Jump to content

'Sonsuza dek kullanmak için Bir tır’ı seçmeniz gerekse, hangisi olurdu?

_formen

Recommended Posts

Hepinize merhaba,

Herkesin çok parası var ve nerdeyse bütün tırlarıda almışlar. fakat oyuna yeni başlayanlar veya parayı değerlendirmek isteyenlere hangi tırı önerirsiniz. 

Ayrıca

şu soruyu sormayı istedim: 

'Sonsuza dek kullanmak için Bir tır’ı seçmeniz gerekse, hangisi olurdu?'  -  nedenlerini ve ayrıntılarını anlatırsanız daha iyi olur.

Kendim için - bence Mercedes, gerçekten iyi kamyonlar olsalar bile.  Büyük ihtimalle Scania çünkü görünüm açısından çok hoşuma gidiyor ve benzin deposu geniş olduğu için uzun yolda bile güzel.

konu faydalıysa tepkilerinizi bekliyorum

Çok teşekkürler,

Konunun fikri : https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/89276-which-truck-would-you-use-if-you-had-to-pick-only-one/

Benim tercihim her zaman volvo'dan yana olur. Çünkü gerek dış görünüşü güzel gerekse iç kabini. Volvo'nun farlarında ki o keskin hatlar beni kendisine adeta bağlıyor. Hatta ETS2'yi orjinal olarak almamda ki en büyük sebeplerdendi zamanında. Çünkü crack olarak oynuyordum Volvo yeni gelmişti. Ve sırf volvo hayranlığım yüzünden ve volvo'yu kullanabilmek için oyunu orjinal olarak almıştım. Her ne kadar başka çekicileri de kullansam volvo'nun yeri bir başkadır benim için. ?

1 hour ago, Suleyman.53 said:

Benim tercihim her zaman volvo'dan yana olur. Çünkü gerek dış görünüşü güzel gerekse iç kabini. Volvo'nun farlarında ki o keskin hatlar beni kendisine adeta bağlıyor. Hatta ETS2'yi orjinal olarak almamda ki en büyük sebeplerdendi zamanında. Çünkü crack olarak oynuyordum Volvo yeni gelmişti. Ve sırf volvo hayranlığım yüzünden ve volvo'yu kullanabilmek için oyunu orjinal olarak almıştım. Her ne kadar başka çekicileri de kullansam volvo'nun yeri bir başkadır benim için. ?

Volvo’nun duruşu ve o keskin hatları bambaşka bir mühendislik cidden. 

Sana hak veriyorum.

benim tercihim scania nın hani o oyuna en son eklenen varya s modelimi ne . en son eklenen. onlar da güzel. yani görünüş açısından sürüş açısından hoşuma gidiyor. oyunda uzun zamandır onu kullanıyorum

21 hours ago, _USTA_KING_ said:

benim tercihim scania nın hani o oyuna en son eklenen varya s modelimi ne . en son eklenen. onlar da güzel. yani görünüş açısından sürüş açısından hoşuma gidiyor. oyunda uzun zamandır onu kullanıyorum

Scania’nın güçlü duruşu gerçekten cezbedici. S modellerinin kabini çok hoş duruyor. Benim en çok hoşuma gideni kabin zaten sana hak veriyorum.

• 2 weeks later...
On 11/24/2019 at 11:02 PM, -Tomukas- said:

Oyunda tabikide Volvo tırını hiçbir tıra değişmem fakat olay gerçek hayata dahil olursa o zaman işler değişir Mercedes kullanırım çünkü şahsen kendimde nakliyatcı oldugumdan dolayı tam bir ekmek teknesi. Mercedesi kullanırım gerçekte fakat tabikide Volvoda olur mali durumlar yeterli ise. :)

Mercedes gerçek hayatta güç ve tasarımı birbirine çok güzel yakıştırdığını düşünüyorum o yüzden bu konuda sana hak veriyorum.

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
14 hours ago, Reaper9518 said:

Benim için Scania olurdu, çünkü çocukluğumdan beri her zaman inanılmaz derecede güzel bir görünüme sahip bir kamyona, özellikle de şaşırtıcı olan yeni S ve R modellerine sahip olmak istedim.

Scania her açısından güzel olan bir tır gerçekten, S ve R modelleri ile bunu kanıtladı. Bu konuda sana hak veriyorum.

• Like 1

37 minutes ago, [Mr.Bora] said:

Kesinlikle Daf Sebebi oyun içerisinde yapilabilecek en çok modifiye parçasına sahip tırlardan biri durumunda.

Bu yüzden hoşuma gidiyor.

Daf tırların kabin içleri çok hoş ve güzel, dış görünümüde bir o kadar güzel cidden. Bu konuda sana hak veriyorum.

• Like 1

• 3 weeks later...

Muhtemelen Scania olurdu. Şuan 70.000 km yapmış durumdayım ve sıfırdan başladım herhangi bir para hilesi yok. Dış ve iç görünüşünün yanında sesi de harika.

İyi forumlar :tmp:

44 minutes ago, Talha Mert said:

Muhtemelen Scania olurdu. Şuan 70.000 km yapmış durumdayım ve sıfırdan başladım herhangi bir para hilesi yok. Dış ve iç görünüşünün yanında sesi de harika.

İyi forumlar :tmp:

Scania güzel bir tır cidden özellikle iç tasarımı ve dışındaki keskin hatları.

Scania tırını halen daha sıkılmadan kullanıyorum. Bu konuda sana hak veriyorum.

• EULas locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.