Jump to content

Çakar ve Tepe Lambaları


Jamevu

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar,

 

Oyunda hemen hemen hepimizin kullanmış olduğu socut marka araçların ekipman parçaları oyuncu ve yöneticiler arasında farklılık göstermekte. Üstelik yöneticilerin araçlarına takabileceği parçalar oyunculara göre oldukça fazla ve çeşit oranı yüksek.

 

Bu konu hakkında bilet atarak konu hakkında çalışılabilir mi ve oyuncular içinde araçlarında kullanabileceği yeni parçalar gelebilir mi diye soru yönelttim. Gelen cevapta ise konun forumda tartışılması gerektiği, oyuncuların isteği doğrultusunda ise yeni parçaların gelebileceği söylendi.

 

Sizlerde scout marka araçlarınıza yeni eklentilerin gelip, farklı çakar ve tepe lambalarını kullanmak istiyorsanız eğer fikrinizi mutlaka belirtin. 

 

Gelmesi muhtemel olan eklentilerin kısa süre içerisinde oyuncular ile buluşmasını dileyerek, iyi oyunlar, iyi çalışmalar. :)

Link to comment
Share on other sites

Kullanıcılarımızın fikrini aldığınız ve bir tartışma konusu olduğu için genel tartışma bölümüne taşınmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. :) 

 

Türkçe Tartışma'ya taşındı.

 

Teşekkür ederim, XFMaster9666

Topluluk Moderatörü

 

  • Like 1

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

Link to comment
Share on other sites

Scout içi detaylar gelebilir mesela telefon yerine farklı materyaller koyulabilir. Aynı şekilde Scout'a özel boyalar ve pilotlar için korna detayları eklenebilir. Tabikide bunlar öyle 2 gün içinde eklenebilecek şeyler değil yazması çok kolay ama inşallah bir gün bu söylediklerim eklenir :) (Aklıma birşey gelirse bu yorumu düzenlerim).

İnsanlara yardım eden

Kar amaçı gütmeyen kuruluş ?

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Çoğunlukla bu tarz yeni güncellemeler için büyük bir kitlenin bunu desteklemesi lazım ki gerekli çalışmalar o an itibariyle başlıyabilsin. Bunu evrensel olan bölümde açarakta bir şansını deneyebilirsin fakat şunu söylemek istiyorum; normal oyuncular için farklı farklı parça veya ekipmanların gelebileceğini pek düşünmüyorum ancak gellirse'de güzel olur ancak umarım bunlarıda kötüye kullananlar olmaz. Genel olarak seni destekliyorum umarım başarırsın. :=)

Y6JLoj.png.1482f0bf87625eca4c05028e655c74c1.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • EULas locked and unlocked this topic
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.