Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Crash obrazu po minimalizacji


Felicyan

Recommended Posts

Wersja modyfikacji: 1.0.0.4

Używany kontroler: Logitech G27

Informacje o błędzie: Ekran sie "freezuje" bo zminimalizowaniu gry. Gra dalej dziala (mozna uzywac kierunkowskazow, swiatel, wycieraczek itp…), ale Ekran pozostaje zawieszony)

Jak odtworzyć błąd: Zminimalizowac gre (alt + tab/klawisz Windows)

Screenshoty/filmy: brak

 

Edited by Felicyan
format
Link to comment
Share on other sites

Witam @Felicyan,

 

Prosiłbym o zmienienie formatu swojego posta w sekcji "Błędy". Oto poprawny format: 

Quote

Post:

Wersja modyfikacji:

Używany kontroler:

Informacje o błędzie:

Jak odtworzyć błąd:

Screenshoty/filmy:

 

Na przykład :

Wersja modyfikacji: 0.1.5 R5

Używany kontroler: Logitech G27

Informacje o błędzie: Za każdym razem gdy skręcam, ETS2MP się crashuje.

Jak odtworzyć błąd: Rozpędzić się do 50 km/h i skręcić w dowolnym kierunku.

Screenshoty/filmy: Filmik na youtube

 

Nie zastosowanie się do tego formatu w ciągu 3 dni, poskutkuje archiwizacją posta.

Z poważaniem,

Chris [PL] TruckersMP Community Moderator

banner

Link to comment
Share on other sites

 

38 minutes ago, [JT]Rosyjski Elektryk said:

Wydaje mi się, że ten błąd występuje także na singleplayerze. Jako dowód podsyłam screenshota z change logów wersji 1.36 ETS'a gdzie potencjalnie właśnie ten problem został wyeliminowany.

unknown.png

na singlu mi wszystko dziala poprawnie. Problem mam tylko na Multi. Niektorzy moi znajomi Maja to samo co ja.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witaj @Felicyan

Czy problem nadal występuje na obecnej wersji gry 1.36 w trybie wieloosobowym?

 

Jeśli tak. Zapoznaj się z tymi rozwiązaniami, które pomogły innym graczom niedawno: (My game keeps freezing when I go for Alt-Tab)

1. Spróbuj przed alt+tab uruchomić pauzę za pomocą F1 i dopiero po tym działaniu wyjść na pulpit.

Jeżeli to nie pomoże:

2. Uruchom tryb dla jednego gracza (singleplayer) za pomocą OpenGL wejść do gry, następnie zapisać grę (na nowym zapisie np. OpenGLtest lub dowolny inny) i wyjść.

Potem uruchomić tryb wieloosobowy i sprawdzić czy problem(błąd) dalej występuje.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.