Jump to content
Snap Dragon

Real Operations V8 - 24 KASIM 2019

Recommended Posts

Selamlar!

 

Temmuz ayında American Truck Simulator'daki yapılan Real Operations etkinliğimize katıldıysanız, bu kadar büyük bir olayı iple çekmek için dahil olan çok çeşitli özel araçlarımızdan etkilenmiş olabilirsiniz.

 

Sadece bu da değil, harita düzenlemelerinin desteğini Kaliforniya çevresindeki operasyonlara tanıtmak konusunda çok istekliydik!

 

Ancak Euro Truck hayranlarından korkmayın. Real Operations'ı çok yakında Avrupa'ya geri getiriyoruz!

 

Tanıtımı...

MGNkNGYwMjU0NWR.png

 

Yaklaşan Real Operations etkinliğimiz Euro Truck Simulator 2'de ki en iyisi olacak! Çok sayıda yeni araç ve operasyonla, en heyecan verici Avrupa'daki etkinliğimizi yaşayan binlerce oyuncunun arasına katılacaksınız.

 

Siz ve diğer dostlarınızla birlikte tanıklık etmeniz için her şey gerçek zamanlı olarak gerçekleşecek. Aşağıdakiler dahil, olaylara müdahale eden acil durum araçlarından; itfaiye araçları, polis arabaları ve ambulanslar, dinamik özel yol çalışmalarına, kurtarma görevlerine ve hatta polis kovalamalarına!

 

Real Operations V8


Tırınıza binmeden ve TruckersMP'nin geniş çaplı etkinliğinin sekizinci versiyonunu deneyimlemeden önce beklenecek uzun bir vakit yok.

 

Etkinliğin 24 Kasım 2019 Pazar günü saat 16:00 - 20:00 UTC [19:00 - 23:00 UTC+3 | TR] saatleri arasında gerçekleşeceğini doğrulamak için çok heyecanlıyız. Real Operations'ı deneyimlemek için tam tamına dört saat.

 

Saat diliminizde ne zaman oynayabileceğinizi bilmiyorsanız, lütfen Alternatif Saat Dilimlerimize bakın.

 

Real Ops V8, Belçika, Lüksemburg ve Fransa'da olmak üzere yaklaşık sekiz şehirde gerçekleştirilecek. Operasyonların yapıldığı tüm şehirler ve yollar aşağıdaki etkinlik bölgesi haritasında gösterilmiştir.

 

ZjYzZjQ4NzMxYWY.png

 

Real Operations esnasında, hangi şehirde başlayacağınızı ve nerede bitirmek istediğinizi seçebilirsiniz. Herhangi bir varış noktası olan bir dorse alabilir veya satın aldıysanız kendi dorsenizi kullanabilirsiniz.

 

Bir hedef belirlemenize de gerek yok! Katılımcılar, seçtiğiniz herhangi bir rotayı görmek için yukarıdaki vurgulu yollarda serbestçe dolaşabilirler. O müthiş operasyonu tekrar kontrol etmek ister misin? Arkanı dön ve istediğin kadar yaşa!

 

Katılmak istiyorsanız, işte bazı önemli bilgiler:

Sunucu: Real Ops V8

Geçici Resmi Etkinlik Kuralları: Buraya tıklayın!

Umarız bizim kadar heyecanlısınızdır... orada görüşürüz!

- TruckersMP Takımı

  • Like 2
  • Thanks 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...