Jump to content
Jamevu

Çakar ve Tepe Lambaları

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar,

 

Oyunda hemen hemen hepimizin kullanmış olduğu socut marka araçların ekipman parçaları oyuncu ve yöneticiler arasında farklılık göstermekte. Üstelik yöneticilerin araçlarına takabileceği parçalar oyunculara göre oldukça fazla ve çeşit oranı yüksek.

 

Bu konu hakkında bilet atarak konu hakkında çalışılabilir mi ve oyuncular içinde araçlarında kullanabileceği yeni parçalar gelebilir mi diye soru yönelttim. Gelen cevapta ise konun forumda tartışılması gerektiği, oyuncuların isteği doğrultusunda ise yeni parçaların gelebileceği söylendi.

 

Sizlerde scout marka araçlarınıza yeni eklentilerin gelip, farklı çakar ve tepe lambalarını kullanmak istiyorsanız eğer fikrinizi mutlaka belirtin. 

 

Gelmesi muhtemel olan eklentilerin kısa süre içerisinde oyuncular ile buluşmasını dileyerek, iyi oyunlar, iyi çalışmalar. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scout içi detaylar gelebilir mesela telefon yerine farklı materyaller koyulabilir. Aynı şekilde Scout'a özel boyalar ve pilotlar için korna detayları eklenebilir. Tabikide bunlar öyle 2 gün içinde eklenebilecek şeyler değil yazması çok kolay ama inşallah bir gün bu söylediklerim eklenir :) (Aklıma birşey gelirse bu yorumu düzenlerim).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest _USTA_KING_

Aslında oyuncu memnuniyetini arttırmak için ets2 mp deki arabalara yeni modifiyeler getirebilirler. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Çoğunlukla bu tarz yeni güncellemeler için büyük bir kitlenin bunu desteklemesi lazım ki gerekli çalışmalar o an itibariyle başlıyabilsin. Bunu evrensel olan bölümde açarakta bir şansını deneyebilirsin fakat şunu söylemek istiyorum; normal oyuncular için farklı farklı parça veya ekipmanların gelebileceğini pek düşünmüyorum ancak gellirse'de güzel olur ancak umarım bunlarıda kötüye kullananlar olmaz. Genel olarak seni destekliyorum umarım başarırsın. :=)

Share this post


Link to post
Share on other sites

gayet güzel olur.

oyunda aynı tip araçlardansa ayrı ayrı kaplamalar ve çakarlar gelirse yani çeşitlilik artarsa güzel olur.  mesela lastik markasının yol yardım araçları gibi kaplamalar hoş olabilir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...