Jump to content

Problem z dyspozytorem w ATS i ETS


SkinO (PL)

Recommended Posts

Dzień dobry. 
Mam taki problem z dyspozytorem w firmie. Przy graczu zamiast +dodaj dostawę wyskoczył wykrzyknik i komunikat 

Stara wersja gry

Ostatnia dostawa musi zostać dostarczona przy użyciu najnowszej wersji gry i aplikacji 1.32.x

Nie wykryto poprawnej wersji gry podczas ostatniej dostawy - sprawdź wersję w zakładce ustawień.

Gracz posiada najnowszą wersję gry, nie ma żadnej dostawy ani z dyspozytora, ani w grze. Zmiana wersji gry też nie pomaga ponieważ wersja 1.32.x nie jest kompatybilna z dodatkami waszyngton i forest machine.
Reset ekonomii również nie pomaga. 

Bardzo prosimy o pomoc ponieważ taka sama sytuacja jest u innegro gracza w firmie ale w ETS 2

ets problem.jpg

ETS2 problem.jpg

Link to comment
Share on other sites

@pablo16tzp Sprawdź czy masz dodane prawidłowo ścieżkę do Euro Truck Simulator 2.  Miałem ten sam problem ale udało się go rozwiązać 

np. ja mam taką ścieżkę do gry na TrucksBook: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x64\eurotrucks2.exe
 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.