Jump to content

ADMINLIK SUNUCUSU TMP

HyzamaTR

Recommended Posts

Bence Tekrardan TMP'ye Adminlik Sunucusu Getirilmeli Herkez Eğlensin Tekrardan Bence, Bu Zevki Tadamayanlar Banlı Olanlar v.s arkadaşlarımız Giremedi sadece videolarını izledi ardından kaldırıldıktan sonra Hiçbişey Kalmadı

Neden Eklenmeli : Arkadaşlarımızla Beraber Adminler Gibi Takılıp İstediğimiz Yerde Turlayabilsek Sirenlerimizi Açıp Duisburg-Calais Yolunda Makaslara, Sollamalara Girişsek Neden Güzel Olmasın Ki? 

download.jpg

Merhaba Burak,önerin güzel fakat eğer öyle bir sunucu açılırsa adminlerin fazla bir ayrıcalığı kalmaz diye düşünüyorum.Çünkü polis aracı adminler için büyük bir ayrıcalık.Adminler baya bi emek veriyor oyun düzeninin sağlanması için.Polis aracını fazlasıyla hak ediyorlar.

.

5 minutes ago, YusuFuuR said:

Merhaba Burak,önerin güzel fakat eğer öyle bir sunucu açılırsa adminlerin fazla bir ayrıcalığı kalmaz diye düşünüyorum.Çünkü polis aracı adminler için büyük bir ayrıcalık.Adminler baya bi emek veriyor oyun düzeninin sağlanması için.Polis aracını fazlasıyla hak ediyorlar.

Hayır Sadece Örneğin Şöyle Bir Sunucu Açılsın : ARCADE 2 orada sadece Adminlik Bedava Olsun Yani Admin Araçları Sadece Orada Kullanabilelim Sirenlerini takabilelim v.s

bence bunun olacağını sanmıyorum. 

çok nadiren polis araçlarına izin veriliyor oda. Özel gün yada TMP5 sunucusu gibi günler olması lazım. 

Selamlar ?

Öncelikle, kullanıcımıza yardımda bulunan bütün üyelerimize teşekkür ederim ?

Daha önceden isteğe sunulan şeylerde bütün kullanıcıların polis aracını kullanabilmesine dair olarak, hayır cevabı verilmiştir. Ayrıca olarak, sadece Oyun Moderatörlerinin polis arabalarını kullanmasına izin verilir. Bunun tek istisnası;

Just now, -RiPuZ- Style said:

bence bunun olacağını sanmıyorum. 

çok nadiren polis araçlarına izin veriliyor oda. Özel gün yada TMP5 sunucusu gibi günler olması lazım. 

Allow all players to use the police car:

No.

Kaynak: https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/82056-frequently-suggested-things/

Buradaki isteklerin çoğu planlanmış veya reddedilmiş olduklarını unutmayın. Ve bu isteğinizde bu liste içerisinde olduğundan, bu öneriyi reddediyorum.

İlginiz için teşekkür ederim :) 

XFMaster9666, Topluluk Moderatörü

Reddedildi

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• EULas locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.