Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Euro Truck Simulator 2'nin 7. Yılı!

xGustav

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar, Pavel burada, bugün yazmaya karar verdiğim biraz kişisel bir blog girişi, blog takvimimizde hiç planlanmadı. Bir günlüğüne eski rolüme geri dönelim, bu blogun ilk yıllarında blog girişlerini tek başıma yazıyordum. Zaman değişiyor, şimdi hayran topluluğumuzla iletişimi ele alan çok yetenekli bir ekibimiz var.

Yedi yıl önce oyunumuz Euro Truck Simulator 2 resmi web sitesinde ve çeşitli ülkelerde perakende kutu baskısında yayınlandı. Oyunun yayınlanmasından bu yana çok yol kat ettik. Aslında, SCS Software tarafından geliştirilen ilk kamyon simülatör oyunu 2002 yılında yeniden yayımlandı! Bu, bugün hala oyunlarımızda çalışan çekirdek ekibin hayatının büyük bir parçası.

WMKJda.jpg

Piyasaya sürüldükten yedi yıl sonra, ETS2 hala çok alakalı, aslında Steam'de en çok oynanan oyunlardan biri. Örneğin bu Steam Charts oyuncu sayıları karşılaştırma grafiğinde görebileceğiniz gibi, muhtemelen muhtemelen bilgisayardaki en güçlü sürüş / yarış / sim türünde en güçlü olan oyunlarımızın çevresinde inanılmaz bir topluluk bir araya geldi.

Başarılarımızla gurur duyuyoruz. Ama bizden öncekilerden de memnun kaldık - kamyon oyunlarımızı nihai simülatörlere dönüştürmek için hala bekleyen çok iş var. Ve kesinlikle yapmak istediğimiz şey bu. Bu arayışımızda devam eden destek için büyük topluluğumuza müteşekkiriz, harikasınız, teşekkür ederim.

Ekibimiz yıllar içinde büyüyor. Yedi yıl önce, SCS Yazılımı 20 kişiden azdı. Bugünlerde Prag ofisimizde 170'in üzerinde çalışıyoruz ve dünyanın dört bir yanına dağılmış bir müteahhit ağıyla 200'ün üzerinde çalışıyoruz! Tüm bu yetenek ve özveri, durmaksızın büyümenin ve büyük bir ekibin yönetilmesinin karmaşıklığının, hedeflediğimiz en yüksek üretkenliğe ulaşmamız için her zaman bir zorluk olduğunu kabul etmemizin adil olmasına rağmen, karekökümüz geliştirmeye ve özveriye odaklanmıştır.

cMdAcS.jpg

Bu blogda birçok eski yazıya göz attım, yol boyunca geçtiğimiz birçok kilometre taşını hatırladım; ilk DLC'imiz olan American Truck Simulator'ın piyasaya sürüldüğü pek çok orijinal ekipman üreticisi ile lisans anlaşmaları imzaladı, elli çalışanı, ardından yüzünü vurdu, daha büyük bir ofise taşındı ve birkaç yıl sonra tekrar daha büyük bir alana taşındı. Hala çok fazla vaadi olan World of Trucks ile bebek adımlarını attığımızda, oyun endüstrisine ve taşımacılık sektörüne yaptığımız seyahatler (şu anda Polonya'daki Poznan'daki PGA'da, On the Road ekibimiz Polonyalı oyunculara yaklaşan DLC'lerimizi gösteriyor), Topluluğumuzun çok cömertlik gösterdiği, devam etmekte olan Pembe Kurdele sadaka etkinliği de dahil olmak üzere çeşitli olaylar... ne kadar yaşandığı inanılmaz, ve biz hala buradayız, her zamankinden daha güçlüyüz. Teşekkür ederim.

x8N7Ly.png

Belki bellek şeridinde küçük bir geziye katılmak için bana katılabilirsiniz ... ve Euro Truck 2 piyasaya sürüldüğü Ekim 2012 ayı girişlerini okuduğum için aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Hazırlıklar, beklenti, sürüm ... İlk kopya www.eurotrucksimulator2.com adresinden Yeni Zelanda'daki bir oyuncuya satıldı. Oyunun iki bin dijital kopyasını yayınlandıktan 24 saat sonra sattık. (En son DLC Baltık denizinin ötesinde, ilk gün sadece bu arada Steam'de otuz dokuz bin kopya yaptı!). O zamana kadar sahamızı dinlemeye hazır olmayan kamyon üreticilerinden haber almaya başladık. İyi zamanlar.

Oyunlarımız bugüne kadar onlarca insan tarafından oynandı, bazı durumlarda insanların hayatlarını değiştiriyor ve kariyer tercihlerini etkiliyor ya da "sadece" bir hobi haline geliyorlardı. Oyunumuzun hayran topluluğu harika, büyüdüğümüzü görmeyi seviyorum.

Bugün, bir hevesle, eşi benzeri görülmemiş, belki tartışmalı bir şeyler yapmaya karar verdim. Steam kataloğumuzdaki tüm oyunları ve DLC'yi içeren çok büyük bir Steam paketini hızlı bir şekilde bir araya getirdim ve hepsine tek başına% 77 indirim uyguladım - biliyorsunuz, bu 7 yıl için% 77;) - en son sürümler de dahil olmak üzere . Toplam fiyat, türe yeni başlayanlar için memnuniyet verici olmayabilir, ancak zaten içeriğin çoğuna sahip olan oyunlarımızın uzun vadeli oyuncuları için, kütüphanelerini tamamlamak ve şimdiye kadar yayınladıklarımızı almak için eşsiz bir şans olabilir. ETS2 ve ATS için, birkaç tane daha sağlam önceki oyun dahil. Pazarlık, özellikle en yeni DLC'ler için harika, böyle bir anlaşma yıllarca tekrarlanmayabilir. Bu paketi sadece 24 saat tutacağım, başka hiçbir yerde reklamı değil, en sadık hayranlarımıza teşekkür ederim.

İNDİRİM BİTMİŞTİR! ( Sadece 19 Ekim için geçerli )

Umarım bundan yedi yıl sonrada oyunlarımızla eğlenirsiniz!

Saygılarımla,
Pavel Sebor, CEO, SCS Software

:tmp: Member Since 6 Dec 2014 ?? / ??

Best Regards

xGustav

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.