Jump to content

Utah: Hoş geldiniz!


xGustav

Recommended Posts

GPS navigasyonunun lüksünden önce, birden fazla eyalette bir yolculuk yapmak zor bir işti. Büyük kağıt haritalarını açmak, konumunuzu belirlemek ve yer işaretlerini aramak çoğu zaman sürücünün işini çok sinir bozucu hale getirdi. Ancak, kamyoncuları bulundukları yerin Bilinen İşareti olarak bilmesini sağlayan bir şey vardı. Hoş geldin İşareti!

 

Devlet sınırlarında ünlü (ve aynı zamanda Instagram'da), yeni bir bölgeye girdiğinizin kesin bir işareti. Her biri, genellikle ünlü simge yapılarını veya milli parkları ve eyaletin sloganını betimleyen kendi özgün sanat eserleri ile dekore edilmiştir.

 

ma0NbS.jpg

akv2jT.jpg 

DyaLKW.jpg  

4RBpyN.jpg 

 

Bununla birlikte, bazı ABD eyaletlerinde, bu işaretler genellikle siz yeni bir şehre girerken bulunur. Tüm farklı şekil ve boyutlarda ortaya çıktıklarında, genellikle şehir sloganı ve çevresi etrafında tasarlanırlar. Ayrıca, üniversiteler ve müzeler gibi şehre özgü görülecek yerlere de sahiptir.

 

WzOi1y.jpg 

2qK31f.jpg

 0Yanxa.jpg

 iXtBPU.jpg

 

Yolculuğunuzun sizi nereye götürdüğü, Utah ve işaretlerinin sizi ve her yıl onlardan geçen milyonlarca yolcuyu karşıladığından emin olabilirsiniz. Utah'ı erken ziyaret etmek ister misiniz? Utah'ın gelişimi ve tasarımı hakkında konuşacak olan 15:00 UTC'den (17:00 CEST) SCS ekibi üyeleri olan Alex (LondonLad), Mrazik ve Raven ile birlikte  Twitch ve Steam'de CANLI yayınlanacak akımıza katılın.

American Truck Simulator'daki bu yepyeni eyaleti ziyaret etmeyi kaçırmayın, Utah'a istek listenize ekleyin!

 

Yazının tamamını görmek için

:tmp: Member Since 6 Dec 2014 ?? / ??

Best Regards

xGustav

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.