Jump to content

[SCS Blog] Corsica


xGustav

Recommended Posts

Akdeniz'in ılık suları ile Fransa ve İtalya arasında çevrili, en güzel manzaraları ve dağlık bölgeleri ile bilinen Corsica adasıdır.

Vive la France'a ücretsiz bir ek olarak bu güzel adayı kendiniz keşfedebileceğinizi açıklamaktan heyecan duyuyoruz! Yaklaşan 1.36 güncellemesinde harita genişletilecek. 
 


Euro Truck Simulator 2'deki Corsica Adası 6 şehir (Ajaccio, Calvi, Ile Rousse, Bastia, Porto Vecchio ve Bonifacio), çok sayıda simge yapı, sakin köyler ve çevresindeki bölgelere benzer bir atmosfer sunmaktadır. Diğer adalarda olduğu gibi, burada bulacağınız en büyük yol bir otoyoldur. Öyleyse menderesin muhteşem kıyı görüş noktalarına neden olan bağlarla çevrili kırsal yollara tırmanmasını seviyorsanız, Korsika tam size göre!

 

Oraya gitmek için Marsilya'dan pitoresk Porto Vecchio kasabasına feribotla gidebilirsiniz ya da - zaten Sardunya'da bir adalıysanız, Sassari'de tekneye atlayabilir ve adanın en büyük şehri olan Ajaccio'ya gidebilirsiniz, ayrıca başkenti olarak hizmet vermektedir.

 

Dört gözle bekliyorum. Çünkü Korsika hemen köşede!

 

:tmp: Member Since 6 Dec 2014 ?? / ??

Best Regards

xGustav

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.