Jump to content
Sign in to follow this  
motorsport1998

Brak zleceń.

Recommended Posts

Witam,

mam problem z zleceniami, mianowicie gdy włącze ETS2mp to muszę nonstop włączać konsole i resetować ekonomie, a przecież nie na tym polega gra...

czy da się ten problem jakoś rozwiązać abym tak nie miał?

Wszystko da się "rozwiązać".

Jednym ze sposobów jest chociażby stworzenie nowego profilu.

Drugi sposób to reinstalacja gry, robiąc przy tym kopie swoich profili.

Trzeci sposób teleportacja, inaczej mówiąc szybka podróż przywraca zlecenia gdy wcześniej ich nie było.

Co do reinstalacji to jest to ostatni krok, jeśli nic innego nie zadziała.

Spróbuj wpierw sposobu trzeciego.

Dodam, że czasami po wejściu do gry, nie mam żadnych zleceń i pomaga trzeci sposób, czyli teleportacja do garażu, bez znaczenia którego. :)

Fajnie pomogło tylko na 1 raz zawiozłem ładunek i znowu znikneło. A profil mam specjalnie stworzony na MP w singlu na nim nie grałem. A cały czas żeby z głównego garażu zaczynać to też nie chce

Szczerze? Mi to specjalnie nie przeszkadza. Wystarczy, że podjadę do jednej lub kilku spedycji i wybieram interesujący mnie ładunek. Nie ma rozwiązania na znikające ładunki. Jest tylko możliwość doraźnego ich przywrócenie poprzez kilka sposobów m.in. reset ekonomii czy przespanie. To są zabiegi czasowe, u niektórych zadzaiała to na dłużej, u innych na krócej, ale prędzej czy później problem się pojawi i trzeba ponawiać proces przywracania zleceń.

Mi pomogło to: musisz wejść na single player, wejść do gry, potem wejść w konsole i wpisac g_set_time [tutaj godzina np. 1] Najlepiej cofnac czas o godzine. I działa :)

A profil mam specjalnie stworzony na MP w singlu na nim nie grałem.

Z tego co zrozumiałem to utworzyłeś profil na MP. Spróbuj utworzyć profil i dopiero jak kupisz własną ciężarówkę, to przejdź na MP. Powinno pomóc.

wszystko ok,  

ale co jesli jeszcze nie mam wlasnej firmy i nie moge zresetować ekonomii  i mimo kilkukrotnych ponownych uruchomień gry nadal nie widać zleceń   ?    

o jaka konsole ci chodzi ...  odpalam gre przez skrót multi, wybieram serwer, raz na jakis czas uda się że sie wczytają zlecenia ale czesto jest tak że skoncze jedno zlecenie, klepie T , przenosi mnie do menu  a tu pusta lista i nie mam co wybrac , z zadnego miasta ... , restart gry tez nie zawsze pomaga 

df3cd351aca5348eca8fa48446c08e06.png

O taką konsole chodzi.

1. Otwieramy folder Dokumenty\Euro Truck Simulator 2
2. W ów folderze szukamy pliku config.cfg
3. W ów pliku szukamy linijki uset g_console "0"
4. W ów linijce zmieniamy wartość z 0 na 1.
5. W tym samym pliku szukamy linijki g_developer "0"
6. W ów linijce zmieniamy wartość z 0 na 1.
7. Nasza konsola już działa. Klawisz ~ (tylda) służy do otwierania naszej konsoli.

• Upvote 1

wpisy zmienione ...

czy jakieś kroki jeszcze mam poczynić żeby przywrócić zlecenia czy właśnie to powinno wsio naprawić    ?

P.S.  

mimo zmian w cfg  nadal nie mam dostepu do zleceń

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...