Jump to content

Problem z ProMods


JJay

Recommended Posts

 

 

Problem z modyfikacją ProMods jest aktualnie dosyć popularny, a co za tym idzie mamy jedynie kilka sugestii, które można by wykorzystać do próby wyeliminowania problemu.

Najpopularniejszą z przyczyn, przez którą pojawiają nam się błędy dotyczące ProMods są pliki.
Pliki tej modyfikacji odgrywają dużą rolę, ponieważ bez nich nie jesteśmy w stanie cieszyć się jazdą przy użyciu ProMods w trybie gry wieloosobowej.

 

Na samym początku upewnij się, czy wszystkie pliki, które umieściłeś w folderze posiadają odpowiednią nazwę. Aktualna wersja ProMods to: 2.63.
promods-assets-v263.scs
promods-def-v263.scs
promods-map-v263.scs
promods-media-v263.scs
promods-model1-v263.scs
promods-model2-v263.scs
promods-model3-v263.scs

 

Wszystkie z powyżej wymienionych plików powinny znaleźć się w Twoim folderze - Ścieżka dostępu: Ten Komputer/Dokumenty/EuroTruckSimulator2/mod


Jeżeli nazwy plików odpowiadają aktualnej wersji modyfikacji, podczas kolejnej próby dołączenia na serwer ProMods powinieneś cieszyć się z modyfikacji dostępnej w trybie gry wieloosobowej.

Jeżeli błąd dalej występuje upewnij się, że posiadasz wszystkie rozszerzenia mapy, które są wymagane do poprawnego działania.

Pamiętaj, że brak chociażby jednego z rozszerzeń może powodować blokowanie próby dołączenia do serwera, a w konsekwencji dołączenie okaże się nie możliwe z uwagi na brak wystarczającej ilości rozszerzeń mapy.

 

Pamiętaj również, że TruckersMP korzysta z własnego menedżera modyfikacji, dlatego nie zobaczysz ProMods w menadżerze modów w grze.
Zobaczenie modyfikacji będzie możliwe tylko w trybie gry jednoosobowej.

Nim podejmiesz próbę dołączenia na serwer z powyższym modem udaj się do gry w trybie jednoosobowym, poczekaj, aż wszystko się załaduje i pograj chwilę.
Następnie możesz próby dołączenia na serwer. Czasem gra potrzebuje odrobiny czasu na przyswojenie sobie wykorzystywanej modyfikacji, dlatego tak ważne jest początkowe skorzystanie z trybu gry jednoosobowej, a później wieloosobowej.

 

Upewnij się również, czy podczas pobierania pliku pt. def nie zaznaczyłeś Special Transport DLC oraz RusMap. ( https://imgur.com/IRLD7UC )
Jeżeli podczas pobierania zaznaczyłeś Special Transport DLC błąd może być spowodowany właśnie tym.
W takim przypadku konieczne będzie ponowne pobranie pliku def, lecz tym razem pamiętaj o tym, aby nie zaznaczać RusMap oraz Special Transport.

 

W tym miejscu możesz znaleźć informację na temat instalacji ProMods: https://truckersmp.com/knowledge-base/article/620
Jeżeli masz problem z pobraniem ProMods z strony: https://www.promods.net zapoznaj się poradnikami dostępnymi na stronie.

 

Proszę pamiętać, że rozprzestrzenianie plików modyfikacji ProMods jest zabronione! Każdy z użytkowników powinien pobierać je na własną rękę.
Niedostosowanie się do powyższych zasad jest piractwem oraz nie jest zgodne z prawem! Co więcej jest sprzeczne to z naszym regulaminem, z którym możesz zapoznać się w tym miejscu: https://truckersmp.com/rules

Edited by JJay
  • Like 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • Kid Fabi pinned and locked this topic
  • JJay unpinned this topic
  • JJay unlocked this topic
  • Kid Fabi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.