Jump to content

Problem z ets 2 1.36


MrMATI

Recommended Posts

Witaj @MrMATI,

 

W związku z tym, że Twój problem nie dotyczy modyfikacji TruckersMP zmuszony jestem przenieść wątek do Off Topics.

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Przenoszę do Off Topics

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witaj @MrMATI

Najważniejsza sprawa, jaką posiadasz kartę graficzną oraz czy próbowałeś działać zgodnie z zaleceniami podanymi na screenie? Jeśli tak, to jakie były tego rezultaty?

Jeżeli posiadasz zintegrowaną kartę graficzną to istnieje duże prawdopodobieństwo, że takowa nie poradzi sobie z nowszą wersją. W tym wypadku zalecam spróbować zaktualizować sterownik lecz jeśli to karta zintegrowana to małe szanse, że ruszy.

Link to comment
Share on other sites

Miałem w zeszłym tygodniu taki sam problem. Winnymi okazały się niewłaściwie zainstalowane sterowniki do karty graficznej. Niby instalacja przebiegała pomyślnie, ale nie chciało się uruchomić przez DX11. Mam ASUS Radeon R7 360 OC i naprawiłem to w następujący sposób:

 

- zainstalowałem sterowniki znajdujące się na płycie dołączonej do karty graficznej,

- ściągnąłem sterowniki rekomendowane dla mojej karty ze strony AMD (19.9.2),

- uaktualniłem sterowniki do wersji opcjonalnej (19.10.1).

Nie wiem jak w przypadku nVidii postępować. Musisz próbować wszystkiego.

  • Like 1

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.