Jump to content

Road to The Black Sea: Brăila Ferry


xGustav

Recommended Posts

Romanya'nın doğusunda, Brăila şehrini bulacaksınız. Tuna Nehri kıyıları boyunca inşa edilmiş, aslen (aslında) en iyi balıkçılık endüstrisi ile tanınırdı. Bugün, çevresindeki pek çok kasaba ve küçük köy için önemli bir merkez olarak hizmet vermektedir.

Böyle küçük bir komün (topluluk) nehrin hemen karşısında yer almaktadır. Ancak, Smârdan köyüne gitmek için hiçbir köprü veya tünel bulunmadığını göreceksiniz. Peki nehir tam olarak nasıl geçiyor? Tabii tekneyle!

 

 

BAC nehir feribotu yaklaşmakta olan harita genişletmemizde Karadeniz'e Giden Yol'da öne çıkan ilk tür olacak. Bu servisi kullanan sürücüler, Tuna nehri boyunca yapacağınız yolculukların her iki yönden manzarasını sunan, 2 dakikalık bir animasyon sahnesinin keyfini sürerken araba sürmeden küçük bir molaya imkanları olacaktır. 

 

Yaklaşan DLC'mizde keşfedilecek daha birçok şey var, bu yüzden Euro Truck Simulator 2 için Karadeniz'e Yol'u Steam İstek Listenize eklediğinizden emin olun!

 

Road The Black DLC'sini Steam Üzerinden Takip Etmek İçin Tıklayın!

:tmp: Member Since 6 Dec 2014 ?? / ??

Best Regards

xGustav

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.