Jump to content

Regulamin sekcji "Szukam Firmy"


[C-S] karol_domag
 Share

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Doprecyzowanie regulaminu działu "Szukam Firmy"

Opis Sugestii: W regulaminie działu znajdują się niedopowiedzenia, o których to osoby nie będące w pełni obeznane z forum mogą nie wiedzieć/nie zauważyć.

Przykładowe obrazki:

 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Rozwiązałoby to wątpliwości co do rzeczy, które robić można, a których robienie jest zabronione.


W regulaminie sekcji szukam firmy nie ma ani słowa o tym, że nie można składać uwag i wyjaśnień co do złożonego CV osoby poszukującej zatrudnienia. Jest tam napisane tylko, że "Użytkownik może napisać swoje CV tylko raz!", oraz że "Każda firma może tylko raz złożyć ofertę w CV". Z tego co widzę jest to niedopatrzenie osoby tej regulamin tworzącej i w domyśle (nie dla każdego oczywistym) jest, że w tej sekcji dopuszczone są tylko następujące posty: CV osoby szukającej firmy, oferty firm zainteresowanych zatrudnieniem danej osoby, informacja osoby, która firmy szukała, o ewentualnym zatrudnieniu, oraz komentarz moderatora o archiwizacji wątku. Niestety następujące zdanie w regulaminie "Dział służy jedynie do składania CV przez użytkowników, którzy poszukują witualnej spedycji" ma moim zdaniem zbyt wiele różnych interpretacji i nie wynika z niego jednoznacznie co można, a czego nie można tak naprawdę robić. Zamiana tego zdania na "Dział służy jedynie do składania CV przez użytkowników, którzy poszukują witualnej spedycji. Prowadzenie jakiejkolwiek dyskusji w wątku z CV jest zabronione " rozwiewałoby wszelkie wątpliwości.

 

--

Pozdrawiam

Karol_Domag

Coffee-Spedition

  • Like 7
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.