Jump to content
JJay

Problem z ProMods

Recommended Posts

 

 

Problem z modyfikacją ProMods jest aktualnie dosyć popularny, a co za tym idzie mamy jedynie kilka sugestii, które można by wykorzystać do próby wyeliminowania problemu.

Najpopularniejszą winą, przez którą pojawiają nam się błędy dotyczące ProMods są pliki.
Pliki tej modyfikacji odgrywają dużą rolę, ponieważ bez nich nie jesteśmy w stanie cieszyć się jazdą przy użyciu ProMods w trybie gry wieloosobowej.

 

Na samym początku upewnij się, czy wszystkie pliki, które umieściłeś w folderze posiadają odpowiednią nazwę, tj.;
Plik;
promods-assets-v243.scs
promods-def-v243.scs
promods-map-v243.scs
promods-media-v243.scs
promods-model1-v243.scs
promods-model2-v243.scs
promods-model3-v243.scs

 

Wszystkie z powyżej wymienionych plików powinny znaleźć się w Twoim folderze, w którym powinieneś umieścić pliki, tj.;
Ścieżka dostępu: Ten Komputer/Dokumenty/EuroTruckSimulator2/mod

Jeżeli w Twoim folderze znajdują się pliki takie jak:
promods-me-assets-v243.scs
promods-me-defmap-v243.scs

 

Kompletnie się nimi nie przejmuj. ProMods powinien zadziałać z tymi plikami.
Jeżeli nazwy plików nie różnią się w żaden sposób od tych, które zostały wymienione powyżej podczas kolejnej próby dołączenia na serwer ProMods powinieneś cieszyć się z modyfikacji dostępnej w trybie gry wieloosobowej.

Jeżeli błąd dalej występuje upewnij się, że posiadasz wszystkie rozszerzenia mapy, które dostępne są do kupienia na Steam, czy też innych platformach, czy internecie.

Pamiętaj, że brak chociażby jednego z rozszerzeń może powodować blokowanie próby dołączenia do serwera, a w konsekwencji dołączenie okaże się nie możliwe z uwagi na brak wystarczającej ilości rozszerzeń mapy.

 

Pamiętaj również, że TruckersMP korzysta z własnego menedżera modyfikacji, dlatego nie zobaczysz ProMods w menadżerze modów w grze.
Zobaczenie modyfikacji będzie możliwe tylko w trybie gry jednoosobowej.

Nim podejmiesz próbę dołączenia na serwer z powyższym modem udaj się do gry w trybie jednoosobowym, poczekaj, aż wszystko się załaduje i pograj chwilę.
Następnie możesz próby dołączenia na serwer. Czasem gra potrzebuje odrobiny czasu na przyswojenie sobie wykorzystywanej modyfikacji, dlatego tak ważne jest początkowe skorzystanie z trybu gry jednoosobowej, a później wieloosobowej.

 

Upewnij się również, czy podczas pobierania pliku pt. def nie zaznaczyłeś Special Transport DLC oraz RusMap. ( https://imgur.com/IRLD7UC )
Jeżeli podczas pobierania zaznaczyłeś Special Transport DLC błąd może być spowodowany właśnie tym.
W takim przypadku konieczne będzie ponowne pobranie pliku def, lecz tym razem pamiętaj o tym, aby nie zaznaczać RusMap oraz Special Transport.

 

W tym miejscu możesz znaleźć informację na temat instalacji ProMods: https://truckersmp.com/knowledge-base/article/620
Jeżeli masz problem z pobraniem ProMods z strony; https://www.promods.net skontaktuj się z Zespołem Pomocy Technicznej tego serwisu.

 

TruckersMP zajmuje się tylko problemami związanymi z modyfikacją TrcukersMP, dlatego też jeżeli napotkałeś jakiś błąd z ProMods podczas pobierania itd. jak najszybciej poinformuj o tym fakcie Zespół Pomocy Technicznej ProMods.

Proszę również pamiętać, że rozprzestrzenianie plików modyfikacji ProMods jest zabronione! Każdy z użytkowników powinien pobierać je na własną rękę.
Niedostosowanie się do powyższych zasad jest piractwem oraz nie jest zgodne z prawem! Co więcej jest sprzeczne to z naszym regulaminem, z którym możesz zapoznać się w tym miejscu: https://truckersmp.com/rules

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...