Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Server ProMods 1 ETS2 częste rozłączanie.


Guest

Recommended Posts

Witam serdecznie. Nie wiem czy w dobrym dziale piszę ale nigdzie indziej nie znalazłem odpowiedniejszego więc jeśli się pomyliłem to proszę moderatora o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu. A teraz do rzeczy, problem polega na częstym rozłączaniu serwera promods 1. Zauważyłem , że incydent nasila się przy weekendzie, kiedy więcej graczy gra online, zapewne to jest przyczyną. Da się coś z tym zrobić ?

Link to comment
Share on other sites

Witaj @grisza141286

Ciężko jednoznacznie określić przyczynę tego problemu. Wielokrotnie również w momencie gdy Pisałeś ten temat na początku listopada występowały problemy po stronie serwera TruckersMP.

Większość osób przebywających wtedy na serwerach miało podobne problemy między innymi na Promods 1. Co oznaczało, że kilka tysięcy graczy (również w weekend gdzie jest dużo osób) zostało nagle wyrzuconych z serwera, a ponowne udane połączenie z serwerem było możliwe dopiero po jakimś czasie (w większości przypadków po ponownym uruchomieniu gry).

W okresie 11 do 17 listopada nie zauważyłem aby problem dotyczył większej ilości graczy (nie ma na wykresie charakterystycznych pionowych linii) co widać na załączonym screenie:

Spoiler

k7tMyq5.png

Polecam zapoznać się z tematem, który podlinkowała Lorciaa. Na pewno w jakimś stopniu uniknie pozwoli to uniknąć problemów jeżeli są po Twojej stronie. Jeżeli problem pojawi się po stronie TruckersMP nie pozostanie nic innego jak uzbroić się w kilka-kilkanaście minut cierpliwości i spróbować ponownie wejść do gry później.

Polecam śledzić: https://truckersmpstatus.com/ oraz https://stats.truckersmp.com/

W razie problemów po stronie serwera powinny tam być widoczne informacje (czy to o jakiejś awarii czy też o tym gdy serwer będzie offline)

 

Pozdrawiam

MarkON (gracz-Veteran Driver)

Link to comment
Share on other sites

Witam @grisza141286,

 

W związku z tym, że wątek był nieaktywny przed 3 dni zmuszony jestem zamknąć, oraz przenieść wątek do Nieaktywnych tematów.

Pamiętaj, że możemy przywrócić wątek na Twoją prośbę. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie w prywatnej wiadomości na forum.

Jeśli masz do mnie pytania śmiało pisz w prywatnej wiadomości. Na ten moment zamykam wątek z powodu wymienionego powyżej.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support


 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych tematów

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic
  • 2 weeks later...

Witam,

 

Od czasu mojej ostatniej wiadomości minął tydzień.

Wątki, które są w Nieaktywnych tematach po tygodniu nieaktywności zostają przeniesione do Nierozwiązanych tematów.

Tak samo jak w innych przypadkach zmuszony jestem umieścić Twój wątek w Nierozwiązanych tematach.

 

Jeśli będziesz miał do mnie pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

Również chciałbym wspomnieć, że jeżeli w przyszłości natkniesz się na problem, którego nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie możesz skontaktować się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support/tickets

W powyższym odnośniku utwórz bilet, w którym opisz występujący problem.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Przenoszę do Nierozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.