Jump to content

SCS Software’dan Road to the Black Sea DLC’si canlı yayını yapıldı!


Guest Anaxagoras

Recommended Posts

Guest Anaxagoras

SCS Software geliştiricileri ETS 2‘nin Road to the Black Sea DLC‘si için yeni bir canlı yayın yaptı.

 

Bu yayında araştırma takımı lideri Dirk ile ETS 2 harita tasarımcısı İlona nasıl araştırıp tasarladıklarını anlatıyor. Yayın boyunca önceden hazırlanmış profil kayıtlarında Romanya’nın belli şehirleri arasında oynandı. İlk sefer Timişoara(Tamışvar) şehrinden başlıyor. Romanya’da yolların büyük bir kısmı çatlamış, bozulmuş olarak yer alıyor. Haritanın genel tasarımına baktığımızda yayın boyunca gördüklerimiz beğenimizi kazandı. Şehirler ve kullanılan objeler ile birlikte yolda giderken gördüğümüz köyler, kasabalar, şirketler gerçekçi tasarlanmış. Haritanın her yerinde bir yaşam olacak gibi duruyor. Yine de Romanya olduğunu unutmayalım. İkinci aldıkları seferde ise Cluj – Târgu Mureș arasında gidildi. Baltık DLC’si ile yapılan yenileklerden sonra bu yeni DLC’de de biraz daha ötesine gidilmeye çalışılmış. Önümüzdeki yayınlarda Bulgaristan ve Türkiye’nin gösterilmesi mümkün görünüyor. Ancak hala kesin bir çıkış tarihi paylaşıldı.

 

Hatta yayın sırasında Dirk bizlere miro.com üzerinden bir bağlantı paylaşarak. Araştırmacılar ve harita tasarımcılarının nasıl çalıştığını gösterdi. Ancak bağlantı şu an kaldırılmış durumda.

 

ETS 2 için bu yıl sonunda yayınlanacak olan Road to the Black Sea DLC’sinde Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’nin Trakya bölgesi bulunuyor. Twitch yayın kaydını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.