Jump to content

Euro Truck Simulator 2 - 1.36 Açık Beta'da


xGustav

Recommended Posts

Pembe Kurdele etkinliği ile meşgul olduğumuz için, yaklaşan güncellemeyi beklememiş olabilirsiniz. Bazı yeni değişiklikler getiriliyor, ancak asıl sebep DirectX'in değişmesi ve Karadeniz'e giden yol haritasının genişlemesi için hazırlık yapılması. Birlikte Euro Truck Simulator 2 güncellemesi 1.36 açık Beta listesine geçelim.

 

RVKKK5.jpg

 

Önce bir uyarı kelimesi - Pink Ribbon Etkinliği için daha fazla teslimat yapmayı planlıyorsanız, - bu Betadan kaçının- 1.36'da desteklenmez ve oyunun herhangi bir eski sürümüne geri dönemezsiniz. Oyunun 1.36 sürümü tarafından. Farklı bir kaydetme sürümü de dahil olmak üzere temel değişiklikler vardır, bu nedenle 1.35 veya daha eski sürümleri kullanarak kaydetmek istediğiniz profilleri yedekleyin (sadece emin olmak için manuel yedekleme yapın).

 

Güncellemenin büyük bir odak noktası DirectX 11 (tam olarak 11.1). Daha hızlı ve daha kolay gelişme uğruna DirectX 9 desteğini vermemeye karar verdik. Bu nedenle, 1.36 güncellemesinden itibaren, oyunlarımız DirectX 9 üzerinde çalışan sistemlerle uyumlu olmayacaktır.

 

dS7xzJ.jpg

NIc1y5.jpg

 

Bununla birlikte, 1.36 da bazı hoş yenilikler, sadece sistem değişiklikleriyle ilgili değildir. Büyük haberlerin ilk parçası, yakın zamanda duyurulan Korsika Adası, VIVA LA France'a ücretsiz bir ek olarak geliyor! Bu bir harita genişletmesi. Fransa'daki Marsilya'dan veya Sardunya'daki Sassari'den feribotla ulaşılabilirsiniz. 

 

KaN0fR.jpg

0QR11C.jpg

 

İkinci büyük eklenti "detours" eklenmesidir. Bu özellik, muhtemelen tahmin edilememesi nedeniyle, American Truck Simulator oyuncuları tarafından hem sevildi hem de nefret edildi. Her an, zaman rezerviniz, bir yolun kapanmasıyla ilgili bir işaretle veya sizi otoyolda bir polisle karşılaşarak kaybolabilir. Bu belirsizlik, oyunlarımızda istediğimiz şeydir, şimdiye kadar olduğu gibi, tamamen öngörülebilir olduğu kanıtlanmıştır. Bazen (biraz stres biraz heyecan, doğru doğaçlama olmasını istiyoruz?), gerçek sürücüler gibi. Ama asıl amaç eğlenmek için, bu yüzden bu işlevi sevmeyenler için, detours sıklığını artırmak/ azaltmak için bir kaydırıcı var (tamamen kapatma seçeneği ile).

 

 

JCW2J5.jpg

0HGNC0.jpg

 

Ve daha fazla dileklerinizi yerine getirmek için, 1.36, sürücülerinizi, kamyonlarınızı ve römorklarınızı yönetici haritasında (ve yalnızca bu haritada) görme seçeneği sunar. Bunun yanı sıra, size GPS üzerinden gitmek istemediğiniz yerleri ayarlamak için izin seçeneği sunacaktır.

 

VHcIzS.jpg

N1NI3b.jpg

 

Yukarıdakilerin üstünde, bazı yeni AI araçları, kenar yumuşatma iyileştirmeleri ( Anti-Aliasing ) , Çince ve diğer Latin olmayan karakter girişi (IME olarak bilinir) ve bazı MOD desteği değişiklikleri gibi daha küçük eklemeler var.

Tüm bu yeni eklemelerin keyfine varacağınızı umuyoruz, ancak lütfen unutmayın: Yalnızca açık bir beta sürümdür, kararlı bir genel sürüm değildir - bu nedenle hatalara, dengesizliklere, buglara veya çökmelere maruz kalabilirsiniz. Son sürüm için beklemek istiyorsanız, tamamdır. Ancak, oraya daha hızlı ulaşmamıza yardımcı olmak istiyorsanız, forumumuzdaki tüm geri bildirimlerinizi ve hata raporlarınızı inceleyeceğiz. 

 

Açık beta'larda, tüm yeni özellikleri güvenle test etmek için kullanılan World of Trucks için alternatif bir site işletiyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen World of Trucks Open Beta web sitesini ziyaret edin. Ayrıca, oyunun modları ile ilgili detayları almak için modding wiki sayfamıza bakın.

 

Açık betaya katılmak isterseniz, bu sürümü Steam'deki public_beta şubesinde bulabilirsiniz. Erişim yolu aşağıdaki gibidir: 

Steam istemcisi → KÜTÜPHANE → Euro Truck Simulator 2 → Özellikler → Beta sekmesi → public_beta → 1.36 public beta. Şifre gerekmez.

 

Geri dönüşü olmadığından daha fazla Pembe Kurdele teslimatı yapmayı planlıyorsanız, geçiş yapmayın!

 

AÇIK BETA, PEMBE KURDELE ETKİNLİĞİ DESTEKLEMEZ

 

Değişiklikler:

 

HARİTA

 

Korsika (Fransa Vive! DLC)

 

ÖZELLİKLER

 

Detours

Gezintide Reddetme Seçeneği

Yeni AI araçları

Yönetici Haritalarında görünen Sürücüler / Kamyonlar / Treyler

DX11 tam desteği (DX9 kaldırıldı)

Çince ve diğer Latin olmayan karakter girişi (IME)

Kenar yumuşatma iyileştirmeleri (SMAA, electric-wires) 

MOD

(HDR) Değişiklikleri

AI için LP değişiklikleri (veriye dayalı türler, arka plan doku verileri)

Gösterge ekranı kullanıcı arayüzü öğeleri (dijital göstergeler, yakıt tüketimi çubuğu)

Harita düzenleme geçmişi (geri al / yinele)

 

Euro Truck Simulator 2 - Road to the Black Sea

:tmp: Member Since 6 Dec 2014 ?? / ??

Best Regards

xGustav

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 10/31/2019 at 2:08 PM, mkaya10 said:

Tryckers mp sutesi güncel değil ne yaptıysam sitenin guncelini bulamadım hala daha 1.35 de site 1.36 yi nasıl indirebilirim 

Selamlar, Truckersmp.com üzerinden multiplayer modunu indirebilirsiniz. Oyunun 1.36 sürümü için Steam üzerinden güncelleme yapmış olmanız gerekmektedir. Unutmayın, Multiplayer 1.36 sürümünü desteklememektedir. Geri dönüşü olmayacaktır. Yani Multiplayer 1.36 olana dek, single mod oynayabileceksiniz. 

:tmp: Member Since 6 Dec 2014 ?? / ??

Best Regards

xGustav

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.