Jump to content

trasa 250 km maks


Suffix

Recommended Posts

Witam @Suffix,

 

W związku z tym, że wątek był nieaktywny przed 3 dni zmuszony jestem zamknąć, oraz przenieść wątek do Nieaktywnych tematów.

Pamiętaj, że możemy przywrócić wątek na Twoją prośbę. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie w prywatnej wiadomości na forum.

Jeśli masz do mnie pytania śmiało pisz w prywatnej wiadomości. Na ten moment zamykam wątek z powodu wymienionego powyżej.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support


 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych tematów

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic
  • 2 weeks later...

Witaj @Suffix,

 

Od czasu mojej ostatniej wiadomości minął tydzień.

Wątki, które są w Nieaktywnych tematach po tygodniu nieaktywności zostają przeniesione do Nierozwiązanych tematów.

Tak samo jak w innych przypadkach zmuszony jestem umieścić Twój wątek w Nierozwiązanych tematach.

 

Jeśli będziesz miał do mnie pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

Również chciałbym wspomnieć, że jeżeli w przyszłości natkniesz się na problem, którego nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie możesz skontaktować się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support/tickets

W powyższym odnośniku utwórz bilet, w którym opisz występujący problem.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Przenoszę do Nierozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.