Jump to content

Recommended Posts

Wszystko da się "rozwiązać".

Jednym ze sposobów jest chociażby stworzenie nowego profilu.

Drugi sposób to reinstalacja gry, robiąc przy tym kopie swoich profili.

Trzeci sposób teleportacja, inaczej mówiąc szybka podróż przywraca zlecenia gdy wcześniej ich nie było.

 

Co do reinstalacji to jest to ostatni krok, jeśli nic innego nie zadziała.

Spróbuj wpierw sposobu trzeciego.

 

Dodam, że czasami po wejściu do gry, nie mam żadnych zleceń i pomaga trzeci sposób, czyli teleportacja do garażu, bez znaczenia którego. :)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szczerze? Mi to specjalnie nie przeszkadza. Wystarczy, że podjadę do jednej lub kilku spedycji i wybieram interesujący mnie ładunek. Nie ma rozwiązania na znikające ładunki. Jest tylko możliwość doraźnego ich przywrócenie poprzez kilka sposobów m.in. reset ekonomii czy przespanie. To są zabiegi czasowe, u niektórych zadzaiała to na dłużej, u innych na krócej, ale prędzej czy później problem się pojawi i trzeba ponawiać proces przywracania zleceń.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

o jaka konsole ci chodzi ...  odpalam gre przez skrót multi, wybieram serwer, raz na jakis czas uda się że sie wczytają zlecenia ale czesto jest tak że skoncze jedno zlecenie, klepie T , przenosi mnie do menu  a tu pusta lista i nie mam co wybrac , z zadnego miasta ... , restart gry tez nie zawsze pomaga 

Link to comment
Share on other sites

df3cd351aca5348eca8fa48446c08e06.png

 

O taką konsole chodzi.

 

1. Otwieramy folder Dokumenty\Euro Truck Simulator 2
2. W ów folderze szukamy pliku config.cfg
3. W ów pliku szukamy linijki uset g_console "0"
4. W ów linijce zmieniamy wartość z 0 na 1.
5. W tym samym pliku szukamy linijki g_developer "0"
6. W ów linijce zmieniamy wartość z 0 na 1.
7. Nasza konsola już działa. Klawisz ~ (tylda) służy do otwierania naszej konsoli.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.