Jump to content

Utah: Salt Lake City


xGustav

Recommended Posts

Utah'a sürerken sadece kayalar ve çöl değil, eyaletin kuzeyine doğru ilerlerken, endüstriler, işletmeler ve taşımacılık için büyük bir merkez olarak hizmet veren hareketli metropol Salt Lake City gibi daha kalabalık şehir ve şehirlerle karşılaşırsınız.

 

tDQOhe.jpg
AebESi.jpg
YTY4l8.jpg

RdeTqA.jpg

 

Utah'ın başkenti, kentin şehir merkezinin hemen yanındaki I-15 ve I-80 eyaletlerini birbirine bağladığı için eyaletin yol altyapısında önemli bir nokta. Birçoğunuz bu rotalarda kullanacağınız için, şehrin güzel silüetine bir göz atmak için biraz yavaşlamanızı tavsiye ediyoruz.

 

qN9A2y.jpg
93Ai8B.jpg
1KByD0.jpg
PhmGkr.jpg

2RMIFu.jpg

 

Birçok ABD şehri gibi, Salt Lake de bir şebeke (ızgara) sistemi üzerine kuruldu. Bu uzun caddeler sayesinde tüm sürücüler şehrin kalbini görecektir.  Yüksek ofis binalarından Dini Salt Lake City Tapınağı'na kadar şehrin çok canlı ve hareketli olduğunu göreceksiniz.

 

gJHEms.jpg
3AmIQM.jpg
IyLAxA.jpg
HZJkOV.jpg

V03I5S.jpg

 

Seyahatlerinizde, şehri çevreleyen birçok farklı ve belki de şaşırtıcı yerleri bulacaksınız. Su parklarından başkente adını veren büyük tuz göllerine...

American Truck Simulator için Utah'ı ilk ziyaret eden olmak için Steam İstek Listene eklediğinden emin ol:

 

İstek Listenize Eklemek İçin Bağlantıyı Ziyaret Edin

:tmp: Member Since 6 Dec 2014 ?? / ??

Best Regards

xGustav

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.