Jump to content
  • 0

WOT eşleşme hatası

gazomania

Question

Merhaba , bugün aşağıda görünen hatayı almaya başladım ve düzeltemedim.Kargoyu teslim edemiyorum , sürekli olarak "bilinen son konumda başlatılıyor" uyarısı çıkıyor fakat sorunu çözmüyor. Hatayı harici işler bölümünden yük aldığında yapıyor bir kez yükü indirirken bir kez de feribota binerken yaptı. Yardımınızı rica ediyorum. Teşekkür ederim.

p5aLQn.jpg

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Bir yanlışınız olmalı uzun süredir dlcleri kullanıyorum ve harici sözleşmelerden iş yapıyorum.Hatta hafızam yanıltmıyor ise Promods çıktığında da iş yaptım diye hatırlıyorum (yanılıyor olabilirim). Fuel relative nedir tam olarak bilmiyorum böyle bir ayar hiç yapmadım.Son yazdığınız satırı anlamadım.Daha detaylı yardıma ihtiyacım var sanırım. Cevap için teşekkür ederim.

• 0

Merhaba,

Konu gerekli süre boyunca hareketsiz kaldığı için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum.

Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?:

Saygılarımla,

SkortiL [TR]

TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

Saygılarımla,
SkortiL [TR]
TruckersMP Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.