Jump to content

Stworzenie stref dla odpowiednich naczep i eliminacja podwójnych naczep z zagęszczonych terenów


Ёtihad

Recommended Posts

Nazwa Sugestii - Stworzenie stref dla odpowiednich naczep i eliminacja komplikujących zestawów z zagęszczonych terenów

Opis Sugestii -  Autokick gdy wyjedzie po za wyznaczoną strefę + zakaz wstępu z nimi na ruchliwe tereny np (Calais - Duisburg) czy obecne na promodsie w Norwegii (tzw zawijasy)

  • Firanka = Logiczne dozwolone wszędzie
  • Double / B-Double = Tylko na terenach Skandynawskich [z wyjątkiem tamtejszej "Drogi śmierci"]  (+Finlandia) [Tak jak kiedyś] Niemczech i Holandii 
  • HCT - Tylko i wyłącznie na terenach Finlandii, żadnego wstępu do Europy
  • Heavy Cargo = Najlepiej jakby ich też NIE BYŁO w zagęszczonych miejscach ze wzgledu na skrętne osie a wiele osób nadal ma z tym problem

:

Przykładowe obrazki - Nie mam

Dlaczego twoja sugestia a nie inna? - Skoro dążymy w kierunku pełnej symulacji i bezpieczeństwa na drogach to moim zdaniem to będzie dobra sugestia. Skoro w świecie rzeczywistym tylko niektóre mają legalne długości zestawów to zróbmy to samo na multi. Co do eliminacji tu mam na uwadze np wczesniej znane tereny Duisburga gdzie pełno trolli i słabo doświadczonych graczy blokują się nawzajem przy wyjeździe z samego serwisu, tak samo podczas wyprzedzania nie zdają sobie sprawy że mają podwójne naczepy i drugą częścią są w stanie zajechać drogę. Te naczepy (Chodzi o HCT albo Double) nie nadają się na niektóre drogi i tworzą sie zbędne korki czy wyprzedzanie na trzeciego. Sporo by tu pisać, mam nadzieje że mniej więcej rozumiecie o co chodzi. 

  • Haha 2
  • Woah! 1

 


 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wydaje mi się, że nie przewidzisz momentu, w którym grupa osób będzie w określonym miejscu. Nawet jeśli taka zmiana została by wprowadzona, prędzej czy później ludzie zaczęli by korzystać z wspomnianych przez Ciebie naczep i wrócilibyśmy do punktu wyjścia. Blokowania i trollowanie jest częstym przypadkiem i ta zmiana z pewnością tego nie poprawi.

 

Jestem na nie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.