Jump to content

Pembe Kurdele Bağışı Etkinliği: Sonuç!


xGustav

Recommended Posts

Dünyanın dört bir yanından gelen kamyon üreticileri ve kamyonculardan esinlenerek, Ekim ayının bu ayı uluslararası pembe kurdele kampanyasına katıldık ve topluluğumuzdan, Avrupa ve Amerika'da pembe kurdele ürünleri sunarak bu büyük davaya katılmanızı ve desteklemenizi istedik.

 

b00K6c.jpg

 

Hem Euro Truck Simulator 2 hem de American Truck Simulator için, Gögüs kanseri araştırması için bu hastalıkla savaşmaya adanmış bireyler için Pembe Kurdele Bağış Paketi hazırladık. Ve bunun için size küçük bir hediye seçeneği sunduk. 

 

LMUxaU.jpg

 

Bu yüzden, #PinkMyTruck hashtagında bir ekran görüntüsünü veya videoyu paylaşan ve paylaşan #BestCommunityEver sayfamızdaki her bir kişiye çok teşekkür ederiz!

Diğer firmaların NHS İngiltere ve MetLife gibi farkındalık yaratması, Chevrolet gibi benzersiz bağış kampanyaları yürütmesi veya Renault Trucks, MAN Kamyonları ve Otobüsleri, DAF Kamyonları, Mack Trucks, Scania Grubu gibi bu önemli temaya daha fazla dikkat çekmelerini sağlamak harikaydı. Ve bir çok diğer firma...

Topluluğumuz sayesinde, başlangıçta beklediğimizden çok daha fazlasını toplamayı başardık - 45 bin ABD Doları üzerinden! Bu yüzden, bu miktarı, ilan edilen ilk iki hayır kurumundan daha fazlasını içerecek şekilde bölmeye karar verdik - Meme Kanseri Araştırma Vakfı (ABD) ve Meme Kanserli Kadınların İttifakı (CZ). Yeni yararlanıcılardan ilki, daha kısa listemizden takip edecek olan Breast Cancer Germany (DE).

 

 

 

Bizim için etkinliğin en iyi bölümlerinden biri Çek Cumhuriyeti merkezli sadaka, Meme Kanseri Olan Kadınlar İttifakı (Aliance žen s rakovinou prsu) temsilcilerinin ziyaretiydi. Bize destekleyici rollerini, hastalarla yaşadıklarını ve uygulamalı bir kendi kendine muayene eğitimi de dahil olmak üzere gögüs kanseri semptomlarını anlattılar. Daha önce bilmediğimiz bir kaç şey öğrendik ve #BestCommunityEver'in bağışının ne kadar yardımcı olacağını duymak güzeldi. Düzenli muayeneler yapmanın ve herhangi bir şüphe durumunda tam bir doktor muayenesi yaptırmanın ne kadar önemli olduğunu yeterince vurgulayabiliriz. 

 

Etkinliği bir şekilde kaçırdıysanız, ancak yine de bağış yapmak istiyorsanız, endişelenmeyin, yapabilirsiniz! Her iki yardım paketi de Steam ve Humble Bundle'da kalacak ve satışları% 100 saygın Meme (Göğüs) Kanseri yardım kuruluşuna fon vermeye adanmış kalacaktır. Ne zaman yeterli bir miktar toplanırsa, onu Göğüs Kanseri araştırması, farkındalığı ve hasta desteğine adanmış bir yardım kuruluşuna göndereceğiz.

 

Euro Truck Simulator 2 - Pink Ribbon Charity Pack SATIN AL!

American Truck Simulator - Pink Ribbon Charity Pack SATIN AL!

:tmp: Member Since 6 Dec 2014 ?? / ??

Best Regards

xGustav

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.