طریق سیستم فیدبک (بازخورد) با ما مشکل خود را در میان بگذارید. از آنجایی که من در ارتباط با اشخاص بسیار زیادی در تراکرز ام پی هستم و همچنین مشکلات بسیار زیادی را قبل از بروز و بیشتر شدن آن حل می کنم، کار کردن در اینجا را دوست دارم. در صورتی که شما آواتاری با عکس سیب به رنگ ابی دیدید، آن من هستم و می توانید با من به سلام و احوال پرسی بپردازید. امیدوارم از رانندگی لذت ببرید. بدرود

TheGoodGuy1515

سلام به همگی! اسم من 

Matthew 

می باشد ولی بیشتر اشخاص در جامعه من را با اسم 

TheGoodGuy1515

می شناسند. من در کراکوف به دنیا آمدم  و در حال حاضر در براتیسلاویا زندگی می کنم. در حال حاضر من دانش آموز 17 ساله هستم و دیپلماسی، اقتصاد، حسابداری و زبان را در دبیرستان می خوانم. من در نوامبر 2015 به جامعه پیوستم. جامعه تراکرز ام پی را من با تشکر از چند استریمر در توییچ شناختم و از آن زمان تا به امروز در جامعه فعال  بوده ام. در ژانویه 2019 من را به عنوان ترینی در تیم تراکرز ام پی پذیرفته شدم. در این مدت من خیلی زحمت ها کشیده ام تا بتوانم خود را در موقعیتی که الآن در آن حضور دارم برسانم. در حال حاضر، من در جایگاهی قرار دارم که قادرم مشکلات گوناگونی که کارمندان و البته جامعه دارند را حل کنم. در حالی که تنها یک سال به پایان یافتن دبیرستان مانده است، با تشکر از تراکرزام پی من قادرم تا تجربیات جدید و همچنین دانش جدیدی را کسب کنم. من مطمئن نیستم که در آینده در کجا به ادامه تحصیل خواهم پرداخت ولی در حال حاضر  به چندین دپارتمان تحصیلی علاقه مند هستم. این بسیار مهم هست که سخت تلاش کنید، ارزوهای خود را دنبال کنید و هیچوقت نا امید نشوید. بعضی مسائل در ابتدا، آنگونه که شما می خواهید پیش نمی روند؛ ولی اگر به تلاش کردن و کار ، کردن خود به اندازه کافی ادامه بدهید، همه چیز در پایان برای شما نتیجه خواهند داد. بهتر است ببینیم اینده با خود چه چیزی به ارمغان خواهد آورد؛ شما ازادید تا زانی که در کنار من در بازی عبور میکنید سلام کنید. فراموش نکنید که ایمن رانندگی کنید و امیدوارم به شما خوش بگذرد

Service and Data Analyst

Prime

سلام، من 

Kevin

هستم و در بهترین سال بین همه سالها (1992) و در کشوری با بهترین غذاها و همچنین بیشترین و مضحک ترین تعدا ساخت کارخانه های آبجو سازی یعنی بلژیک متولد شدم. و مدرک ارشد خودم را در رشته مدیریت اطلاعات و رسانه در سال 2015 گرفتم. زمان اندکی پس از ان من کار خودم را به عنوان مهندس تست که شامل مدیریت پروژه و عرضه می باشد اغاز کردم. در کنار کار اصلی و تمام وقت، من شرکت خودم را نیز دارا می باشم و در آن به صورت پاره وقت مشغول به کار نیز هستم. این شرکت نتیجه کار کردن بر روی یک پروژه است که من در زمان دانشجویی آن را گرفته بودم. در اینجا، همانند خیلی های دیگر من به عنوان مادریتور انجمن به عضویت تیم در آمدم. از آنجایی که کار خودم را به خوبی انجام میدادم، مدت زمان زیادی نکشید تا من به رنک گیم مادریتور ارتقا پیدا کردم. در حال حاضر من کامیونیتی منیجر ارشد هستم و از این اطمینان پیدا می کنم که تمامی چیزهای مربوط به کامیونیتی منیجمنت به خوبی و مبادی آداب پیش رود. در کنارآن، من به کارهای مربوط به رسانه هم فعالیت دارم (برای مثال ویدئو م عکس) اما فعلاً در مرحله شنیدن نصیحت های دیگران هستم ولی کمی هم از خودم کار انجام داده ام. و همچنین در رابطه با بعضی کارهای قانونی (همانند کارهای ساخت و طراحی برند قانونی و همچنین راهنمایی دیگران) می پردازم. من از همان اولین زمان عرضه اولیه تراکرز ام پی در سال 2014 به بازی کردن در آن تا به همین امروز پرداختم. این شگفت آور است که من وقتی به گذشته و شرایط جامعه و مود تراکرز ام پی در زمان گذشته فکر می کنم و در نهایت میبینم که در حال حاضر چگونه و به چه چیزی تبدیل شده است. به صورت کلی من واقعاً از اینکه عضوی از این جامعه هستم و در تیم تراکرز ام پی هستم خوشنود هستم؛ چرا که این موضوع به من این اجازه را می دهد تا با افراد بسیار زیادی از قومیت ها و کشور ها و اعتقادات مختلف در ارتباط باشم. برای آینده من در این مود و همچنین آینده تراکرز ام پی بهتر است بگویم: ادامه دارد

Add-On Developer

Forerunner

من 

Forerunner

هستم، شاید شما من را از یکی از رنک های قبلی من بشناسید از آنجایی که من 3 سال پیش به عضویت تیم در آمدم. در حال حاضر من اد-آن دولوپر در تیم تراکرز ام پی هستم. من به تیم تراکرز ام پی بیشتر از 3 سال پیش ملحق شدم و از همان ابتدا من می دانستم که این پروژه بسیار به خصوص و ویژه است؛ جامعه تراکرز ام پی فقط شامل بعضی از اعضا نمی شد، بلکه شامل گروهی از اشخاص می شد که مشتاق به کمک به یکدیگر و کارکردن در کنار همدیگر هستند تا به یک هدف مشترک برسند. من کار خودم را با ساختن مود های مولتی پلیر غیر رسمی آغاز کردم، کاری که هنوز به آن مشغول هستم، گرچه آنها بسیار کم هستند

Community Managers

Lasse - Senior CM

سلام، من کامیونیتی منیجر در تراکرز ام پی هستم و در آلمان زندگی می کنم. من به تیکت های شما پاسخ می دهم و همچنین به پخش زنده استریم های یوتیوب تراکرز ام پی می پردازم. در گذشته من در تیم هایی نظیر تیم رویداد، کامیونیتی مادریتور تیم، اد آن تیم، وهمچنین تیم ترجمه بوده ام. این تجربه من را بسیار زیاد در تیک فعلی خودم به عنوان کامیونیتی منیجر کمک می کند. تراکرز ام پی یک محل بسیار شگفت انگیزی برای من است و من از اینکه بخشی از آن هستم بسیار خوشحالم. من در این تیم زبان انگلیسی خودم را بهتر کردمف دوستان بسیار زیادی پیدا کردم و خیلی چیزها نیز یاد گرفتم. امیدوارم تراکرز ام پی در اینده پیشرفت کند و همچنین یک جامعه فوق العاده برای همه همانند الآن بماند. در صورتی که هر چیزی که تمایل دارید بدانید، لطفاً به من در این رابطه بگویید و لطفاً دریغ نکنید و تیکت فیدبک را برای کامیونیتی منیجر ارسال کنید

در دنیای واقعی، من  در جنبش های سیاسی متعدد و همچنین در حزب های گوناگون فعالیت دارم

Pillow

سلام به همه، اسم من

René

است. در غیر این صورت من را تحت عنوان 

Pillow

می شناسند. من در تراکرز ام پی سمت کامیونیتی منیجیرز را دارم و اصلیت من از هلند می باشد. من در حال حاضر در حال کارآموزی هستم تا در آینده به عنوان یک رهبر تیم در شرکت لاجستیک به کار مشغول شوم و به زودی در 2021 فارغ التحصیل خواهم شد. به همراه و در کنار این مطالعه و کارورزی، من همچنین به عنوان شخص دلیور و تح.یل دهنده کالا در سوپر مارکت محل نیز مشغول به کار هستم. من به عنوان یکی از اعضای تیم پشتیبانی در سپتامبر 2017 به تراکرز ام پی ملحق شدم و کمی پس از آن به تیم مادریتور انجمن نیز ملحق گشتم. به منظور بعضی تغییرات ساختاری درون تراکرز ام پی، من تصمیم به اینکه گرفتم که بعدها تنها در سمت فروم مادریتور بمانم. در 31 دسامبر 2017 من به سمت ریپورت مادریتور ارتقا یافتم. در دو سال پس از آن من در رنک های گوناگونی نظیر گیم مادریتور،ترنسلیتور، ایونت تیم، کامیونیتی مادریتور بوده ام و سپس در تابستان 2018 به سمت کامیونیتی منیجر ارتقا یافتم. من در این رنک به مدت 7 ماه مشغول به کار بودم و پس از آن من این سمت را ترک کرده و به عنوان گیم مادریتور به ادامه فعالیت خود پرداختم. اگرچه من مجدداً این اواخر به رنک کامیونیتی منیجر ارتقا یافته ام! ازژانویه 2015 من عضوی از تیم بوده ام و تمامی قسمت های آن را از همان زمان تا به حال دوست دارم. تراکرز ام پی یک جامعه فوق العاده است و من بسیار خوشحالم که به عنوان کامیونیتی منیجر مشغول به انجام وظایفم هستم. شما را در جاده ها خواهم دید

Aek177

سلام، من 

Aek177

هستم، من 18 سال سن دارم و یکی از کامیونیتی منیجیر های تراکرز ام پی می باشم. من در حال حاضر در جنوب غربی انگلستان زندگی می کنم. نقش فعلی من به عنوان کامیونیتی منیجر نظارت و انجام کارهای مربوط به شرکت های حمل و نقل مجازی، پاسخ دادن به تیکت های فیدبک و همچنین تعامل با جامعه می باشد. شرکت های حمل و نقل مجازی چیزی است که من از ابتدای ورودم به جامعه تراکرز ام پی در آن سهیم بوده ام. در حالی که این به من این احساس را میدهد که در کنار سایر اشخاصی که علاقه مشترکی با من دارند بازی می کنم و این بسیار لذت بخش است. در ابتدا من در سال 2017 با تراکرز ام پی اشنا شدم و مسیر خود را تا تیم رویداد ها در ژوئن 2018 پیش بردم و در انتها به عنوان نقش اصلی خود از سپتامبر 2018 به عنوان گیم مادریتور به فعالیت پرداختم. در دنیای واقعی، من در یک میخانه به مدت دو سال بصورت نیمه وقت مشغول به کار هستم و در حال حاضر به دنبال تغییر آن به یک کار تمام وقت در صنعت راه آهن هستم تا بتوانم راه خود را به عنوان یک راننده قطار پیش ببرم، از آنجایی که این کاری است که من از زمانی که جوانتر بودم ارزوی رسیدن به آن را داشتم

Matt

سلام. من 

Matt

هستم و در تراکرز ام پی یکی از کامیونیتی منیجر ها می باشم. من در یکی از نواخی انگلستان که تحت عنوان میدلند غربی شناخته می شود زندگی می کنم. جایی که در آن به عنوان یک دانشجوی کالج در رشته علوم کامپیوتر، جغرافیا و ریاضیات به تحصیل می پردازم. من در ژانویه 2019 به تیم کارمندان تراکرز ام پی تحت عنوان کامیونیتی مادریتور پیوستم؛ جایی که من عضوی از تیم شبکه های اجتماعی و همچنین مادریتور انجمن بودم. در آگوست 2019، من به تیم گیم مادریتور پیوستم و در آنجا به کار خود ادامه دادم تا اینکه در تاریخ فوریه 2020 به عنوان کامیونیتی منیجر ارتقا پیدا کردم! این افتخاری است که در این پست قرار داشته باشی و به این جامعه فوق العاده در هر موضوعی که توانایی آن را داشته باشید کمک کمید! تراکرز ام پی یک جامعه فوق العاده ای برای من است و من در اینجا با دوستان آنلاین زیادی آشنا شدم و لیست دوستانم هر روز گسترده تر گردید! اگر من را درون بازی، انجمن و یا هر جای دیگری دیدید. می توانید سلام کرده و یا آزادانه هر سئوالی که مایلید بپرسید. امیدوارم شما را ببینم

Game Managers

marco6158 - Senior GMM

سلام، اسم من 

Marco 

می باشد و من ایتالیایی هستم. من از چهار سال پیش به تراکرز ام پی ملحق شدم و از آن زمان تا به حال رول های زیادی را پشت سر گذاشتم تا الآن به اینجا رسیدم. من در این رنک بسیار پر شور هستم و هر روز با یک چالش جدیدی روبرو می شوم که باعث می شود من را وادار کند هر روز بیشتر و بهتر و سریع تر به کارم برسم و آنها را انجام دهم. ارشد گیم منیجر ها بودن رنک بسیار پر کار و پر مشغله ای است و در آن وظایف آسانی وجود ندارد؛ ولی با صرف وقت، علاقه و دانش، من تمام تلاش خود را می کنم تا در رابطه با تمامی مسائلی که مربوط به رنک من می گردد، ترکرز ام پی و محیط آن را بهبود بخشم. چه این کار بهبود قوانین کلی، مدیریت بازی، استخدام و یا مدیریت گیم مادریتور ها باشد

JeffSFC

سلام. من 

Jeff 

هستم. من عضو افتخاری تیم گیم منیجمنت هستم. من در حال حاضر در آمریکا زندگی میکنم . من در سال 2015 به عنوان مادریتور انجمن به تراکرز ام پی ملحق شدم و از آن زمان تا به حال جزئی از تیم بوده ام. زمانی که برای اولین بار به پروژه ملحق شدم، به عنوان مادریتور انجمن بودم. زمان بسیار کمی بعد از آن به گیم مادریتور تبدیل شدم، جایی که چند سال در آن رنک حضور داشتم. سپس بعد از قبل از رسیدن به رنک گیم منیجمنت به رنک لیدر ارتقا پیدا کردم. من در حال حاضر بیشتر زمان خود را صرف این می کنم تا به بررسی آن بپردازم که گیم مادریتور ها با استاندارد بالایی به کار کردن می پردازند و همچنین به تیکت ها به  خوبی پاسخ می دهند. نقش گیم مادریتور یک نقش بسیار پر مشغله است و بدون هیچگونه کم کاری . همیشه برای این اشخاص کاری وجود دارد تا مطمئن شوند که جامعه به درستی به کار خود ادامه می دهد. در دنیای خارج از تراکرز ام پی من در تیم کودکی خود تحت عنوان 

Southampton FC

به عنوان یک دروازه بان به بازی می پردازم و همچنین در کامپیوتر خود نیز بازی می کنم. همچنین من اخیراً در رشته مهندسی شبکه از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام

weezy

سلام. من 

weezy

هستم، یکی از گیم منیجر های تراکرز ام پی. من اهل آلمان هستم و با توجه به پس زمینه اجدادی من که ترک هستند من قادرم که به دو زبان اصلی که در اینجا از آن صحبت می شود صحبت کنم. مقداری به گذشته برگردیم که من چگونه وارد تیم شدم و چگونه به اینجایی که هستم رسیدم؛ با توجه به تجربه گذشته ای که من در مدیریت انجمن داشتم، در ژانویه سال 2018 من به تیم تراکرز ام پی به عنوان یک کامیونیتی مادریتور ملحق شدم. پس از سه ماه تلاش و بالا و پایین داشتن در تیم، به من رنک آبزرور آزمایشی گیم مادریتور پیشنهاد گردید. اگر چه من در آن زمان خیلی سریع آموزش های خودم را یاد گرفتم و سریعاً به رنک بعدی ارتقا یافتم. پس از 8 روز بودن در رنک گیم مادریتور ازمایشی، پروجکت منیجر به من رنک کامیونیتی مادریتور منیجر را پیشنهاد داد که من با اشتیاق و داشتن اهداف بسیار خوبی آن را خرسندانه پذیرفتم. با این حال، متاسفانه به خاطر شرایط، من ناچاراً از سمت خود کنار کشیدم و به تیم گیم مادریتور منتقل شدم. پس از تنزب از درجه خودم، من بسیار ناراحت و همچنین  تمام انگیزه خودم را از دست داده بودم و تقریباً تیم را ترک کرده بود که با کمک چند تن از دوستان نزدیکم در تیم، آنها مرا متقاعد به ماندن کردند  تا دوباره کارهایم را مجدداً در تیم ادامه دهم. پس از به دست آوردن مجدد انگیزه، من بسیار تلاش کردم تا یک شخص و دارایی بسیار مهم برای تیم گیم مادریتور باشم. سپس گیم منیجمنت به من نقش گیم مادریتور لیدر را پیشنهاد کرد که پس از آن من با انگیزه و اهداف بسیاری آن را پذیرفتم و به این رنک ارتقا پیدا کردم. بار دیگر من مجدداً تلاش های خود را ادامه دادم، هر کاری که ممکن بود انجام دادم تا پس از گذشت 3 ماه، پروژکت منیجمنت و همچنین گیم منیجمنت به من پیشنهاد بودن به عنوان یکی از گیم منیجمنت ها را داد. رنکی که در حال حاضر نیر در آن حضور دارم. اگر مجبور به انتخاب رنکی باشم، من رنک تیم لیدر را به عنوان رنک مورد علاقه خود انتخاب می کنم

Support Managers

Ali.

سلام. اسم من

Ali 

است. اسمی که بیشتر اوقات میبینید ولی اسم واقعی من 

Alistair

می باشد. من در ایدینبورگ اسکاتلند به دنیا آمدم، جایی که در حال حاضر نیز در آن زندگی می کنم. اگر چه به خاطر ماهیت خانواده من، به جاهایی زیادی نقل مکان کرده ام. من پیشتر در آلمان زندگی می کردم، علاوه بر آن من در قبرس و همچنین انگلستان نیز زندگی کرده ام. من یکی از اعضای ساپورت منیجر هستم در تراکرز ام پی اگرچه کار من در دنیای بیرون نیز منیجر بودن است. من به عنوان دستیار مدیر برای یک برند نسبتاً بزرگ کار کردم و سپس راه خود را تا جایی که امروزدر آن قرار دارم پیش برده ام. سرگرمی اصلی من سفر کردن است -  من این کار را تا جای ممکن که بتوانم انجام می دهم. همچنین من علاقه دارم تا به فستیوال و همچنین رویدادهای گوناگون نیز بروم (معمولاً فستیوال های موسیقی و رقص). تجربه من در تراکرز ام پی همیشه در تیم پشتیبانی بوده است. به عنوان پشتیبان ازمایشی به تیم ملحق شدم و در نهایت خود را تا رنک ساپورت منیجر ارتقا دادم. من بسیار سپاسگزارم که توانستم این شانس را داشته باشم که در این نقش باشم و از این بابت بسیار سپاسگزارم. من به تیم پشتیبانی ملحق شدم چرا که علاقه مند هستم تا به مردم در رابطه با مشکلات عمومی و یا در رابطه با  مشکلات تخصصی آنها در جامعه کمک کنم.  بیشترین کار من در تیم کار کردن در کنار

GGF MD

در رابطه با حفظ تیم پشتیبانی است. من به بررسی فیدبک های بسیار زیادی در رابطه با تیم پشتیبانی، فیدبک های کلی در رابطه با تیم و همچنین پاسخ به سئوالاتی که افراد جامعه ممکن است داشته باشند می پردازم. من از کار کردن در کنار

GGF

در یک سال گذشته لذت می برم، و احساس می کنم ما با هم بسیار خوب کار می کنیم و هماهنگ هستیم. به عنوان یک تیم ما از این که تیم پشتیبانی همگام با استانداردها و همچنینی به صورت روان راه خود را پیش ببرد اطمینان حاصل می کنیم. در صورتی که سئوالی، کنجکاوی و یا نگرانی در هر رابطه دارید، بدانید که پیام خصوصی من برای همه شما باز است و دریغ نکنید و برای من پیام بفرستید

GGF MD

سلام. اسم من

GGF MD

است و من یکی از دو ساپورت منیجر در تیم تراکرز ام پی هستم. در صورتی که من را تا بحال نمی شناسید؛ من تمایل دارم که خودم را معرفی کنم. من 17 سال سن دارم و در دهکده ای با تقریباً 250 ساکن در کشور آلمان زندگی می کنم. من سفرنامه خود را در تراکرز ام پی در روز 23 ژانویه سال 2018 به عنوان ساپورت آزمایشی آغاز کردم. در یک سال گذشته من تلاش های بسیار زیادی کردم تا راه خود را به رنک های بالا پیدا کنم و در این یک سال قسمت های گوناگونی را در تراکرز ام پی مشاهده کردم. من در رنک های گوناگونی مانند: پشتیبانی کامل و آزمایشی، گیم مادریتور و گیم مادریتور آزمایشی،  گیم مادریتور لیدر و ساپورت منیجر بوده ام. همچنین من دارای رنک دوم به عنوان مادریتور دیسکورد، مادریتور زبان انجمن و همچنین عضو تیم شبکه های اجتماعی نیز هستم. برای مدت زمان بسیار کمی (چند ماه)، من حتی سه رنک گوناگون دریک زمان واحد داشتم. حتی با اینکه آن شرایط در بعضی اوقات پر استرس و سخت بود؛ ولی من همیشه از حضورم در تراکرز ام پی لذت می بردم. در دسامبر 2018، من این فرصت را از طرف پراجکت منیجر پیشین و همچنین تیم نیروی انسانی بدست آوردم تا  به تیم کارمندان ارشد تراکرز ام پی به عنوان ساپورت منیجر بپیوندم. از آن زمان تا بحال من به مدیریت، هماهنگی و آموزش تیم پشتیبانی می پردازم و همچنین از این که تیم پشتیبانی با بالاترین استاندارد به کار خود ادامه می دهد نیز اطمینان حاصل میکنم. از بعد جذاب، رنک ساپورت منیجر تنها رنک طولانی مدتی است که من در آن باقی مانده ام. من همچنان از کار کردن در اینجا در تراکرز ام پی لذت می برم و امیدوارم من بتوانم  زمان طولانی و بسیار خوبی را اینجا به عنوان منیجر در تراکرز ام پی داشته باشم. کم همچنین بسیار خوشحالم که در کنار علی به عنوان یک تیم با هم مشغول به کار هستیم؛ چرا که ما در کنار هم یک تیم بسیار عالی هستیم

Community Moderation Managers

KhaosHammer - Senior CMM

نوبت من شده است؟چی؟ خیر؟ باشه من بعداً بر میگردم ... صبر کنید... نوبت منه؟ ایا همه را خوانده اند؟ باشه. سلام به همه. در اینترنت و همچنین در تراکرز ام پی، همه من را 

Raphaël aka KhaosHammer

می شناسند. من در حال حاضر 28 سال سن دارم و در مغازه جواهرات گران قیمت، ساخت ساعت و کالاهای چرمی کار می کنم. قبل از کار فعلی و همچنین 3 الی 4 سال بدون کار بودن، من در صنعت بازی سازی در یک شرکتی که به ساخت بازی و عرضه آن کار میکرده است مشغول به کار بودم. اسم بازی را نام نمی برم ولی با گقتن کلمه

DLC

احتمالاً همه شما متوجه منظور من خواهید شد که کدام کمپانی بوده است. من اهل کشور سوئیس هستم. کشور کوچکی که خیلی ها به خاطر شباهت پرچم آن با دانمارک آن را اشتباه می گیرند. من در کشوری زندگی می کنم که سازنده شورلت در آن به دنیا آمد. در شهر

La-Chaux-de-fonds

در ارتفاعات سوئیس. یکی از 8 شهر با ارتفاع بالا در اروپا. من در 25 دسامبر به تراکرز ام پی ملحق شدم. در حالی که بسیار تنها  بودم و همچنین مریض، تنها به نگاه کردن ویدئو در یوتیوب مشغول بودم که ناخواسته به یک ویدئو با یک ترافیک بسیار زیاد کامیون ها در اروپا بر خوردم. پیش خودم گفتم: "وای من باید این بازی را امتحان کنم" و 6 ماه پس از آن 

FirestarteR 

در رابطه با درخواست من برای مادریتور بودن در انجمن به من پیام داد و من به تیم ملحق شدم. پس از 3 ماه 

Scar

پروجکت منیجر سابق به من پیام داد تا برای اولین دوره برای آموزش منیجر ها به همراه 

Nataliia

و

Aestrial 

که الآن انها نیز منیجر هستند آموزش را آغاز کنیم. پس از 4 ماه به عنوان ادمین آزمایشی و گیم مادریتور بودن؛ من به رنک تیم لیدر ارتقا یافتم و سپس پس از گذشت 9 ماه، مجدداً پروجکت منیجر با من تماس گرفت تا به من پیشنهاد کارمند پشتیبان جایی که الآن در آن حضور دارم را پیشنهاد کند. من نمی دانم چه سرنوشتی برای من در آینده و تراکرز ام پی رقم خواهد خورد، ولی من تا جایی که توانایی دارم بهترین کارهای ممکن را در این تیم و تا زمانی که در این تیم و جامه فوق العاده حضور دارم خواهم کرد. در صورتی که شما هر گونه سئوالی دارید؛ صندوق پیام های دریافتی من در انجمن به روی شما همیشه باز است. و اگر من را درون بازی دیدید، دریغ نکنید و به احوال پرسی در بازی با من بپزدارید. از رانندگی لذت ببرید و همچنین از شما به خاطر اینکه جامعه شگفت انگیزی را به وجود آوردید سپاسگزارم

Moh_

سلام. من 

Moh

هستم؛ یکی از سه کامیونیتی مادریتور منیجر های تیم تراکرز ام پی و اهل انگلستان هستم. من حساب کاربری خود را در دسامبر 2014 ایجاد کردم و در سالهای متوالی فعال و غیر فعال بودم. در ماه مه 2017 زمانی که دیسکورد تراکرز ام پی ایجاد شد، انگیزه من در رابطه با بازی مجدداً شعله ور گردید. از آنجایی که من مدت زمان زیادی را هر روز پس از روز دیگر در آن سپری می کردم من می خواستم به تیم به عنوان مادریتور دیسکورد ملحق شوم و آن نیز پس از ایجاد آگهی استخدام در تابستان 2018 ایجاد گردید. زمانی که من در 9 سپتامبر 2018 به تیم به عنوان کامیونیتی مادریتور (دیسکورد) عضو تیم شدم. چند ماه پس از آن، در ماه ژوئن 2019 با توجه به تلاشهای بسیار زیادی که من در پست قبلی خود داشتم، به من پیشنهاد رنک کامیونیتی مادریتور منیجر شد. به طور کلی، دیسکورد یکی از جاهای مورد علاقه من برای مکاتبه با سایرین و جامعه می باشد. برای همین شما بیشتر اوقات من را به عنوان یک کاربری معمولی در آنجا می بینید که در حال گفتگو هستم. برای گفتن سلام خجالت نکشید. همچنین شما می توانید از پلتفرم های دیگر مثل وبسیات و یا انجمن با من مکاتبه کنید. وظیفه من اطمینان حاصل کردن از این است که تمامی پلتفرم هایی که تراکرز ام پی از آن استفاده می کند با بالاترین استانداردها کار می کند، مشکلات دیگران را با بهترین حالت ممکن حل کند، و همچنین مدیریت کردن تیم کامیونیتی مادریتور می باشد

Nataliia

سلام به همه. من 

Nat

هستم و در حال حاضر کامیونتینی مادریتور منیجر هستم. من اخیراً به تیم برگشته ام و رهبری تیم قدیمی خودم را به عهده گرفته ام. من 22 سال سن دارم. من اولین بار در ژانویه 2016 به عضویت تیم به عنوان یک عضو ساپورت در آمدم و در ژوئن 2016 به علت بعضی مشکلات در زندگی تیم را ترک کردم. مشکلاتی که باعث کمی غیر فعال بودن من گشت. در ماه مه 2017 من مجدداً به تیم به عنوان یک پشتیبان برگشتم و مجدداً باید در انتهای 2018 تیم را ترک می کردم. ولی مجدداً به تیم برگشتم و در حال حاضر هر کسی که سر به سر این گربه بگذارد به راحتی گاز می گیرم. من به شدت معتاد گربه هستم. همانطور که کل دنیا این را در رابطه با من می دانند. من در دنیای واقعی نیز کار میکنم، من رانندگی و همچنین با سرعت راندن  و آشوب درست کردن را وقتی که فرصت ان پیش بیاید را دوست دارم. هر زمانی که به کمک من در اینجا نیاز دارید، لطفاً دریغ نکنید و به من اطلاع دهید و به من پیام دهید. من گاز نمیگیرم، البته شاید. من به ندرت به بازی کردن می پردازم؛ و زمانی هم که به بازی بپردازم معمولاً به جاهای بسیار خلوت می روم، از آنجایی که من یک کامپیوتر بسیار ضعیف دارم و دیگر قادر به ریکورد کردن نمی باشم. در هر صورت گربه همچنین کمک های شما را می پذیرد. در صورتی که تمایل به نشان دادن خودتان به کسی دارید، در صورتی که ناراحتید و یا به کسی احتیاج دارید که به شما گوش دهد ، می توانید روی من حساب کنید. من آدم همدمی هستم. به عنوان یک منیجر، من مهربانم، شیرین هستم، و هرچیزی که شما می توانید در رابطه با ابنبات ها و شیرینی فکر کنید من هستم. اما من همچنین آدم سختگیری نیز هستم و تمایلی به دیدن اینکه چیزهای اشتباه انجام گردند  و یا اینکه کسی غیر منصفانه سرزنش گردد ندارم. اگر مشکلی دارید و یا چیزی اشتباه است، حتماً به من پیام دهید تا من به شما یک یا دو تا از چنگال های خودم را بزنم. چنگال زن باشید- (استعاره از گربه دوست بودن)ء

Media Manager

David Edson

سلام یه همه. اسم من 

David Edson

است و من دانش آموز سال آخر دبیرستان هستم. من در برزیل زندگی می کنم و به طور دقیق تر در شهر ریو دو ژانیرو هستم و مدیا منیجر در تراکرز ام پی می باشم. من در ژانویه 2016 شروع به انجام بازی یورو تراک سیمولیتر 2 کردم و آن یک تجربه بسیار فوق العاده برای من بود. من تا به امروز در ان دوستان بسیار زیادی پیدا کردم و همچنین با اشخاص بسیار زیادی اشنا شدم. من همیشه از بازی کردن در بازی های شبیه سازی لذت می بردم، چرا که معتقد بودم آنها ما را در دنیایی قرار میدهند که ما قادر به انجام آنها در دنیای واقعی نیستیم. من در ژانویه 2018 به عنوان ساپورتر ازمایشی به تیم پیوستم وپس از آن، من در تیم های مختلفی در تراکرز ام پی به کمک کردن پرداختم. تیم هایی مانند تیم ساپورت، تیم گیم مادریتور، تیم ایونت، تیم کامیونیتی مادریتور، تیم مدیا و در حال حاضر به عنوان منیجر تیم مدیا مشغول به فعالیت هستم. در این پروژه وظیفه من این است که از اینکه تیم مسیر خود را به درستی پیش می برد اطمینان حاصل کنم، همچنین به ایجاد محیطی در جامعه برای لذت بردن همه کوشش کنم. از رانندگی لذت ببرید

G4M3P1X3L

سلام. من 

Pixel

هستم؛ حداقل این اسمی است که بیشتر دوستان من تمایل به نام بردن من با این اسم دارند. من در حال حاضر 17 سال دارم و در آلمان زندگی می کنم؛ اگر چه من اهل هلند هستم و آنجا جایی است که من برای کالج می روم و به تحصیل نرم افزار و برنامه نویسی وب می پردازم. من بازی کردن بازی های ویدئویی، ویرایش عکس و کمک به دیگران را دوست دارم. در تراکرز ام پی من در فوریه 2020 به عنوان دومین مدیا منیجر پیوستم. مدیا منیجر از زمانی که من در سپتامبر 2019 به تیم رویداد های تراکرز ام پی ملحق شدم، نقشی بوده که من ارزوی آن را داشتم. یک ماه پس از آن من به تیم مدیا پیوستم و به همراه دیوید به عنوان مدیا منیجر مشغول به کار شدم و من خوشحال هستم که قادرم در کنار او بر روی پروژه های جدید مدیا کار کنم. در جامعه تراکرز ام پی، من با اشخاص بسیار زیادی آشنا شدم و حتی با آنها دوست گردیدم. اشخاصی که حتی می توانم آنها را به عنوان بهترین دوست در نظر بگیرم. و همچنین من بسیار هیجان زده هستم تا اینکه ببینم تراکرز ام پی و جامعه آن در اینده به کدامین سمت خواهند رفت و همچنین امیدوارم شما را در جاده ها ببینم

Event Managers

Digital - Senior EM

روز بخیر، من در تراکرز ام پی ایونت منیجر هستم. من 25 سال سن دارم و اهل استفردشایر انگلستان هستم. من از انجام بازی های ویدئویی لذت می برم، از گوش دادن به موسیقی (بیشتر موسیقی های درام، بیس و ترنس)، قدم زدن های طولانی با سگ خودم (بوردر کولی)، و همچنین رانندگی با فورد فیستا خودم. من در سال 2014 پس از یافتن مود تراکرز ام پی در سایت

ModDB.com

به آن پیوستم. از ان زمان تا کنون تغییرات بسیار زیادی رخ داده است؛ چرا که آن زمان موقعی بود که تازه جامعه در حال شروع به رشد کردن بود.

در بین آن زمان تا اوایل سال 2016، من در شرکت حمل و نقل مجازی 

'Soarfly Haulage' (SFH)

مشغول بودم. جایی که من مشغول مدیریت مستقیم رویدادهای ان شرکت بودم. در اوریل 2016، من به عنوان مادریتور انجمن به تیم تراکرز ام پی پیوستم و سه ماه بعد در جولای 2016 من به رنک ادمینیستراتور درون بازی دعوت شدم. پس از چند ماه، بودن در این تیمف من به عنوان اولین گیم ادمینیستریتور لیدر ارتقا یافتم. گذری سریع به آگوست 2017، به من پیشنهاد رنک کامیونیتی منیجر شد تا ناحیه های بسیاری را پشتیبانی کنم.  در انجا وظیفه اصلی من  مروبط به رویدادهای جامعه، شامل طراحی، چیدم و پیاده سازی به صورت و گونه کامل جدیدی بود. من همچنین در آنجا به ساخت تیم کنترل کاروان که شامل 20 نفر بود نیز پرداختم. این اشخاص از مارچ 2018 به طور رسمی به عنوان تیم ایونت به تراکرز ام پی پیوستند. شما می توانید به صورت پیوسته ما را مشاهده کنید که در حال میزبانی کاروان های رسمی، کاروان کارمندان، رویداد ریئل آپریشن،  و همچنین رویداد های سالانه ویژه هستیم. تیم همچنین به پشتیبانی از رویداد های بیشتر جامعه نیز می پردازد، که شامل کاروان های اشخاص و استریمر های مشهور می شود. بیشتر و مهمترین تغییر اخیر در جولای 2018، را می توان تغییر اسم کامیونیتی منیجر به ایونت منیجر نام برد، جایی که من تمامی کارها را به رویدادها تخصیص دادم

امروزه کار اصلی و روزانه من بررسی و رسیدگی به تیکت های فیدبک، مدیریت سرورهای رویداد و درخواست ها، روابط عمومی رویدادهای جامعه، و همچنین طراحی و پیاده سازی رویدادهای رسمی است. من شوق بسیار زیادی برای کاری که در جامعه میکنم دارم و من برای چیزهایی که تراکرز ام پی در آینده خواهد اورد بسیار هیجان زده هستم

Matt #CarLadMatt

سلام، اسم من

Matt

می باشد و من در حال حاضر ایونت منیجر در تیم تراکرز ام پی هستم. من در حال حاضر 20 سال سن دارم و اهل جنوب انگلستان هستم. من از زمان اوایل مود در یورو تراک سیمولیتر 2 مولتی پلیر بودم و از آن زمان تا بحال اتفاقات و تغییرات بسیار زیادی رخ داده است. من از تراکرز ام پی لذت می برم، من زمانی که در زندگی شخصی ام مشغول به کار نباشم تقریباً هر روز یا در رویدادها و یا در انجمن حضور دارم. در حال حاضر من حدود 3000 ساعت بازی در بازی یورو تراک سیمولیتر 2 در استیم دارم. من از تمامی زمانی که در گذشته صرف بازی و چت کردت با اشخاصی که با من در بازی به گفتگو پرداختند کاملاً لذت می برم. من دوستان بسیار زیادی در آنجا پیدا کردم.

من گذشته بسیار خوبی در رابطه با رویدادها داشتم؛ در بسیاری از اصلی ترین رویدادهای جامعه تراکرز ام پی من به طریقی به کمک کردن در آنها پرداختم. حال چه آن کنترل کاروان بوده باشد (راهنمایی ترافیک در تقاطع ها)،  و یا نظارت بر انان. همچنین من تجربه مدیریت کنترل ترافیک برای همه کاروان های شرکت های مجازی حمل و نقل را از زمانی که بوده ام یعنی سال 2015 تا بحال داشته ام

تلاش بسیار زیاد و همچنین وقف کامل باعث شد تا من به اینجایی که در حال حاضر هستم برسم

به من پیشنهاد شد تا در کنار دیجیتال به عنوان ایونت منیجر مشغول به کار شوم 

پست های قبلی من در جامعه شامل تیم ایونت از18 مارچ، پس از کامیونتی مادریتور از 18 ژوئن بوده است. پس از آن بعد از تلاش های و وقف زمان بسیار زیاد به من این فرصت داده شد تا به عنوان گیم مادریتور کامل در تاریخ 18 اکتبر ارتقا پیدا کنم

کارهای روزانه من در این رنک شامل تمامی کارهای مربوط به رویدادهای جامعه می شود؛ کارهایی مانند مدیریت  درخواست های سرور رویداد، تیکت های فیدبک،  تاپیک کامیونیتی ایونت در انجمن، و همچنین طراحی و همچنین کار کردن در کنار دیجیتال برای رویدادهای رسمی تراکرز ام پی برای آینده و همچنین چیزهای دیگر می باشد. من تجربه بسیار زیادی در ارتباط با رویداد ها دارم و همچنین  منتظر هستم تا ببینم تراکرز ام پی در آینده چه چیزی را برای ما به ارمغان می آورد

زندگی من در حول محور تراکرز ام پی می باشد

در حال حاضر من در طول روز مشغول به کار کردن هستم؛ این به این معنی می باشد که من در غروب می توانم در اجتماع حضور داشته باشم و وظایفم را در اجتماع به عنوان ایونت منیجر انجام دهم

بعضی از اشخاص در اجتماع ممکن است بدانند: من رنگ سفید پورشه کاررا  جی تی اس 2014/2015 را اخیراً گرفته ام. از رانندگی لذت می برم

Whitelodge

سلام به همه. اسم من

Whitelodge

است و من 20 سال سن دارم. من در تراکرز ام پی ایونت منیجر هستم. من در کنار پیست مسابقه معروف انگلستان زندگی می کنم و همچنین هم دانشجو و هم کارمند نیمه وقت یک فروشگاه خاربارفروشی خوش نام و معروف می باشم. بعضی اشخاص در حال حاضر می دانند که من مشتاقم تا با میتسوبیشی خودم به رانندگی بپردازم ولی متاسفانه من نتوانستم آن را به مسابقات راه بدهم

من در دانشگاه شبکه کامپیوتر می خوانم و در حال حاضر در سال دوم هستم، با این هدف که در نهایت به دسته امنیت سایبری وارد گردم. من اشتیاق بسیار زیادی در رابطه با هرچیزی که در آن کامپیوتر و یا شبکه وجود داشته باشد دارم و از اینکه کل سیستم را به طور کلی مجدداً پیاده سازی کنم لذت می برم

من از سال 2012 مشغول به بازی کردن یورو تراک سیمولیتر 2 بودم ام و حداقل 3000 ساعت مدت زمان بازی کردن در این بازی را دارم (خیلی از این ساعات محاصبه نگردیده چراکه در آن زمان این بازی در استیم نبوده  است)؛ از انحایی که من نصخه اورجینال را از ابتدا بازی کردم، این بازی از آن زمان تا به امروز پیشرفت بسیار زیادی را به خود دیده است

وظایف من شامل برنامه ریزی، مدیریت و رسیدگی به درخواست های مربوط به سرور رویداد، تیکت های فیدبک، تاپیک های رویدادهای جامعه در انجمن، ویرایش نقشه و همچنین کار کردن در کنار دیجیتال و مت در رویدادهای رسمی در آینده می باشد. بنابراینف از اینکه این موقعیتی که در حال حاضر در آن هستم به من پیشنهاد شده است بسیار قدردان هستم

در ابتدا من در سال 2014 به این جامعه پیوستم و در سپتامبر 2019 به تیم کارمندان تراکرز ام به عنوان عضو تیم رویداد پیوستم. همچنین در نوامبر 2019 من به تیم اد آن به عنوان یک رول ثانویه پیوستم. امیدوارم که در مدت زمان حضورم در تراکرز ام پی قادر باشم تا در آینده تعدادی رویداد به یادماندنی را برای جامعه ایجاد کنم. من در اینجا در تراکرز ام پی با افراد بسیار خوبی اشنا شدم و امیدوارم این اشنایی طولانی شود و همچنان در آینده نیز ادامه داشته باشد

Translation Managers

BoSsik2

سلام به همه. من

Karol

و یا در اینترنت 

BoSsik2 

هستم. در حال حاضر من 19 سال سن دارم و در لهستان زندگی می کنم. من در ااکتبر 2017 تحت عنوان ساپورتر آزمایشی به تیم پیوستم. در مارچ 2018 به دلایل شخصی تصمیم به خارج شدن از تیم به مدت 3 ماه را داشتم. در ماه ژوئن تصمیم گرفتم تا مجدداً به تیم تحت عنوان گیم مادریتور آزمایشی بپیوندم، جایی که من در آن ماندم تا زمانی که به جایی که الآن هستم تحت عنوان ترنسلیتور منیجر ارتقا یافتم. من مسئول تمامی تیم ترنسلیتور و همچنین تمامی محتوای تراکرز ام پی که به زبان های گوناگونی غیر از انگلیسی منتشر می شوند هستم. فارغ از این بازی، سرگرمی های دیگر من رانندگی و موتور سواری است؛ به صورتی که بیشتر اوقات فراغت خود را صرف رانندگی و یا نشستن در گاراژ و تغییر چیزی صرف میکنم. من مدرسه خودم را در رشته مکانیک خودرو به اتمام رساندم و از بابت انتخاب این رشته سالیان دور در مدرسه بسیار خوشحال هستم، چرا که این رشته باعث افزایش شور و اشتیقا من میگردد   و همچنین می توان در هر گاراژی مشغول به کار شوم. با تشکر از مدرسه ام، در لیست جاهایی که من تا کنون در آنها کار کردم تعمیرگاه های کامیون های مرسدس بنز و همچنین اسکانیا وجود دارند؛ جایی که من در آنجا قادر بودم تا کامیون های بزرگ را تعمیر کنم و سپس پس از تعمیر به رانندگی با آنها به منظور بررسی و تست آنها بپردازم. در حال حاضر من در یک بیزینس خانوادگی مشغول به کار هستم با توجه به رشته ای که در مدرسه به یادگرفتن آن پرداختم؛ اما بزودی من به دنبال کار جدید و بزرگتری در شرکت های بزرگ تری خواهم بود تا تجربیات خود را افزایش دهم و در آینده بیزینس خانوادگی خود را گسترش دهم. در صورتی که هر گونه سئوالی در رابطه با من/رنک من دارید، راحت باشید و به من در انجمن و دیسکورد پیام خصوصی ارسال کنید. از رانندگی لذت ببرید

InvisibleRaptor

سلام. من را تحت عنوان

InvisibleRaptor

می شناسند. ولی اسم واقعی من

Andrei 

است و من اهل بخارست پایتخت رومانی هستم. من بسکتبال را حدود 7 سال است که بازی میکنم و در آینده به دنبال مسابقات دانک بسکتبال هستم، من تقریباً هر روز بر روی مهارت پرش خودم کار می کنم؛ و من تنها کسی هستم که در کل تیم بسکتبال قادرم تا اینگونه و به این مقدار بپرم. حال ممکن است شما به این فکر کنید که قد من چقدر است. من نمی توانم خودم را آدمی قد بلند در نظر بگیرم با قدی تقریباً 6 فیت/1.83 متر. من همچنین یکی از اعضای ترنسلیتور منیجر هستم. اما بگذارید مقداری از تاریخچه خودم در تراکرز ام پی برایتان بازگو کنم. من در نوامبر 2018 به تیم تحت عنوان ساپورت ازمایشی پیوستم و سپس تنها بعد از 2 هفته به ساپورت کامل ارتقا پیدا کردم. در حالی که من در تیم ساپورت بودم، تیم ترنسلیتور مجدداً راه اندازی گردید و من از لحظه اول به عضویت در این تیم به عنوان رنک دوم فکر می کردم. این کاری بود که من در ماه مارچ آن را انجام دادم. من به تیم ترنسلیتور تحت عنوان رنک ثانویه ملحق شدم و به شروع کارهای جدید خود پرداختم. پس از سپری شدن چندین ماه، در آگوست 2019، من این فرصت را به دست آوردم که تبدیل به دومین منیجر ترنسلیتور گردم. حال من مسئولیت تمامی تیم را به عهده دارم و از کار جدید خودم خوشحال هستم! شما را در جاده ها خواهم دید. روز خوبی داشته باشید

در صورتی که مایلید تا با ما ارتباط برقرا کنید؛ لطفاً از طریق وبسایت اقدام به ارسال تیکت فیدبک کنید. اطلاعات بیشتر در این رابطه را اینجا مطالعه کنید

برای عضویت در تیم کارمندان ارشد، شما باید راه تان را به عنوان عضو تیم تراکرز ام پی به خوبی انجام داده تا به این مرتبه ارتقا پیدا کنید. به همین منظور می توانید از طریق سابت برای استخدامی های باز (در حال استخدام) اقدام کنید. اطلاعات بیشتر را در این رابطه در اینجا مطالعه کنید

از رانندگی لذت ببرید

تیم تراکرز ام پی شما

Languages: ?? | ??

انجمن فارسی

قوانین استخدام | پشتیبانی | بازخورد | مشاهده اعضای تیم | راهنما | سیستم پایگاه دانش | پیشنهادات

Rules | Recruitment | Support | Feedback | Meet the Team | Guides Suggestions
———————————————————————————————————————————————————————————————

Personal contact info:

YouTube | Twitch | Discord |
“You must expect great things of yourself before you can do them.” —Michael Jordan